رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل در تغییر ایمیل

Jey

ارسال‌های توصیه شده

درود. 

من بعد از 2-3 سال وارد اکانتم شدم و دیدم ایمیل ام به یک ایمیل نا شناس تغییر کرده ! موفق شدم با استفاده از شماره موبایل ام پسورد و پین رو عوض کنم ولی ایمیل رو به هیچ صورت نمی تونم. 

گفتن که باید ثابت کنم که اکانت خودم هست. 

من سال 2015 در سرور LFG ثبت نام کردم ( که گویا واگذار شده به این شرکت ) . در faction دسته متوسط استورم هم عضو بودم همراه با دوستم محسن. دون فکشن هم شخصی بود به اسم شاهین که نمی دونم هنوز هست یا نه. یک عکس قدیمی هم از داخل بازی از خودم و دوستم دارم ( که فکر کنم چیزی رو اثبات نمی کنه ! ). حتی یکی دیگه از رفیقام به اسم سینا هم همون سالها وارد بازی کردم که اکانتش Drjaj بود و در لیست referral های من هنوز هست. از اونجایی که تونستم وارد اکانتم بشم و پسوردم بعد این همه سال همون پسور قبلی بوده شاید اثبات کافی برای این باشه که صاحب اکانتم. به شخصی که ایمیلش را گذاشته بود هم ایمیل زدم ولی جوابی نداد.

گفتن باید اینجا موضوع جدید درست کنم تا ادمین ها پیگیری کنند. لطفا کمک کنید.

سپاس فراوان - عطا جیرفتی 

نام اکانت Jey

مشکل حل شد ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...