Taraneeee

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  34
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 عادی

2 دنبال کننده

درباره Taraneeee

 • درجه
  عضو پیشرفته

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Taraneeee

 2. Taraneeee

  با عرض پوزش. من پشیمون شدم. این فرد هم پشیمون شده است. با عرض پوزشی دوباره.
 3. Taraneeee

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله کاملا مطمعنم. - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ برای رفتن به اقلیتِ دیگر. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: نظری ندارم.
 4. Taraneeee

 5. Taraneeee

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ 2020/4/4 تا 2020/4/4 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ نداشتن Rob Points.
 6. Taraneeee

 7. Taraneeee

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله. - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ برای رفتن به "Faction" دیگر. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: سر سخت بودن.
 8. Taraneeee

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ بله - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ برای رفتن به "Faction" دیگر. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: چند بار لیدر ها عوض شد و نظری ندارم. 
 9. Taraneeee

 10. Taraneeee

 11. Taraneeee

 12. Taraneeee

 13. Taraneeee

  عکس روزه یک شنبه.
 14. Taraneeee

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - از چه تاریخی تا چه تاریخی درخواست مرخصی دارید؟ 2020/3/30 تا 2020/3/30 - به چه دلیل درخواست مرخصی دارید؟ با عرض سلام و خسته نباشید خدمته لیدر محترم. متاسفانه, من "Rob Points" ندارم, و نمیتونم در "Rob" شرکت کنم. با عرض پوزش.
 15. Taraneeee

  عکس روزه شنبه.