رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سهمیه بندی اقلیت

ارسال‌های توصیه شده

درود

من فکر میکنم آزاد بودن به قول معروف مولتی تو فکشن داره ضرر زیادی به همه میزنه. شاید یه قانون شل و ولی باشه که توی هر دسته حداکثر یک اکانت میتونی داشته باشی اما این دردیو دوا نمیکنه که هیچ میتونه بدتر هم بکنه!

پیشنهاد میکنم سهمیه هر بازیکن: حداکثر یک اقلیت باشه. یعنی هر تعداد اکانت داشته باشی فقط یکیشو بتونی وارد فکشن کنی. زمانی که این قانون بود حق هیچکسی خورده نمیشد، سرور شلوغ تر بود، فکشن ها فعال بودن، کسی از جایگاهش برای جاسوسی و ... نمیتونست بکنه. بازیکنان تازه وارد بخاطر اینکه لیدر میخواست مولتی رفیقشو بیاره دست رد نمیخوردن و حقشون ضایع نمیشد.

ضررهایی که مولتی میزنه رو گلچین میکنم: A) یکی از مهم تریناش: ضایع شدن حق بسیاری از بازیکنان که میخوان تنها اکانتشونو وارد اقلیتی کنن اما اون اقلیت پر باشه و اگه حتی یک نفر اونجا دومین اکانت فکشن دارش حاضر باشه حق بازیکن بدون فکشن ضایع میشه! B) خلوت شدن فکشن ها: شاید بگید اونی که مولتی داره به همه ی اکانت های توی فکشن سری بزنه اما همزمان با چند اکانت میتونه بازی کنه؟ اگه بین همه ی بازیکنان هرکسی توی حداقل دو فکشن حاضر باشه پس یعنی اون ظرفیتی که واسه اقلیت ها گذاشتید فقط نمایشیه و در واقع عدد واقعی نصف این هست. یعنی ظرفیت هر اقلیت ملایم 16 نیست 8 هست! ظرفیت دسته متوسط و ویژه 11 نیست 5 هست! و بدتر از همه ظرفیت هیتمن 9 نیست بلکه 4 هست! لازم هست اشاره کنم به عنوان Civilian هیچ کاری نمیشه کرد. C) خلوت شدن کل سرور و نیامدن بازیکنان جدید: وقتی یه لیدر میبینه رفیق باتجربش میتونه اکانت دومشو هم وارد فکشنش کنه شاید اونقدر چشماش کور بشه و دلیلی نبینه که از بازیکنان تازه وارد استفاده کنه در نتیجه این بازیکنان از اینجا جوری میرن که دیگه پشتشون رو نگاه نمیکنن. و در نهایت از یک طرف بازیکنان جدید نمیان یا موندنی نمیشن و از طرف دیگه همه ی بازیکنان فعلی تا همیشه موندنی نیستن پس سرور خلوت و خلوت تر میشه! به زیان های دیگه که خیلی زیاد هستن توی این مطلب اشاره نمیکنم چون اکثرا زیرشاخه ای از همین ها هستند.

تا زمان تصویب شدن این قانون از بازیکنان درخواست دارم به کمپین تک فکشنی بپیوندند.

-حق بازیکنان بدون فکشن رو نخوریم و:

#بی_شعور_نباشیم

• دوست دارم که 2
  • مرسی 3
  • چی چی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 30 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

من فکر میکنم آزاد بودن به قول معروف مولتی تو فکشن داره ضرر زیادی به همه میزنه. شاید یه قانون شل و ولی باشه که توی هر دسته حداکثر یک اکانت میتونی داشته باشی اما این دردیو دوا نمیکنه که هیچ میتونه بدتر هم بکنه!

پیشنهاد میکنم سهمیه هر بازیکن: حداکثر یک اقلیت باشه. یعنی هر تعداد اکانت داشته باشی فقط یکیشو بتونی وارد فکشن کنی. زمانی که این قانون بود حق هیچکسی خورده نمیشد، سرور شلوغ تر بود، فکشن ها فعال بودن، کسی از جایگاهش برای جاسوسی و ... نمیتونست بکنه. بازیکنان تازه وارد بخاطر اینکه لیدر میخواست مولتی رفیقشو بیاره دست رد نمیخوردن و حقشون ضایع نمیشد.

ضررهایی که مولتی میزنه رو گلچین میکنم: A) یکی از مهم تریناش: ضایع شدن حق بسیاری از بازیکنان که میخوان تنها اکانتشونو وارد اقلیتی کنن اما اون اقلیت پر باشه و اگه حتی یک نفر اونجا دومین اکانت فکشن دارش حاضر باشه حق بازیکن بدون فکشن ضایع میشه! B) خلوت شدن فکشن ها: شاید بگید اونی که مولتی داره به همه ی اکانت های توی فکشن سری بزنه اما همزمان با چند اکانت میتونه بازی کنه؟ اگه بین همه ی بازیکنان هرکسی توی حداقل دو فکشن حاضر باشه پس یعنی اون ظرفیتی که واسه اقلیت ها گذاشتید فقط نمایشیه و در واقع عدد واقعی نصف این هست. یعنی ظرفیت هر اقلیت ملایم 16 نیست 8 هست! ظرفیت دسته متوسط و ویژه 11 نیست 5 هست! و بدتر از همه ظرفیت هیتمن 9 نیست بلکه 4 هست! لازم هست اشاره کنم به عنوان Civilian هیچ کاری نمیشه کرد. C) خلوت شدن کل سرور و نیامدن بازیکنان جدید: وقتی یه لیدر میبینه رفیق باتجربش میتونه اکانت دومشو هم وارد فکشنش کنه شاید اونقدر چشماش کور بشه و دلیلی نبینه که از بازیکنان تازه وارد استفاده کنه در نتیجه این بازیکنان از اینجا جوری میرن که دیگه پشتشون رو نگاه نمیکنن. و در نهایت از یک طرف بازیکنان جدید نمیان یا موندنی نمیشن و از طرف دیگه همه ی بازیکنان فعلی تا همیشه موندنی نیستن پس سرور خلوت و خلوت تر میشه! به زیان های دیگه که خیلی زیاد هستن توی این مطلب اشاره نمیکنم چون اکثرا زیرشاخه ای از همین ها هستند.

تا زمان تصویب شدن این قانون از بازیکنان درخواست دارم به کمپین تک فکشنی بپیوندند.

#بی_شعور_نباشیم

صحیح?

#تک_فکشنی

#بی_شعور_نباشیم

?اره این مشکل خیلی بزرگیه که وجود داره تو فکشن ها و بیشتر پلیر ها(دیدم که میگم)که جدیدا وارد می شوند به علت اینکه شغل ها پول زیادی نمیدن گلایه میکنن و درخواست عضویت فکشن  میدن ولی چون اون اقلیت پر شده از سرور بای میدن!بعضیا مولتی هایی که میارن فکشن ها اصلا فعالیت نمی کنند و بیشتر در داخل اکانت اصلیشون هستن و اخر شب که فرداش میخاد میتینگ باشه تقلب و جعل فعالیت میکنند که پول رو از اونجا بگیره(از طریق بانک هم انتقال میده به اکانت اصلیش ).در هر صورت مولتی تو زندگی واقعی هم وجود نداره و این در واقع میتونه به حالت دو شغله هم باشه ولی خب تو زندگی واقعی انگار یک روح در دو جسم میشه این اکانت های مولتی حالا چه برسه بیان داخل فکشن ها.(با توجه به اینکه سرور RPGهست!)

• مرسی 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

با سلام. به نظر من قرار دادن قانونی که نمیتوان بر روی آن نظارت داشت کار اشتباهیست! معمولا بازی ها قانون ندارند و نظم رو سیستم های یک بازی انجام میده (مثلا قبلا وانتد رو باید با مدرک میداد و نباید اشتباه میداد و و و و... ولی حالا چی؟ دیگه حتی قانونشم نیست) حالا برای این که کسی با مولتی نره فکشن دیگه چه کنیم؟ خیلی خیلی ساده هست: یکی کردن تایم میتینگ تمام فکشن ها! برای اینکه همه با این تایم هماهنگ باشند یک نظرسنجی در فروم قرار دهیم و تا 1 هفته این نظر سنجی وجود داشته باشد که در چه تایمی میتینگ گذاشته شود. به نظر من بهترین تایم جمعه ساعت 15:00 یا 16:00 هست (چون در این تایم اکثر افراد میتوانند انلاین شوند) حالا اصلا چه ربطی داره به مولتی بردن در فکشن؟ جواب واضحه شما مجاز به AFK کردن در میتینگ یا غیبت در میتینگ بدون درخواست مرخصی نیستید اینجوری دیگه کسی نمیتونه با 2 اکانت در فکشن باشه، از همه بهتر نیاز به هیچ قانونی هم نداره، همچنین میتینگ ها اتوماتیک ست میشوند (که خیلی از مشکل هارا حل میکند)

ویرایش شده توسط AliAgent
تکمیل
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

با سلام. به نظر من قرار دادن قانونی که نمیتوان بر روی آن نظارت داشت کار اشتباهیست! معمولا بازی ها قانون ندارند و نظم رو سیستم های یک بازی انجام میده (مثلا قبلا وانتد رو باید با مدرک میداد و نباید اشتباه میداد و و و و... ولی حالا چی؟ دیگه حتی قانونشم نیست) حالا برای این که کسی با مولتی نره فکشن دیگه چه کنیم؟ خیلی خیلی ساده هست: یکی کردن تایم میتینگ تمام فکشن ها! برای اینکه همه با این تایم هماهنگ باشند یک نظرسنجی در فروم قرار دهیم و تا 1 هفته این نظر سنجی وجود داشته باشد که در چه تایمی میتینگ گذاشته شود. به نظر من بهترین تایم جمعه ساعت 15:00 یا 16:00 هست (چون در این تایم اکثر افراد میتوانند انلاین شوند) حالا اصلا چه ربطی داره به مولتی بردن در فکشن؟ جواب واضحه شما مجاز به AFK کردن در میتینگ یا غیبت در میتینگ بدون درخواست مرخصی نیستید اینجوری دیگه کسی نمیتونه با 2 اکانت در فکشن باشه، از همه بهتر نیاز به هیچ قانونی هم نداره، همچنین میتینگ ها اتوماتیک ست میشوند (که خیلی از مشکل هارا حل میکند)

بنده خیلی وقتا دیدم که فردی داخل فکشن بود وAFKمیشد چون میرفت اکانت مولتی که میتینگ همزمان داشتن و وقتی که لیدر میگفت AFKنشو و فرد میگفت که اونور میتینگ دارم باید اکانتمو ببرم و لیدر هم از این قانون رد میشد و مجازات لازم رو اعمال نمی کرد. این روش خوبه ولی باید ناظر هایی باشند که به صورت همزمان در تمام میتینک ها باشن که یه موقع این اتفاق افتاد با لید برخورد کنند!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

بنده خیلی وقتا دیدم که فردی داخل فکشن بود وAFKمیشد چون میرفت اکانت مولتی که میتینگ همزمان داشتن و وقتی که لیدر میگفت AFKنشو و فرد میگفت که اونور میتینگ دارم باید اکانتمو ببرم و لیدر هم از این قانون رد میشد و مجازات لازم رو اعمال نمی کرد. این روش خوبه ولی باید ناظر هایی باشند که به صورت همزمان در تمام میتینک ها باشن که یه موقع این اتفاق افتاد با لید برخورد کنند!

خب خیلی ساده میشه کسی که در میتینگ AFK میشه رو سیستمی براش گذاشت که به طور خودکار FW بگیره (قانون از AV به FW تغییر پیدا کنه) دیگه لیدری هم پارتی بازی نمیکنه :) 

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

۱.تغییر زمان میتینگ برای لیدر و اعضا آن بسیار مهم است که لیدر با مشاورت گرفتن از اعضا برای تایم میتینگ به نوعی میتنگ را ست کند که عضوی مجبور به قرار دادن مرخصی نباشد.

۲. اما آن دسته از افراد که با دو عدد اکانت وارد اقلیت میشوند در صورت AFK کردن در میتنگ با مجازات سنگینی  روبه رو شوند، که آن مجازات میتواند شامل FW یا حتی Kick با 80 عدد تنبه قبیله باشد در این صورت فردی به خودش اجازه AFK کردن حتی برای ۱ ثانیه را هم نمیدهد.(اگر لیدر مجازات با بر روی فرد اعمال نکرد خود لیدر با دریافت SV مجازات شود).

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

خب خیلی ساده میشه کسی که در میتینگ AFK میشه رو سیستمی براش گذاشت که به طور خودکار FW بگیره (قانون از AV به FW تغییر پیدا کنه) دیگه لیدری هم پارتی بازی نمیکنه :) 

با سلام، 
برای این کار میشه اگر شخصی 20 ثانیه در میتینگ AFK بشه اتوماتیک FW بگیره.

دیگه نیاز به یکی کردن زمان میتینگ نیست، چون تمامی اعضای اقلیت باید به راحتی به میتینگ بیاد. 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

دیگه نیاز به یکی کردن زمان میتینگ نیست، چون تمامی اعضای اقلیت باید به راحتی به میتینگ بیاد. 

شما که دوباره برگشتی به اول بحث، اینجوری که بازم میتونن با مولتی به فکشن های متفاوت برن

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

شما که دوباره برگشتی به اول بحث، اینجوری که بازم میتونن با مولتی به فکشن های متفاوت برن

میشه زمان رو کم کرد، اما بعضی مواقع طرف دستش میره و AFK میشه و این ظلمه که به خاطر یه سهل انگاری FW بگیره. 

فکر کنم 10 یا 5 ثانیه مناسب باشه.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

میشه زمان رو کم کرد، اما بعضی مواقع طرف دستش میره و AFK میشه و این ظلمه که به خاطر یه سهل انگاری FW بگیره. 

کلا من یه چیز دیگه دارم میگم

لینک به دیدگاه

اگه با Rakdroid باشن و دکمه ی Space یا Shift رو از روی موبایل بزنن، AFK نمیشن، پس فکر نمیکنم با AFK = FW دردی دوا بشه،

باید یه فکر اساسی کرد که درصد سو استفاده به صفر برسه و حق کسی ضایع نشه و مطمئناََ هیچکاری نشد نداره.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

این کار به نظر من بده و الان هم زمستونه اگه تابستون شه همه فکشن ها پر میشن :/

• دوست دارم که 1

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NimaTF گفته است:

این کار به نظر من بده و الان هم زمستونه اگه تابستون شه همه فکشن ها پر میشن :/

دوستِ عزیز بحث ما پرشدن اقلیت ها نیست، بحث اینه که چند مولتی در یک فکشن عادلانه نیست و باید قانون جدیدی اضافه شه تا این محدودیت برای سایر بازیکنان برداشته شه تا اونا هم بتونن اقلیت مورد علاقه ی خود را تجربه کنند.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

اونوقت اگه طرف ESC  نزده باشه بعد مدتی AFK محسوب میشه ? 

ویرایش شده توسط Shayea
Fix

باشد که نباشد پارتی در این سرزمیـــــــــن

لینک به دیدگاه

خب یه قابلیت هم میتونه بیاد که وقتی تو میتینگ هستیم ای پی چک بشه و اگه در زمانی که شخص تو میتینگ هست همزمان یک اکانت دیگر با همان ای پی فعال شده باشه به صورت خودکار و به وسیله ادمین بات از فکشن کیک بشه این اتفاق اگر یکم روش فکر بشه میتونه به سطح بالا تر و بهتر برسه?

(در واقع همونطور که برای سیستم رفرال ای پی بن میکنن اینجا حالا ادمین بات چک کنه،و این اتفاق در صورتی که پیشنهاد علی جان که گفتن میتینگ همزمان باشه صورت میگیره!)

در صورت در شدن اون پیشنهاد باز هم همین رو به صورت دیگر میشه اجرا کرد که در زمان تست ورودی هست و این به صورته که قبل از تست ورود به اقلیت ای پی فرد توسط یک ادمین و یا ادمین بات چک میشه و اگر در فکشن دیگر ایشون حاضر باشن در تست رد می شوند.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83
اضافه کردن مطلب

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

دوستِ عزیز بحث ما پرشدن اقلیت ها نیست، بحث اینه که چند مولتی در یک فکشن عادلانه نیست و باید قانون جدیدی اضافه شه تا این محدودیت برای سایر بازیکنان برداشته شه تا اونا هم بتونن اقلیت مورد علاقه ی خود را تجربه کنند.

بگیم این قانون قبول شد

آخه چجور عملی شه؟ 

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، LeyToM گفته است:

هیچکاری نشد نداره...

صحیح

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

#بی_شعور_نباشیم

من کاملا مخالفم ?

شاید یکی اکانت دوستش دستش بود اون و اصلا اون اکانت مربوط به خودش نبود اون شخص چه گناهی کرده؟!!

به نظر من اگه این مشکل خیلی جدی باشه (که نیست) بیشتر کردن ظرفیت بهتره تا اینکه کسی فقط یک فکشن داشته باشه?

• دوست دارم که 1

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alireza07 گفته است:

من کاملا مخالفم ?

شاید یکی اکانت دوستش دستش بود اون و اصلا اون اکانت مربوط به خودش نبود اون شخص چه گناهی کرده؟!!

به نظر من اگه این مشکل خیلی جدی باشه (که نیست) بیشتر کردن ظرفیت بهتره تا اینکه کسی فقط یک فکشن داشته باشه?

خب اکانت دوستش باشه تو میتینگ انلاین کنه درست ولی خب این مشکل رو با همون مشکل ای پی که گفتم میشه حل کرد ولی این نباید همیشگی باشه و هر بار که میتینگ باشه دوستش بیاد انلاین کنه ، دیگه خودش چه کاری داره تو فکشن?

حداقل در ماه میشه قانونی اضافه کرد که فقط یه بار دوست فرد میتونه اکانت رو انلاین کنه تو میتینگ وبار دوم اخطار لفظی و ...

اضافه کردن تعداد اعضای فکشن هم باعث میشه که سر میتینگ اوضاع شلوغ تر بشه و باعث بی نظمی در میتینگ بشه و لیدر نتونه همشون رو بررسی کنه که کی تو میتینگ حاضر هست و نیست (الان که 16 نفر تعداد دسته ملایم هست لیدر مشکل داره که بدونه کی تو میتینگه و کی نیست چه برسه تعداد افزایش پیدا کنه?وهمینطور مثلا بخواییم اعضای تاکسی رو اضافه کنیم ، همین الان مشکل دارن که کم service taxi/داده میشه و افراد دیگه قبول می کنند و مشکل کم بودن اکتویتی دارن و ...)

لینک به دیدگاه

:/

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

درود

از حمایت دوستان مخصوصا #تک‌_فکشنی تشکر میکنم.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۷ در 18:30، AliAgent گفته است:

به نظر من قرار دادن قانونی که نمیتوان بر روی آن نظارت داشت کار اشتباهیست!

خب ممکنه حرف شما برای بعضی سو استفاده‌های دیگه که اشاره‌ی خاصی نمیکنم درست باشه اما این مشکل ساده فقط مولتی به فکشن آوردن هست، بازیکنان عادی میتونند حتی بدون توجه خاصی متوجه بازیکنی در بیشتر از یک اقلیت بشن. دیگه چه برسه به ادمین‌ها که قابلیت‌های زیادی دارن و حتی بدون اون‌ دسترسی‌های خاص با یکمی تحقیق و تلاش میتونن این بازیکنان رو پیدا کنند. زمانی که این قانون در سرور اجرا شده بود هیچکسی از چنگ ادمین‌های خوب اون موقع در نمیرفتن و رهبرها همکاری خیلی خوبی در اجرای این قانون داشتند. در هر صورت کاری که اشتباه باشه سکوت در مقابلش یک اشتباه بزرگه!

معمولا بازی ها قانون ندارند و نظم رو سیستم های یک بازی انجام میده (مثلا قبلا وانتد رو باید با مدرک میداد و نباید اشتباه میداد و و و و... ولی حالا چی؟

مقایسه ممکنه کار درستی نباشه، ما سرورمون سبک RolePlay اختصاصی هست.

آیا باید تا زمان اتوماتیک شدن و سیستم ضد چندفکشنی که ممکنه کلی اشکال مثل همین سیستم اسما وانتد اتوماتیک [که اتوماتیک هم نیست و حتی برخی از وانتدها مدرک میخوان] داشته باشه، بشینیم هیچکاری نکنیم؟ حداقل گذاشتن یه قانون میتونه تا زمان اتوماتیک شدن سیستم ضد چندفکشنی خیلی کارا بکنه بازیکنان ضدقانون در سرور اندک هستند.

حالا برای این که کسی با مولتی نره فکشن دیگه چه کنیم؟ خیلی خیلی ساده هست: یکی کردن تایم میتینگ تمام فکشن ها! برای اینکه همه با این تایم هماهنگ باشند یک نظرسنجی در فروم قرار دهیم و تا 1 هفته این نظر سنجی وجود داشته باشد که در چه تایمی میتینگ گذاشته شود. به نظر من بهترین تایم جمعه ساعت 15:00 یا 16:00 هست

موافقم، راه‌های زیادی برای اجرای این قانون هست، از الان نظرمو میگم: جمعه ساعت ۱۴:۳۰ یا ۱۵ بد نیست. بهترین راه انجام اینکار اینه که میتینگ‌‌ها حداقل تا ۳ ماه در یک روز هفته خاص و در یک ساعت خاص توسط مسئول لیدرها ست بشن.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...