رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل عجیب لانچر

Chanoda

ارسال‌های توصیه شده

نمیدونم باگه یا نه و یا نیاز به گزارش در اینجا داره یا نه و یا نیاز به پر کردن فرم داره یا نه

من وقتی روی Play میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و بازی نمیاد لانچر رو هم حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم نشد هیچ کار دیگه ای به ذهنم نمیرسه

از بازی اومدم بیرون یک نرم افزاری ریختم و وقتی خواستم برم تو بازی نشد  اون نرم افزار رو هم حذف کردم بازم تاثیری نداشت

لطفا کمکم کنین

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببین اگه یهو صفحه سیاه میشه و دسکتاپت روشن تر میشه یه بار ببند وقتی یهو سیاه شد لانچرو بعد دوباره برو تو لانچر و پلی بده من هم همین مشکلو داشتم ولی این کارو کردم درست شد

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، SAMASSK گفته است:

نمیدونم باگه یا نه و یا نیاز به گزارش در اینجا داره یا نه و یا نیاز به پر کردن فرم داره یا نه

من وقتی روی Play میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و بازی نمیاد لانچر رو هم حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم نشد هیچ کار دیگه ای به ذهنم نمیرسه

از بازی اومدم بیرون یک نرم افزاری ریختم و وقتی خواستم برم تو بازی نشد  اون نرم افزار رو هم حذف کردم بازم تاثیری نداشت

لطفا کمکم کنین

سلام دوسته عزیز لطفا این مطلب رو در بخش لانچر بگید تا به مشکلتون رسیدگی بشه. 

ویرایش شده توسط AmiRKinG

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز @SAMASSK

این باگ نیست و مشکل لانچر هم نیست و مربوط میشه به پردازنده سیستم که برای منم اینطوریه.

روشش اینه: شما دکمه Play رو بزن میبینی هیچی نمیشه.

روی Taskbar پایین صفحه کلیک راست کن و گزینه Task manager رو بزن.

از تب های بالا گزینه Processes رو بزن.

gta_sa رو پیدا کن روش کلیک کن و گزینه End process رو بزن.

بعد دوباره بزن Play. بازی باز میشه.

منم توی فیلم وقتی دوباره زدم Play رفت توی بازی و میتونی از همون Task bar پایین ببینی که بازی باز شد ولی فیلم روی فیلم برداری از Desktop بود.

فیلم برای کامل شدن توضیحات >> دانلود

ویرایش شده توسط Kiya
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Panahi گفته است:

وقتی روی Play میزنم دوباره لانچر رو باز میکنم از نو دوباره روی Play کلیک میکنم تا وارد سرور بشم.

بار اول Play بزنی اون مقدار لازم از Ram رو استفاده نمیکنه که باز کنه ولی بار دوم باز میشه.

من قبلا با سمپ پلی میدادم نمیدونستم چرا باز نمیشه واسه همین دو بار کانکت میزدم

لینک به دیدگاه

بهتره اینطوری بری از Task manager ببندی اولی رو که الکی از Ram استفاده نشه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، SAMASSK گفته است:

لطفا کمکم کنین

باگه?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...