رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی...

Rony

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، Rony گفته است:

این خودش استثنا قائل شدنه دیگه؟؟

@Owner علی نمیدونست janson  تویی ولی به خاطر اینکه قدیم باگ گزارش کردی خونه رو برای Father نگهداشته؟؟??

?‍♂️? بععععله?

https://s2.uupload.ir/filelink/KFVo661UFFPd/kpub_27c528fc0fdfd5c6be971cc51fde9a0317924243-240p.mp4

𝑀𝓎 𝒷𝓇𝑜𝓉𝒽𝑒𝓇                          http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Daggers.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 20 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

اینکه $ رو میشه با گلد ب دست آورد یعنی پی تو وین

به دست اوردن $ هرچند بسیار پر خرج می باشد به معنای Win نیست و تنها جنبه بصری (ظاهری) دارد. بازی هایی مانند pubgm که فروش اسکین های تفنگ و لباس های مختلف را دارند هم pay to win نیست زیرا آنها هم جنبه بصری دارد. اما یک بازی مثل Zula که شما می توانید تفنگی بخرید که قدرت آن تفنگ از کسی که پولی نداده است بیشتر باشد یعنی PAY TO WIN و سرکیسه کردن بازیکنان.

دقت داشته باشید هیچ آیتمی در سرور وجود ندارد که حتماً نیازمند خرج کردن پول باشد و چند تا از پول دار ترین و پر درامد ترین بازیکنان ما تا به حال هیچ پولی به جز خرید اکانت ویژه پرداخت نکرده اند و کاملاً در بازی انواع و اقسام ویژگی های بصری را دارند.

سرور آرساکیا گیم با افتخار بدون هیچ مورد pay to win برخلاف خیلی از بازی ها و سرور های دیگر فعالیت داشته و همیشه همینطور باقی می ماند و انشالله با زیاد شدن بازیکنان فروشگاه حذف می شود و بازی به شیوه Subscription ادامه پیدا می کند. (یعنی به صورت ماهانه برای بازی کردن یا باید پول بازی یا باید پول واقعی پرداخت شود)

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali گفته است:

این جبران به نفع سرور کار کردن هستش و ما دائم به افرادی که به ما کمک کنند ما هم به آنها کمک می کنیم زیرا داشتن یک سرور بهتر به نفع تمامی بازیکنان هم می باشد و در صورتی که سرور دیگر کیفیت لازم را نداشته باشد شما اولین نفر از بازی می روید.

شما همون اول شب اینجوری میکردی نه اینکه ۵..۶ صبح

همون موقع ریپورت دادم ادمین گفتن که میگن بهشون پیام بدید 

گفتم جواب نمیدن 

گفت بدید جواب میدن

خب شما خودت فکر کن یکی خونه رو خیلی وقته زیر نظر داره هرچی داشته فروخته ۱۵ساعت نخوابیده که بتونه بخره

من واقعا موندم چی بگم

دیگه حرفی ندارم

یا حق

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali گفته است:

به دست اوردن $ هرچند بسیار پر خرج می باشد به معنای Win نیست و تنها جنبه بصری (ظاهری) دارد. بازی هایی مانند pubgm که فروش اسکین های تفنگ و لباس های مختلف را دارند هم pay to win نیست زیرا آنها هم جنبه بصری دارد. اما یک بازی مثل Zula که شما می توانید تفنگی بخرید که قدرت آن تفنگ از کسی که پولی نداده است بیشتر باشد یعنی PAY TO WIN و سرکیسه کردن بازیکنان.

دقت داشته باشید هیچ آیتمی در سرور وجود ندارد که حتماً نیازمند خرج کردن پول باشد و چند تا از پول دار ترین و پر درامد ترین بازیکنان ما تا به حال هیچ پولی به جز خرید اکانت ویژه پرداخت نکرده اند و کاملاً در بازی انواع و اقسام ویژگی های بصری را دارند.

سرور آرساکیا گیم با افتخار بدون هیچ مورد pay to win برخلاف خیلی از بازی ها و سرور های دیگر فعالیت داشته و همیشه همینطور باقی می ماند و انشالله با زیاد شدن بازیکنان فروشگاه حذف می شود و بازی به شیوه Subscription ادامه پیدا می کند. (یعنی به صورت ماهانه برای بازی کردن یا باید پول بازی یا باید پول واقعی پرداخت شود)

بنده خودم به عنوان زولا باز میگم تجربه داشتم میگم

قدرت اسلحه ی که با سه یا چهار عدد کارت پهلوانه باشه بیشتره

مهارت تو زولا هیچی نیست.

طرفه  @Ali رو نمیگیرم

دیدم که میگم.

ویرایش شده توسط Mahi

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 6 دقیقه قبل، Rony گفته است:

شما همون اول شب اینجوری میکردی نه اینکه ۵..۶ صبح

همون موقع ریپورت دادم ادمین گفتن که میگن بهشون پیام بدید 

گفتم جواب نمیدن 

گفت بدید جواب میدن

خب شما خودت فکر کن یکی خونه رو خیلی وقته زیر نظر داره هرچی داشته فروخته ۱۵ساعت نخوابیده که بتونه بخره

من واقعا موندم چی بگم

دیگه حرفی ندارم

یا حق

من از این مسئله واقعاً ناراحت هستم و متأسفم که به این شکل شما نتونستید خانه ای که مد نظر داشتید را خریداری کنید ولی شما صبح همان روز مثل اینکه Report دادید و ادمین از من پرسید و من به ادمین گفتم که به شما بگه خونه Reserve هستش. من قدرت و قابلیت اینو داشتم که همون لحظه 15 ساعت رو بر روی اکانت Father اعمال کنم که همون لحظه بخره اما من این کار رو نکردم و صادقانه به شما گفتم که خانه رو Reserve کردم.

اما شما باید این رو در نظر بگیرید که این موارد یک چیز قطعی نیست، خانه ها ممکن است حذف، جابجا، افزایش قیمت و تغییرات داشته باشد و همیشه آماده این موارد باشید.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Rony گفته است:

چرا این پیامتو نوشته من گفتم? من کی ی حسی بم گفت میخوام تعلیق شم؟??

در 17 دقیقه قبل، Ali گفته است:

یعنی به صورت ماهانه برای بازی کردن یا باید پول بازی یا باید پول واقعی پرداخت شود

هر وقت این اجرا شد دربارش صحبت کنیم بهتره? 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

چرا این پیامتو نوشته من گفتم? من کی ی حسی بم گفت میخوام تعلیق شم؟??

هر وقت این اجرا شد دربارش صحبت کنیم بهتره? 

شرمنده گوشی قاطی کرده خودم قراره تعلیق بشم?

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Rony گفته است:

شرمنده گوشی قاطی کرده خودم قراره تعلیق بشم?

آها انشالله

منظورم اینه ک خدانکنه

لینک به دیدگاه

• مؤسس

تاپیک به دلیل خارج شدن بحث از موضوع بسته شد. برای شفاف سازی لطفاً پست های من به همراه جناب  Rony خوانده شود.

بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...