رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پریدن Rob Point

OmidGH

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: این رو متوجه نشدم ولی در صورت نیاز ارائه می کنم. 

- توضیح کامل باگ: این باگ به طور دقیق نمی دونم چطوری کار می کنه ولی باعث شد که از من هم 3 تا  Rob Point بره هم سه تا Respect Point.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):در اصل نمی دونم که شما چظور می تونین با باگ برخورد کنین ولی اضافه کردن یه CMD  که به ادمین های سطح بالا اجازه بده که میزا Rob point شخص رو در ساعات مختلف چک کنن و در صورت صحت داشتن حرف شخص بهش Rob Point  بدن عالی می شه.

مثال: من در ساعت 19 RP 20 داشتم ولی ساعت 20 متوجه شدم که 3 تا از RP های من رفته به ادمین تعداد RP ای که داشتم و تعداد RP ای که پریده رو می گم،اون CMD می زنه که ببینه من در ساعت 21 RP 20 داشتم یا نه و بعد با  CMD به من Rob Point  بده.

نکته:اینکه شخص چن تا RP داشته هم باید معقول باشه.مثال من به ادمین می گم که 3 تا RP از من رفته و الان صفره ادمین چک می زنه می بینه که مثلا 1 ساعت پیش 20 بوده یعنی طرف راب زده و قربانی این باگ نشده پس درخواتش رد می شه.

OmidGH.png

فیلد اول رو حالا متوجه شدم

ویرایش شده توسط OmidGH
غلط املایی

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

پریدن Rob Point و Respect تنها در زمان هایی که سرور Crash می شود اتفاق می افتد و فقط مواردی مثل Rob Point و Respect Point و Point هایی که ساعتی دریافت می کنید می باشد و موارد دیگر نمی پرد و متأسفانه کاری هم نمی شود در این مورد انجام داد به جز تلاش در راه پایدار کردن سرور در مقابل Crash.

بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...