رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر MEDIC

DarKStaR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LorD%24taR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Smart..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: بنده از ساب لیدر ایشون شکایت کردم بعد از من یکی دیگه هم از همون فرد شکایت کرد و ایشون جواب بنده رو نداد ولی جواب نفر بعدی رو داد شاید برای همین خیال ساب لیدرشون راحت بوده که میگه اگه به جایی رسیدی 100k بهت میدمAG_SA_0206.jpg

• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2019_12_30_01_40_02_082.jpg

bandicam_2019_12_30_01_40_21_078.jpg

bandicam_2019_12_30_01_40_31_896.jpg

bandicam_2019_12_30_01_40_39_080.jpg'

bandicam_2019_12_30_01_40_48_909.jpg

من نمیخواستم شکایت کنم ولی وقتی دیدم از لیدر بنده شکایت کردن منم شکایت کردم اون اسکرین شات رو هم که توی توضیحات گذاشتم واسه همچین روزی بود که بگم چرا انقدر راحته

ویرایش شده توسط KIaOstaD
.

رفاقت

چیزی نیست

که

هرکسی              KiYaRaSh.KiYaNi 

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شکایت شما برای زمانی بود که من لیدر نبودم و هیچ اطلاعی نداشتم

+ وقتی حدود 2هفته پیش شما از Ferris شکایت کردید Subleader نبود!

تا زمانی که من اومدم لیدر شدم و یک نفر از ایشون شکایت کرد و من شکایتشون رو پذیرفتم و اخراجش کردم و حدودا 1هفته ای میشه.

این شکایتی که شما میکنید برای 2هفته پیش هست, مدرک برای شکایت بعد از 1هفته باطل میشه

شما میتونستی همون وقت بیای به من بگی نه اینکه بعد 2هفته بیای الکی شکایت کنی!

ویرایش شده توسط Smart
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Smart گفته است:

وقتی حدود 2هفته پیش شما از Ferris شکایت کردید Subleader نبود!

اون روز من رفتم UCP ببینم کیه که انقدر مطمعنه که اتفاقی براش نمیوفته و دیدم که ساب لیدره

شکایت شما برای زمانی بود که من لیدر نبودم و هیچ اطلاعی نداشتم

(به این که شما لیدر بودی یا چی رو توجه نکردم) از اونجایی که خونه mohammadostadبودیم (توی دنیای واقعی) میتونید از خودشم بپرسید چون وقتی دیدیم گفت اوه این که سابه از حرفشم معلومه با لیدره رفیقه

شما میتونستی همون وقت بیای به من بگی نه اینکه بعد 2هفته بیای الکی شکایت کنی!

اتفاقا دقیقا همون لحظه شکایتو گذاشتم که شما حتی اگه بعد از اون اتفاق لیدر شدین میتونستین جوابه اونی که زود تر شکایتو گذاشته بدین که اون اقای ferris فکر نکنه که فقط لیدر ما تاخیر و یا بی اهمیتی به موضوعات اعظای فکشنشه

رفاقت

چیزی نیست

که

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه

از حرف معلوم میشه با لیدر رفیقه؟ پس چرا کیک شد؟

در 22 دقیقه قبل، KIaOstaD گفته است:

تفاقا دقیقا همون لحظه شکایتو گذاشتم که شما حتی اگه بعد از اون اتفاق لیدر شدین میتونستین جوابه اونی که زود تر شکایتو گذاشته بدین که اون اقای ferris فکر نکنه که فقط لیدر ما تاخیر و یا بی اهمیتی به موضوعات اعظای فکشنشه

@Under_Line باید رسیدگی میکرد که نکرد

+ مدرک بعد از 1هفته باطل میشه

در 23 دقیقه قبل، KIaOstaD گفته است:

اون روز من رفتم UCP ببینم کیه که انقدر مطمعنه که اتفاقی براش نمیوفته و دیدم که ساب لیدره

مدرک داری؟ بده

لینک به دیدگاه

@Smart ۲ شکایت در تاریخ 23 December یعنی ۸ روز پیش انجام شده که شما در همان روز تنها به یکی از آن ها پاسخ دادید. آیا اقدامی برای رسیدگی به شکایت این فرد انجام داده اید؟

لینک به دیدگاه

بله به طور کلی برسی کردم

شکایت ایشون درمورد باجگیری بود و همچین چیزی به فکش ربط نداره و ایشون باید میرفت در گزارش اعضا شکایت کنه

ایشون نه حرف بدی زد نه مسخره کرد نه

..... فقط درخواست باج داشت که اگر برای شکایت کردن بود باید میرفت گزارش اعضا تا فرد خاطی Warn بگیره

شکایت ایشون ربطی به فکشن نداره و اشتباه پست گذاشته

تو عکس هم اصلا معلوم نبوده که باج گیری بوده شاید تو پولشو خورده بودی میخواست بره شکایت کنه

شکایت شما کاملا در این موضوع بی مورد بود!!

ویرایش شده توسط Smart
لینک به دیدگاه

تهدید و باج‌گیری:

شما مجاز به تهدید و باج‌گیری از بازیکنان به دلایلی مانند جلوگیری از شکایت کردن یا دادن اموال نیستید (مجازات: اخطار)

&

مدارک حداکثر برای 7 روز معتبر بوده و بعد از آن از اعتبار ساقط می شوند، همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Smart گفته است:

باید میرفت گزارش اعضا تا فرد خاطی Warn بگیره

من هم توی گزارش اعضا گذاشتم

در 5 ساعت قبل، Smart گفته است:

تو عکس هم اصلا معلوم نبوده که باج گیری بوده شاید تو پولشو خورده بودی میخواست بره شکایت کنه

عکس رو دوباره بر رسی کنید که میگه میدی یا بزارم فروم که من ندادم و گذاشته میتونید برید ببینید

شما مجاز به تهدید و باج‌گیری از بازیکنان به دلایلی مانند جلوگیری از شکایت کردن یا دادن اموال نیستید (مجازات: اخطار)

در 18 ساعت قبل، Smart گفته است:

مدرک داری؟ بده

مدرک از اون ندارم ولی میتونید از mohammadostad بپرسید

ویرایش شده توسط KIaOstaD
.

رفاقت

چیزی نیست

که

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه

شکایت مربوطه در جای صحیح مطرح نشده بود اما لیدر نیز بایستی پاسخ شکایت را میدادند و یا به شما اطلاعات لازم را ارائه میدادند. ضمن این امر عدم پاسخ به شکایت باعث بروز کدورت شما شده که از شما پوزش طلب میشود. از سمتی دیگر شما ۷ روز بعد از شکایتی که در گزارش اعضاء قرار دادید اقدام به شکایت از لیدر مربوطه کردید با علم به این امر که نمیخواستید شکایت کنید و این مورد باعث شده مدارک شما از عضو مورد نظر منقضی شود. از مسئول رسیدگی به شکایت درخواست میشود که در صورت امکان بدون توجه به تاریخ مدرک به شکایت شما رسیدگی نماید.

چنانچه شکایت خود را در قسمت گزارش اعضاء قرار دادید منتظر پاسخ از مسئول رسیدگی به شکایت بمانید.

+ بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...