رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ هایِ UCP

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: .SuperMAN.png

- توضیح کامل باگ: سلام عرض شد. دو باگ به وجود اومده بعد از ریستارت سرور. یکیش اینه که من آنلاینم اما در UCP منو آفلاین نشون میده. دومیشم اینه که قبلا سرور و UCP رو با ایپی خارج نمیتونستیم لود کنیم اما حالا میشه.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): باگ 1: http://uupload.ir/view/jrr5_bandicam_2020-04-27_16-11-27-376.mp4/ باگ 2: http://uupload.ir/view/mi7_bandicam_2020-04-27_16-14-37-698.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): طبقِ چیزی که گفتم

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

دومیشم اینه که قبلا سرور و UCP رو با ایپی خارج نمیتونستیم لود کنیم اما حالا میشه.

الان این بده که با آیپی خارجی نمیشده وارد شی ولی الان میشه؟

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، AssassiN گفته است:

الان این بده که با آیپی خارجی نمیشده وارد شی ولی الان میشه؟

بله کاملا

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

یک بار CTRL +  F5 (در کروم، در فایرفاکس دکمه CTRL + R) را بزنید و صفحه را HARD Refresh کنید و پس از آن بدون Refresh کردن باید مشکل برطرف شده باشد، لطفاً تأیید کنید.

لینک به دیدگاه

بله من هارد ریفرش کردم و درست شد

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...