رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل مایک در سرور

ارسال‌های توصیه شده

سلام میکروفون من کاملا سالمه  و داخل ویندوز هم تست کردم سالم بود ولی داخل سرور به شدت سکته میکنه و اکو میشه و نویز شدید داره

فقط داخل سرور هم همینطور نیست داخل برنامه های ضبط از صفحه ویندوز هم همینطوره ولی کاملا میکروفون سالمه ادمین ها که میگفتن سخت افزاریه که شاید باشه ولی تنظیمات بوست و.. اوکی  نمیدونم چشه از جمعه اینجوری شده اگر میشه یه راهنمایی بکنید

FIRDOK.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۱۵ در 22:36، bidock گفته است:

سلام میکروفون من کاملا سالمه  و داخل ویندوز هم تست کردم سالم بود ولی داخل سرور به شدت سکته میکنه و اکو میشه و نویز شدید داره

فقط داخل سرور هم همینطور نیست داخل برنامه های ضبط از صفحه ویندوز هم همینطوره ولی کاملا میکروفون سالمه ادمین ها که میگفتن سخت افزاریه که شاید باشه ولی تنظیمات بوست و.. اوکی  نمیدونم چشه از جمعه اینجوری شده اگر میشه یه راهنمایی بکنید

با سلام

@bidock

این مشکل پیسیتون هست

یا بدلیل قدرت زیاد مایک

یا بوست

یا بدلیل بودن قدرت 2Kbs مایک در سرور

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...