رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ چتر نجات

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: .SuperMAN.png

- توضیح کامل باگ: من در ایونت بودم، بعد از زدنِ یک انیمیشن از ساختمان پریدم و بعد چتر را باز کردم، اما مردم!

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/n0r8_bandicam_2020-04-18_19-47-23-920.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم والا

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

چک کنید!

@Ali

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

حدس میزنیم این مشکل از یکی از مود های بازی خودتان باشد، ما نمی توانیم این باگ را Reproduce کنیم.

لطفاً در صورتی که کسی Reproduce آن را پیدا کرد با فیلم یک تاپیک جدید پست کند.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...