رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Smoking

N0B0DY

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: از بیکاری دارم باگ پیدا میکنم ! (نیاز نیست)

- توضیح کامل باگ: با سلام .فقط دستور smoking 1 به درستی سیگار رو استفاده میکنه و بقیه دستور ها با دست اشتباه (چپ) سیگار میگیرن در صورتی که بعد از استفاده از دستور smoke سیگار توی دست راست قرار میگیره

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

AG_SA_0241.jpg

AG_SA_0242.jpg

AG_SA_0243.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): افزودن قابلیت جابجایی سیگار بین دست ها یا اینکه از اول سیگار بجای دست راست توی دست چپ قرار بگیره چون همون یک دستور درست ک smoking 1 هست کسی زیاد استفاده نمیکنه و معمولا smoking 2 میزنن

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: از بیکاری دارم باگ پیدا میکنم ! (نیاز نیست)

- توضیح کامل باگ: با سلام .فقط دستور smoking 1 به درستی سیگار رو استفاده میکنه و بقیه دستور ها با دست اشتباه (چپ) سیگار میگیرن در صورتی که بعد از استفاده از دستور smoke سیگار توی دست راست قرار میگیره

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

AG_SA_0241.jpg

AG_SA_0242.jpg

AG_SA_0243.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): افزودن قابلیت جابجایی سیگار بین دست ها یا اینکه از اول سیگار بجای دست راست توی دست چپ قرار بگیره چون همون یک دستور درست ک smoking 1 هست کسی زیاد استفاده نمیکنه و معمولا smoking 2 میزنن

داداش شما میدونی باگ چیه؟

به خدا داری اشتباه میزنی??

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LoneMan گفته است:

داداش شما میدونی باگ چیه؟

به خدا داری اشتباه میزنی??

میدونم باگ نیست ولی پیشنهاد هم نمیشه گفت 

دیگه نمیدونستم کجا بذارم اینجا گذاشتم

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

حاجی اینهمه باگ هست که ادمو اذیت میکنه رو فیکس نمیکنن یا حداقل ۱ سال باید صبر کنیم اونوقت کجا میان به این رسیدگی کنن؟

لینک به دیدگاه

• مؤسس

این باگ نیست.

در در ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ در 09:13، Yaxun گفته است:

حاجی اینهمه باگ هست که ادمو اذیت میکنه رو فیکس نمیکنن یا حداقل ۱ سال باید صبر کنیم اونوقت کجا میان به این رسیدگی کنن؟

"اینهمه" دقیقاً کجارو میگید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...