رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ /myactivity در دسته متوسط

ThePunisheR

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: PunisheR.png

- توضیح کامل باگ: با سلام 

زمانی که در دسته متوسط بودم موقع وار هر 10 الی 20 دقیقه (حالا زمانش زیاد مهم نیست) وقتی دستور /myactivity رو میزدم میدیدم که دستور "گاهی" اپدیت نمیشه 

مثلا من در وار اولم بعد از ورود به فکشن 23 کیل داشتم ولی وقتی از دستور /myactivity استفاده کردم دیدم تعداد کیل رو 5 نوشته و گفتم شاید بعد از وار بروز میشه که نشد؛

و همینطور وقتی در وار آخر قبل به بدترین شکل ممکن ساطوری شدیم? و هر کدوم از ممبرا گفتن حداقل 20؛30 بار مردن (از جمله خود من ?) باز هم دیدم تعداد مرگ ها به طور کامل ثبت نشده و حتی موقع میتینگ و بعد از چک اکتیویتی بقیه هم همینو گفتن .

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): الان دیگه دسته متوسط نیستم وگرنه با فیلم اثبات میکردم هرچند این موضوع رو از هرکدوم ممبرای دسته متوسط میتونید بپرسید.

توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): موقع وار و یا بعد وار تعداد کیل ها و مرگ هارو از پنجره پایین صفحه (که موقع وار نمایش داده میشه) با تعداد اونها در /myactivity مقایسه کنید واضحه.(ضمنن همه این موارد در turf بوده و مطلعم کیل خارج از turf ثبت نمیشه)

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۹ در 21:40، ImPunisher گفته است:

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: PunisheR.png

- توضیح کامل باگ: با سلام 

زمانی که در دسته متوسط بودم موقع وار هر 10 الی 20 دقیقه (حالا زمانش زیاد مهم نیست) وقتی دستور /myactivity رو میزدم میدیدم که دستور "گاهی" اپدیت نمیشه 

مثلا من در وار اولم بعد از ورود به فکشن 23 کیل داشتم ولی وقتی از دستور /myactivity استفاده کردم دیدم تعداد کیل رو 5 نوشته و گفتم شاید بعد از وار بروز میشه که نشد؛

و همینطور وقتی در وار آخر قبل به بدترین شکل ممکن ساطوری شدیم? و هر کدوم از ممبرا گفتن حداقل 20؛30 بار مردن (از جمله خود من ?) باز هم دیدم تعداد مرگ ها به طور کامل ثبت نشده و حتی موقع میتینگ و بعد از چک اکتیویتی بقیه هم همینو گفتن .

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): الان دیگه دسته متوسط نیستم وگرنه با فیلم اثبات میکردم هرچند این موضوع رو از هرکدوم ممبرای دسته متوسط میتونید بپرسید.

توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): موقع وار و یا بعد وار تعداد کیل ها و مرگ هارو از پنجره پایین صفحه (که موقع وار نمایش داده میشه) با تعداد اونها در /myactivity مقایسه کنید واضحه.(ضمنن همه این موارد در turf بوده و مطلعم کیل خارج از turf ثبت نمیشه)

زمانی که اتک میزنید تعداد کیل ها حساب میشه و تعداد کشته حساب نمیشه و زمانی که باید از تورف دفاع کنید تعداد کشته شدن شما حساب میشه و اگر ۱۰۰۰ تا ام کیل کنید حساب نمیشه

MalphiTe.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۲۰ در 03:34، Gang گفته است:

زمانی که اتک میزنید تعداد کیل ها حساب میشه و تعداد کشته حساب نمیشه و زمانی که باید از تورف دفاع کنید تعداد کشته شدن شما حساب میشه و اگر ۱۰۰۰ تا ام کیل کنید حساب نمیشه

واو??

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

TheAbneR.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
در 5 ساعت قبل، Ali گفته است:

آیا این باگ فیکس شده؟

والا دیگه دسته متوسط نیستم، زحمتش با خودتون ?❤️

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...