رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ScreenShot - Crash

Unavailable

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

iJavad.png

- توضیح کامل باگ: 

باسلام، ظاهراً چند تا ادمینِ عقده ای و تازه به دوران رسیده هی از سرِ لج بازی ScreenShot رو تند تند میزنه رو اکانتِ من و بازی بنده هنگ میکنه و باید کلاً بازی رو از Task manager ببندم و دوباره بیام،

شما F8 که هنگ میکرد رو درست کردید و Screenshot/ رو آوردید که 100 برابر بیشتر از F8 سابق هنگ میکنه، یه فکری به حالِ این سیستم بکنید، من واقعا نمیدونم میخوان چیو تو ScreenShot/ ببینن، لطفا پیگیری کنید.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):

اطلاعِ زیادی ندارم اما پشت سرِهم Screenshot/ روبزنید تا بازی هنگ کند و راهی جز بستن نباشه، موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مورد برای @83mehrdad83  دیروز هم پیش اومده بود که مسئول ایونت بودن و کرش شدن

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، iJavad گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

iJavad.png

- توضیح کامل باگ: 

باسلام، ظاهراً چند تا ادمینِ عقده ای و تازه به دوران رسیده هی از سرِ لج بازی ScreenShot رو تند تند میزنه رو اکانتِ من و بازی بنده هنگ میکنه و باید کلاً بازی رو از Task manager ببندم و دوباره بیام،

شما F8 که هنگ میکرد رو درست کردید و Screenshot/ رو آوردید که 100 برابر بیشتر از F8 سابق هنگ میکنه، یه فکری به حالِ این سیستم بکنید، من واقعا نمیدونم میخوان چیو تو ScreenShot/ ببینن، لطفا پیگیری کنید.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):

اطلاعِ زیادی ندارم اما پشت سرِهم Screenshot/ روبزنید تا بازی هنگ کند و راهی جز بستن نباشه، موفق باشید.

بله بنده هم دیروز ایونت گزاشته بودم که یهو دیدم انگار داره یه ادمین اسکرین شات میگیره و در اخر کرش شدم ولی کرش شدن من با کرش شدن شما  فرق میکنه و به این صورت هست که کل سیستم هنگ میکنه و باید یه ریستارت کلی بدم سیستم رو که حدودا 5دقیقه طول میکشه سیستم بالا بیاد.

شاید بگید مشکل از سیستم من هست ولی این اتفاق فقط با لانچر میفته.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83
.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

بله بنده هم دیروز ایونت گزاشته بودم که یهو دیدم انگار داره یه ادمین اسکرین شات میگیره و در اخر کرش شدم ولی کرش شدن من با کرش شدن شما  فرق میکنه و به این صورت هست که کل سیستم هنگ میکنه و باید یه ریستارت کلی بدم سیستم رو که حدودا 5دقیقه طول میکشه سیستم بالا بیاد.

شاید بگید مشکل از سیستم من هست ولی این اتفاق فقط با لانچر میفته.

نه مشکل از سیستم شما نیست، 

بنده هم همینطور میشم اما دکمه CTRL+ALT + Del رو میزنم و بعد Task manager رو باز میکنم و بازیرو میبندم و درست میشه،

به هرحال باید یه فکری به حالِ این سیستم بشه @Ali

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، iJavad گفته است:

نه مشکل از سیستم شما نیست، 

بنده هم همینطور میشم اما دکمه CTRL+ALT + Del رو میزنم و بعد Task manager رو باز میکنم و بازیرو میبندم و درست میشه،

به هرحال باید یه فکری به حالِ این سیستم بشه @Ali

واسه من Task manger هم کار نمیکنه و باید کلا ریستارت بدم سیستمو تا دوباره ویندوز بالا بیاد.

حالا فرض کنید یه ادمین با ما لج باشه و دنبال این باشه مارو دچار مشکل کنه و کارش هم دیگه راحته میاد میگه باید چک پی سی بشید و چند بار پشت سرهم این دستور رو میزنه و ما کرش میشیم و بن میدن مارو? @Ali

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...