Mahdii

لیدر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  712
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  8

آخرین بار برد Mahdii در October 14 2018

Mahdii یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

198 حرفه ای

درباره Mahdii

 • گروه های دیگر اعضا
 • درجه
  ناظم
 • تاریخ تولد 01/05/1999

آخرین بازدید کنندگان نمایه

4061 بازدید کننده نمایه
 1. Mahdii

  @Eh3an176fff درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی ویژه) برای ورود به این اقلیت نیستید. @Pooyx در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، برای تست آماده باشید. قابل توجه که اقلیت در حال حاضر 1 عدد ظرفیت خالی دارد ، بهترین افراد انتخاب خواهند شد. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 1 بار بزنید).
 2. Mahdii

  @AliGhelion در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، برای تست آماده باشید. قابل توجه که اقلیت در حال حاضر 1 عدد ظرفیت خالی دارد ، بهترین افراد انتخاب خواهند شد. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 1 بار بزنید).
 3. Mahdii

  • عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: عکس واضحه • توضیحات: توهین شدت بالا • دارک (فیلم یا عکس):
 4. Mahdii

  @Sami در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @FareWell درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی ویژه) برای ورود به این اقلیت نیستید. توجه: در صورت خالی شدن ظرفیت اقلیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد ، آماده ی تست باشید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 1 بار بزنید).
 5. Mahdii

  @ThisIsEziO با سلام خدمت شاکی محترم ، مطمعنا مثل این شکایتی که الان انجام دادین اگه باز هم با چنین موضوعی مواجه میشدید شکایت میکردید پس دلیلی نداره که ببینید و شکایت نکنید! بنده هم با کمال میل رسیدگی خواهم کرد ، بازیکن مربوطه اخطار اقلیت دریافت کرد ، با تشکر از شکایت شما.
 6. Mahdii

  @NimaTF در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Elham در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @Smartدرخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی (رنک 2 دسته ی متوسطه) برای ورود به این اقلیت نیستید. توجه: در صورت خالی شدن ظرفیت اقلیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد ، آماده ی تست باشید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 1 بار بزنید).
 7. Mahdii

  @aminghgh40 در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. @nimaghodrati67 در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تایید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. توجه: در صورت خالی شدن ظرفیت اقلیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد ، آماده ی تست باشید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 1 بار بزنید).
 8. Mahdii

  @NimaTF درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای تنبیه اقلیت هستید.
 9. Mahdii

  با سلام خدمت تمام اعضای Hitman Agency جلسه این هفته روز جمعه مورخ 2020/02/14 ساعت 20:00 برگزار میشود. حضور نداشتن در این جلسه بدونِ درخواست مرخصی، اخطار اقلیت و عدم دریافت حقوق به دنبال خواهد داشت.
 10. Mahdii

  @pegah در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تآیید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. توجه: در صورت خالی شدن ظرفیت اقلیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد ، آماده ی تست باشید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 2 بار بزنید). @Nekapo در خواست عضویت شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن موردِ تآیید قرار گرفت ، اقلیت در حالِ حاضر تکمیل می باشد شما در صف قرار خواهید گرفت. توجه: در صورت خالی شدن ظرفیت اقلیت با شما در بازی تماس گرفته خواهد شد ، آماده ی تست باشید. موارد تست : 15 عدد سوال از قوانین عمومی سرور و 20 عدد سوالِ مربوط به اقلیت به همراه : یک عدد تست با اسلحه ی SDpistol ، دو عدد تست با اسلحه ی M4 ، یک عدد تست با اسلحه ی MP5 ، سه عدد تست با اسلحه ی Sniper ( که حداقل باید 2 بار بزنید).
 11. Mahdii

  @MohammadAli با تشکر از تمامیه زحماتی که تا کنون برای این اقلیت کشیدید ، با درخواست استعفاء شما موافقت شد ، سربلند باشید.
 12. Mahdii

  @Eh3an176fff درخواست شما برای ورود به اقلیت آژانس هیتمن رد شد ، شما در اقلیت گارد ملی هستید.
 13. Mahdii

  @UPaCuTe درخواست شما برای ورود به آژانس هیتمن رد شد ، شما دارای صلاحیت کافی برای ورود به اقیلت نمی باشید.
 14. Mahdii

  - عکس محیط کاربری شما: - 1 عکس شما:
 15. Mahdii

  - عکس محیط کاربری شما: - 1 عکس شما: