رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سلام کمک

Mohammadvector

ارسال‌های توصیه شده

• 9 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۳ در 19:03، Mohammadvector گفته است:

سلام لطف کنید به من بگید چطور وارد دسته ملایم شم؟

دیگه Noob تر از این مگه داریم ؟؟ ?‍♂️

در در ۱۳۹۹/۴/۳ در 19:03، Mohammadvector گفته است:

سلام لطف کنید به من بگید چطور وارد دسته ملایم شم؟

برو تو قسمت دسته ملایم , بعد هر Faction دوست داشتی برو توش ( مثله امدادگر یا تاکسی...) بعد میری قسمت درخواست عضویت و شرایط نوشتن فرم عضویت @Ali رو میخونی ( البته از روی سوالات فرم کپی کن ) بعد پاسخ به این موضوع رو بزن Paste رو بزن و بعد بهشون جواب بده , بعدش بزن ارسال ( البته تیک مرا بعد از پاسخ به این موضوع آگاه کن هم بزن) بعد منتظر باش Leader بیاد Accept کنه بعد که Accept شد تو سرور منتظر میمونی Leader بهت زنگ بزنه و ازت تست بگیره و بری تو Faction (بعد Accept شدن درخواست عضویت Leader میگه که از کدوم قوانین سوال میاد حتما قوانین رو بخون)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، Partisan گفته است:

دیگه Noob تر از این مگه داریم ؟؟ ?‍♂️

برو تو قسمت دسته ملایم , بعد هر Faction دوست داشتی برو توش ( مثله امدادگر یا تاکسی...) بعد میری قسمت درخواست عضویت و شرایط نوشتن فرم عضویت @Ali رو میخونی ( البته از روی سوالات فرم کپی کن ) بعد پاسخ به این موضوع رو بزن Paste رو بزن و بعد بهشون جواب بده , بعدش بزن ارسال ( البته تیک مرا بعد از پاسخ به این موضوع آگاه کن هم بزن) بعد منتظر باش Leader بیاد Accept کنه بعد که Accept شد تو سرور منتظر میمونی Leader بهت زنگ بزنه و ازت تست بگیره و بری تو Faction (بعد Accept شدن درخواست عضویت Leader میگه که از کدوم قوانین سوال میاد حتما قوانین رو بخون)

اخرین بازدید طرف منو کشته ?

?You

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۱/۸ در 19:45، llPrincessll گفته است:

اخرین بازدید طرف منو کشته ?

سلام من پینم رو تو بازی فراموش کردم چکار کنم

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...