رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Yoda / بن شدن الکی آیپی به دلیل چیت

Chanoda

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من امروز خواستم بیام تو سرور که یهو پیام بن آیپی واسم ارسال شد به دلیل (cheat)

بنده هیچ از هیچ چیتی استفاده نکردم وارد UCP خودم شدم وضعیت اکانتم فعال بود و بن نشده بود با اکانت های مولتی هم نشد بیام رفتم توی قسمت بن شدگان و اسمم هم توی اونا نبود و دوباره وقتی وارد بازی شدم دیدم آیپی من بن شده

حالا یه جواب قانع کننده میخوام که علت بن شدن آیپی من چی بوده چون آیپی هرکس مختص خودشه و اگه کسی که رمز اکانت منو داره و چیت بزنه آیپی من قاعدتا نباید بن بشه لطفا بررسی کنید که چطور ممکنه کسی با آیپی من اومده باشه و از چیت استفاده کرده باشه

من واقعا جواب میخوام چون تنها سروری که توش پلی میدم همین آرساکیا هستش لطفا کاری کنین که بنده بتونم به بازی کردنم ادامه بدم و آیپی منو آنبن کنین

و من دیگه پولی تو کارتم واسه آنبن نمونده و بدون دلیل آیپی من بن شده

اینم عکسی از پیغام بن

f881740652.jpg

من دیشب تو سرور بودم و اکانتمو رو اسلیپ گذاشتم صبح که اومدم مادرم PC رو خاموش کرده بود و وقتی وارد سرور شدم دیدم بن شدم

تقاضای آنبن دارم و نمیدونم چطور یکی با آیپی من اومده و اینکهچرا بنده باید 35تومن پول بدم به خاطر اینکه کس دیگه ای اشتباه کرده؟

و اینکه به من بگین چطور باید ثابت کنم که از چیت استفاده نکردم؟ چون بنده اگر اطلاع داشتم قراره بن شم قطعا فیلمی ، اسکرین شاتی از صفحه یا  چیزی آماده میکرم که توجیح کنم

و اینکه آیپی من واسه مدت محدودی بن نشده ( طبق چیزی که تو لیست بن شدگان دیدم همه افرادی که بن شدن For Ever  بودن ) و قاعدتا یه بی ***** با استفاده از چیت کاری کرده من نتونم بازی کنم و من پلیری هستم که الان 6 ماهه اینجام و میدونم استفاده از چیت چه عاقبتی داره

من حاضرم به هرچی هرکی میخواد قسم بخورم که کار من نبوده و لطفا آیپی بنده رو آنبن کنین

ببخشید این همه حرف زدم چون واقعا اعصابم به شدت از این خبر بی پایه و ناگهانی خورد شده

و سوالی که واسم پیش اومده اینه که لول من که زیر 5 نبوده و Warn نداشتم که بن آیپی بشه

آیا احتمال داره آیپی یک نفر شبیهه آیپی من بوده و ادمین اشتباه کرده باشه؟؟

Yoda.png

CHaNoDa.png

-------------------------------------------------------

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

S.I.E

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Yoda با سلام خدمت شما وای فای خودتون رو یکبار خاموش روشن کنید تا ایپی عوض بشه و دوباره وارد بازی بشید.

مشکل حل خواهد شد.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

@Yoda با سلام خدمت شما وای فای خودتون رو یکبار خاموش روشن کنید تا ایپی عوض بشه و دوباره وارد بازی بشید.

مشکل حل خواهد شد.

دمت گرم صبر کن امتحان کنم اطلاع میدم

دمت گرم مهرداد جان و اینکه خودم میدونستم با خاموش روشن کردن مودم آیپی عوض میشه اما اینقدر اعصابم خورد بود که همین الان که دارم اینو مینویسم یادم اومد که خودمم میدونستم

مطمئن باش اگه نمیگفتی یادم نمیومد  XD 

Yoda.png

CHaNoDa.png

-------------------------------------------------------

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

S.I.E

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Yoda گفته است:

دمت گرم صبر کن امتحان کنم اطلاع میدم

دمت گرم مهرداد جان و اینکه خودم میدونستم با خاموش روشن کردن مودم آیپی عوض میشه اما اینقدر اعصابم خورد بود که همین الان که دارم اینو مینویسم یادم اومد که خودمم میدونستم

مطمئن باش اگه نمیگفتی یادم نمیومد  XD 

حالا مشکلت حل شد دیگه؟

N1

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

این مشکلات معمولا به دلیل Same IP شدن شما با فردی که بن شده پیش میاد

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

+بسته شد.

دهنت??

N1

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

سلام سرعت اینترنتتون ضعیف میتونید بعد restart دوباره تلاش کنید

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

عجب

ویرایش شده توسط MASlH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۸ در 17:14، Yoda گفته است:

سلام

من امروز خواستم بیام تو سرور که یهو پیام بن آیپی واسم ارسال شد به دلیل (cheat)

بنده هیچ از هیچ چیتی استفاده نکردم وارد UCP خودم شدم وضعیت اکانتم فعال بود و بن نشده بود با اکانت های مولتی هم نشد بیام رفتم توی قسمت بن شدگان و اسمم هم توی اونا نبود و دوباره وقتی وارد بازی شدم دیدم آیپی من بن شده

حالا یه جواب قانع کننده میخوام که علت بن شدن آیپی من چی بوده چون آیپی هرکس مختص خودشه و اگه کسی که رمز اکانت منو داره و چیت بزنه آیپی من قاعدتا نباید بن بشه لطفا بررسی کنید که چطور ممکنه کسی با آیپی من اومده باشه و از چیت استفاده کرده باشه

من واقعا جواب میخوام چون تنها سروری که توش پلی میدم همین آرساکیا هستش لطفا کاری کنین که بنده بتونم به بازی کردنم ادامه بدم و آیپی منو آنبن کنین

و من دیگه پولی تو کارتم واسه آنبن نمونده و بدون دلیل آیپی من بن شده

اینم عکسی از پیغام بن

f881740652.jpg

من دیشب تو سرور بودم و اکانتمو رو اسلیپ گذاشتم صبح که اومدم مادرم PC رو خاموش کرده بود و وقتی وارد سرور شدم دیدم بن شدم

تقاضای آنبن دارم و نمیدونم چطور یکی با آیپی من اومده و اینکهچرا بنده باید 35تومن پول بدم به خاطر اینکه کس دیگه ای اشتباه کرده؟

و اینکه به من بگین چطور باید ثابت کنم که از چیت استفاده نکردم؟ چون بنده اگر اطلاع داشتم قراره بن شم قطعا فیلمی ، اسکرین شاتی از صفحه یا  چیزی آماده میکرم که توجیح کنم

و اینکه آیپی من واسه مدت محدودی بن نشده ( طبق چیزی که تو لیست بن شدگان دیدم همه افرادی که بن شدن For Ever  بودن ) و قاعدتا یه بی ***** با استفاده از چیت کاری کرده من نتونم بازی کنم و من پلیری هستم که الان 6 ماهه اینجام و میدونم استفاده از چیت چه عاقبتی داره

من حاضرم به هرچی هرکی میخواد قسم بخورم که کار من نبوده و لطفا آیپی بنده رو آنبن کنین

ببخشید این همه حرف زدم چون واقعا اعصابم به شدت از این خبر بی پایه و ناگهانی خورد شده

و سوالی که واسم پیش اومده اینه که لول من که زیر 5 نبوده و Warn نداشتم که بن آیپی بشه

آیا احتمال داره آیپی یک نفر شبیهه آیپی من بوده و ادمین اشتباه کرده باشه؟؟

مودم رو خاموش و روشن کن

تا ایپی عوض بشه

ایشالا اوکی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...