رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی لیدر

Flix

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: arash.sultan.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Grisly.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: من 3 4 روز پیش از  Desert ممبر VLA شکایت کردم بخاطر فحاشی و ایشون باید کیک میشدن 
لیدر vla درخواست مرخصی, درخواست استفاء و درخواست عضویت و اطلاعیه رو تو اون بخش رسیدگی میکنند هرروز جز شکایت بنده
ایشون میخوان که مدت زمان شکایت من بگذره و این ممبر رو از اقلیتش کیک نکنند
@Markeloff لطفا رسیدگی شه

• مدارک (فیلم یا عکس): 
شکایت_من 
رسیدگی_لیدر_به_همه_جز_شکایت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

بنده قبل از اینکه شکایت شما از بنده نشون داده بشه جواب شمارو در قسمت شکایات دادم 

در ضمن مجازات ایشون fp80 نیست و اخطارات لازم به ایشون داده شده

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره
تا بنده شکایت کردم ایشون اومدن جوابه شکایت گزارش اعضا رو دادند و نوشتن اخطار های لازمه داده شد!!
مورد دوم اینکه Desert باید با اون توهینی که کرد از اقلیت اخراج میشدن طبق قوانیGhavanin.PNG
توهین Desert:
 http://s6.picofile.com/file/8382884618/sa_mp_031.png
جواب لیدر:
 Grisly.PNG
و desert هنوز تو فکشن حضور دارند: des.PNG

سلامی دوباره
تا بنده شکایت کردم ایشون اومدن جوابه شکایت گزارش اعضا رو دادند و نوشتن اخطار های لازمه داده شد!!
مورد دوم اینکه Desert باید با اون توهینی که کرد از اقلیت اخراج میشدن طبق قوانی
توهین Desert:
http://s6.picofile.com/file/8382884618/sa_mp_031.png

لینک به دیدگاه

همانطور که در قوانین دسته متوسط ذکر شده «توهین های با شدت بالا» که توهینی که کردند به صورت جمع بسته شده و با یک شخص خاص نبوده و توهین شدت بالا به حساب نمی آید. لذا بازیکن مورد نظر تنها به دلیل استفاده از زبان ناپسند FW گرفتند و برخورد لیدر مربوطه صحیح بوده. گاهاَ ممکن است لیدر مورد نظر به دلیل مشغله کاری و یا شک داشتن به اعمال مجازات و نیاز به تفکر و مشورت با رنک بالاتر به شکایت شما دیر پاسخ دهند. به دلیل تاخیر انجام شده در بررسی شکایت از شما پوزش طلبیده و نهایت عذرخواهی ما را پذیرا باشید. 

+‌ بسته شد.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...