رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

افزارش حقوق اقلیت ها | جلوگیری از Activity تقلبی | نظرات مورد نیاز!

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 09:07، Ali گفته است:

Paramedic

• فعالیت این اقلیت از Accept Medic, Heal و SHeal تشکیل می شود.
  • تمامی فعالیت های بالا برای هر شخص* برای دریافت حقوق و Activity هر 1 ساعت می توان اقدام کرد.
  • برای تمامی فعالیت های بالا، هر 15 دقیقه دریافت حقوق و Activity از افراد زیر سطح 3 (2 و 1) ممکن باشد.
  • هیچ یک از فعالیت های بالا زمانی که روی یک اکانت مولتی خود فرد یا اکانت مرتبط صورت میگیرد حقوق و فعالیت به آن تعلق نخواهد گرفت.

من یه پیشنهاد عالی دارم!!?

قیمت Sheal/ برای هر رنک:

رنک ۱ باید قیمت رو 1$ بده و 250$ دریافت کنه

رنک ۲ باید قیمت رو 2$ بده و 300$ دریافت کنه

رنک ۳ باید قیمت رو 3$ بده و 375$ دریافت کنه

رنک ۴ باید قیمت رو 4$ بده و 400$ دریافت کنه 

رنک ۵ باید  قیمت رو 5$ بده و 500$ دریافت کنه

------------‐------------------------------------------

قیمت Heal/ برای هر رنک:

رنک ۱ باید قیمت رو 1$ بده و 300$ دریافت کنه

رنک ۲ باید قیمت رو 2$ بده و 375$ دریافت کنه

رنک ۳ باید قیمت رو 3$ بده و 400$ دریافت کنه

رنک ۴ باید قیمت رو 4$ بده و 450$ دریافت کنه 

رنک ۵ باید  قیمت رو 5$ بده و 550$ دریافت کنه

Heal/ برای هر پلیر باید هر ۱۵ دقیقه ( محدودیت جدید ) یک بار انجام بشه و محدودیت 1دقیقه از بین بره

Sheal/ هم نشه به افراد AFK داد که نره تو اکانت مولتی Abuse Activity

برای هر پلیر باید ۱۰ دقیقه ( یه محدودیت جدید ) یک بار انجام بشه و محدودیت ۱دقیقه از بین بره

Acc medic/ وقتی اومد ۴ ثانیه بعدش paramedic ها میتونن درخواست رو قبول کنن که Abuse Activity صورت نگره

پیشنهاد خوبی بود؟ [امتیاز بدید]?

??????????

@Ali @Kelton @PedraM

برای رنک 6 Heal/ رو باید 6$ بده و 425$ دریافت کنه 

برای رنک 6 Sheal/ رو باید 6$ بده و 325$ دریافت کنه

ویرایش شده توسط Smart
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام؛

از نظر من محدود کردن فعالیت فکشن ها بر اساس زمان اشتباهه، اگه بخواد بیشتر بشه فعالیت های سرور در وقتی که به اون خدمات نیازه لنگ میمونه!

پیشنهاد من اینه تایم و تایمر برداشته بشه، حال برای اینکه حق افراد فعال تر ضایع نشود، سیستمی مثل Job Duty تعبیه بشه ( حالت فعال و غیرفعال داشته باشد تا لیدر در زمان فعال بودن حالت انجام وظیفه ممبری بتواند آنرا ملزم به کار کند) و هر فرد که در ساعت 30 دقیقه (بطور مثال) فعالیت کرد (بدون AFK، بدون در نظر گرفتن پریدن های الکی، و تعیین یک کف (بطور مثال برای مدیک 10 Heal در آن ساعت)) مبلغی بعنوان حقوق بر روی PayCheck دریافت کند (زمان فعالیت بصورت PTStatus: x/30 قابل مشاهده باشد).

حال اگر شخصی در زمان پی چک 29/30 دقیقه باشد، در ساعت بعدی با یک دقیقه فعالیت میتواند حقوق را بگیرد و اگر هم در زمان PayCheck آفلاین شود چیزی دریافت نمیکند.

امیدوارم سلیس بیان کرده باشم.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

@Roozbeh شما منظور منو درست نفهمیدید!

من گفتم محدودیت 1 دقیقه برداشته بشه, بجاش وقتی به یه نفر Heal یا Sheal دادیم , دیگه تا 10 15 دقیقه نتونیم به همون فرد بدیم نه افراد دیگه!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Smart گفته است:

شما منظور منو درست نفهمیدید!

من گفتم محدودیت 1 دقیقه برداشته بشه, بجاش وقتی به یه نفر Heal یا Sheal دادیم , دیگه تا 10 15 دقیقه نتونیم به همون فرد بدیم نه افراد دیگه!

شما میتونی تضمین کنی اون فرد تا 15 دقیقه بعدش به سرویس نیاز پیدا نمیکنه؟

من در مورد یک سیستم متفاوت حرف میزنم شما انگار متوجه منظور من نشدی.

ویرایش شده توسط Roozbeh

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

@Roozbeh

در غیر این صورت میتونه abuse activity رخ بده

درضمن شما میخوای ۱۵ دقیقه فرد رو تعقیب کنی ببینی سرویس نیاز داره یا نه؟

خوب اگه به احتمال ۱ درصد به سرویس احتیاج داشت ،

1.دکتر های دیگه میرن و ......

2.هات داگ فروشی هست

3.در ، خونه ها میتونن برن heal کنن

4.ساندویچ فروشی هست 

در 5 ساعت قبل، Smart گفته است:

Heal/ برای هر پلیر باید هر ۱۵ دقیقه ( محدودیت جدید ) یک بار انجام بشه و محدودیت 1دقیقه از بین بره

برای هر پلیر باید ۱۰ دقیقه ( یه محدودیت جدید ) یک بار انجام بشه و محدودیت ۱دقیقه از بین بره

توجه داشته باشید که منظورم از: هر ۱۵ دقیقه یک بار Heal/ صورت بگیره

این است که مثلا من به یک نفر Sheal/ یا Heal/ دادم

دیگه نمیتونم تا ۱۰ ۱۵ دقیقه 》 به همون فرد 《 Sheal ' Heal بدم

ولی به افراد دیگه بله

ویرایش شده توسط Smart
لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 10:55، P4rs4 گفته است:

به نظره من کمتر هم بشه مشکلی نیست چونکه پلیرهای زیادی برای Frisk کردن هستش، اما خوب میشه یه کاری هم کرد اونم اینه که من به عنوانه مثال در طول یک هفته 1000 تا Frisk کردم، لیدر هم در UCP میبینه که من یکی رو 600 بار (به عنوانه مثال) Frisk کردم پس شک میکنه که من در جمع کردنه Activity تقلب کردم و منو از Faction کیک میده! (به نظره من با Faction Punish زیادتری کیک بشه مثلا 200 تا چون در جمع کردنه Activity تقلب کردم و یک سری محدودیتهایی هم قرار داده بشه برای برگشتنه دوباره به فکشن) و اون پولی هم که به دست آوردم از من کسر بشه!

ما تا جایی که ممکن هست می خواهیم در این کار اتوماسیون به کار ببریم.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 12:28، MrJoker گفته است:

بنظر من این قانون برای یدک کش نا مناسبه! مثلا یه فردی میاد در طول مسیرش، از چندین ماشین مختلف استفاده میکنه (ماشین های Free سرور) ، پس قاعدتا اینطوری فقط  یدونه از ماشین هایی که این فرد سوارش بوده رو من میتونم یدک بکشم! بعدش فرض کنیم این پلیر میاد 4 راه و میپره اینور اونور! دوتا ماشینم که از کسایی دیگس این هول میده و باز باعث میشه کار لنگ بشه! و همچنین تعداد ماشین برای یدک کردن خیلی میاد پایین (تعداد پلیرهای یدک کش روهم در نظر داشته باشید)

این مورد زمینه اذیت و آزار زیادی هم داره! همینطوریش ماشین فری در حال یدک رو جک میکنن تا نشه بُردش!

با توجه به مواردی که فرمودین به نظر 15 دقیقه عدد منطقی به نظر میاد.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 15:28، HichkaS گفته است:

یک سیستمی اجرا کنید که اگر تنها فرد حاضر از اقلیت باشی بتونی بعضی محدودیت هارو رد کنی

به چه دلیل!؟ دقت داشته باشید که شما می توانید همیشه از دستورات خود استفاده کنید اما اگر شرایط را نداشته باشید حقوق و فعالیت برای آن دستور دریافت نمی کنید. به طور مثال اگر Frisk روی یک نفر 10 بار در 30 دقیقه بزنید هیچ مشکلی ندارد و می توانید بزنید اما فقط یک بار از آن را به شما حقوق می دهد.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 16:05، URANUS گفته است:

ماشین های سرور با سطح سلامت ۱۰۰۰ و سطح بنزین ۱۰۰ درصد قابل تاو نباشند. ماشین سرور با این شرایط یعنی روشن نشده و کسی هم سوارش نشده. در این حالت حتی هل دادن ماشین های سرور هم دیگر برای تاو کردن آنها فایده ای ندارد.

در این شرایط تنها راه، سوار شدن و روشن کردن ماشین است، که شرط هایی که خودتون ذکر کردین تقریبا مانع جعل از این طریق میشه. 

در مورد ماشین های شخصی میتوان شرط فاصله از محل رسپاون را بیشتر کرد، تا حدی که عملا امکان هل دادن ماشین تا آن فاصله معقول و امکانپذیر نباشد.

همچنین میتوان محدودیت زمان بعد از پیاده شدن برای ماشین های شخصی را بیشتر کرد. این شرط باعث میشود که نارضایتی بازیکنان بابت تاو شدن ماشینشون وقتی داخل یک بیز کار دارن، کمتر بشه.

پیشنهاد جالبی بود ? حتماً عملی خواهد شد.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 16:05، URANUS گفته است:

بنابر این افزایش محدودیت ها (جهت کاهش امکان جعل) در صورتی معقول به نظر میرسد که افراد در ازای فعالیت واقعی دریافتی بیشتری نسبت به میزان فعلی داشته باشند.

موضوع تاپیک همین می باشد، اول افزایش دریافتی، سپس محدودیت.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 16:55، SenAtoR007 گفته است:

اینو نمیفهمم.یعنی از کسانی که سطحشون فقط 1 و 2  است میتونیم حقوق و activity بگیریم؟؟؟؟

یعنی از افرادی که سطحشون 1 و 2 هست می توانید هر 30 دقیقه حقوق و Activity بگیرید.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 20:14، NimaTF گفته است:

یعنی باید 4 ساعت صبر کنیم تا یک اکتیویتی بزنیم؟

خیر.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۶ در 22:21، ZombieRanger گفته است:

ممد شاید اصلا مریض باشه تو این 4 ساعت بیاد رگبار ببنده همه جارو یا هی مواد بخره

زمان Frisk کاهش میابد اما لطفاً به موضوع تاپیک توجه کنید:

0Gzqqu.png

Activity تقلبی همین الان هم محدودیت آن در بازی وجود دارد، محدودیت آن کم بودن حقوق و محدودیت زمانی که دارید می باشد. ما در حال برداشتن محدودیت های قبلی هستیم که بتوانیم قضاوت عادلانه تری روی فعالیت اعضاء داشته باشیم و تنها فعالیت های ارزشمند را فعالیت حساب کنیم. هرچند از این ممد هایی که میگید که بتونه هر 5 دقیقه خودش رو از زندان در بیاره انگشت شمار هم نیست!

در در ۱۳۹۸/۱۰/۷ در 17:33، Roozbeh گفته است:

از نظر من محدود کردن فعالیت فکشن ها بر اساس زمان اشتباهه، اگه بخواد بیشتر بشه فعالیت های سرور در وقتی که به اون خدمات نیازه لنگ میمونه!

بر اساس زمان (چیزی که الان هست) اشتباه است اما بر اساس شخص و زمان کاملاً عاقلانه می باشد.

با توجه به Feedback های اعضای عزیز، متوجه آن شدیم که اکثر افراد منظور من را درست متوجه نشدند، خلاصه بروزرسانی که قرار است اتفاق بیوفتد به شرح زیر است:

زمانی که گفتیم 30 دقیقه، فقط برای یک شخص می باشد! یعنی اگر شما آقای X را Heal کنید، به شما حقوق و فعالیت می دهد و اگر تا قبل از 15 دقیقه (مثلاً) دوباره او را Heal کنید او Heal می شود و کارمزد به شما پرداخت می شود اما حقوق و Activity پرداخت نمی شود.

با توجه به feedback کاربران و جلسه تشکیل شده، نظرات زیر جمع آوری شد، ما همچنان به نظرات شما دوستان عزیز نیازمندیم!

- محدودیت زمانی Jail Punish به 1 ساعت کاهش بیابد.

- محدودیت زمانی Frisk به 1 ساعت کاهش بیابد.

- در دسته متوسط تعداد کشته ها حقوق داشته باشد.

- زمان محدودیت Tow برای هر شخص به 20 دقیقه کاهش پیدا کند.

- ماشینی که بنزین آن 100% و مقدار سلامت آن 100% می باشد نشود Tow کرد.

- چک فاصله ماشین های شخصی نسبت به مکان Park شده آن برای Tow کردن بیشتر باشد.

- حقوق دیگر به صورت آنی داده نشود و در صندوق اقلیت جمع آوری شود و در هنگام Meeting حقوق پرداخت شود.

- فعالیت هایی که رد می شوند شمرده شوند و مقدار آن قابل مشاهده باشد. (یعنی مثلاً شما یک شخص را در 1 ساعت 10 بار Frisk می کنید 1 عدد فعالیت پذیرفته حساب می شود و 9 عدد فعالیت رد شده شمرده می شود و اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود و برای شما قابل مشاهده خواهد شد و در میتینگ اعلام خواهد شد)

لینک به دیدگاه

همچنین محدودیت 25$ جهت دادن حقوق در Delivering Passenger برداشته شود.

سلام.

بله اگه این برداشته شه عالی میشه.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

نقل قول

در مورد سلامت ماشین ، ممکنه کسی ماشینش رو توسط مکانیک یا اسپری تعمیر کنه و همونجا ولش کنه!

در مورد بنزین ، اکثر پلیرا اکانت پرمیوم دارند و بنزینشون تا 150 درصد میره! لطفا اینم در نظر داشته باشید!

نقل قول

حقوق دیگر به صورت آنی داده نشود و در صندوق اقلیت جمع آوری شود و در هنگام Meeting حقوق پرداخت شود.

یعنی کل پی چک ها (برای مثال هر towls که 500 دلاره) + حقوق پایه  ،  موقع میتینگ پرداخت بشه؟

شاید کسی پول لازم داشت و نتونه مدت زیادی صبر کنه ؛ که این موارد کمم نیست! 

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

برای بقییه اقلیت ها این روش ها واقعا مفید اما واسه دسته ویژه بسیار بد میشه مثلا ۴ تا کاپ داخل سرور هستند ۱ مجرم با گرفت ۴ تا وانتد البته به صورت تک ب تک یعنی هر ۵ دقیقه وارد زندان و از اون خارج بشه میشه ۱ ساعت تقریبن و حالا بعد این ۱ ساعت میزنه هرکی جلوش رو میکشه و براش مهم نیست که پلس میاد یا نه پل بیاد حتی اگه بخواد از خودشم دفاع کنه نمی تونه و اون چهار تا کاپ داخل بازی باید مثل ماست به وانتد نگاه کنن تا تایم این قانون تمام شه و بعد برن برای دستگیری و کشتن ان فرد 

امیدوارم مفید باشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۰/۷ در 15:47، Smart گفته است:

من یه پیشنهاد عالی دارم!!?

قیمت Sheal/ برای هر رنک:

رنک ۱ باید قیمت رو 1$ بده و 250$ دریافت کنه

رنک ۲ باید قیمت رو 2$ بده و 300$ دریافت کنه

رنک ۳ باید قیمت رو 3$ بده و 375$ دریافت کنه

رنک ۴ باید قیمت رو 4$ بده و 400$ دریافت کنه 

رنک ۵ باید  قیمت رو 5$ بده و 500$ دریافت کنه

------------‐------------------------------------------

قیمت Heal/ برای هر رنک:

رنک ۱ باید قیمت رو 1$ بده و 300$ دریافت کنه

رنک ۲ باید قیمت رو 2$ بده و 375$ دریافت کنه

رنک ۳ باید قیمت رو 3$ بده و 400$ دریافت کنه

رنک ۴ باید قیمت رو 4$ بده و 450$ دریافت کنه 

رنک ۵ باید  قیمت رو 5$ بده و 550$ دریافت کنه

Acc medic/ وقتی اومد ۴ ثانیه بعدش paramedic ها میتونن درخواست رو قبول کنن که Abuse Activity صورت نگره

پیشنهاد خوبی بود؟ [امتیاز بدید]?

??????????

@Ali @Kelton @PedraM

برای رنک 6 Heal/ رو باید 6$ بده و 425$ دریافت کنه 

برای رنک 6 Sheal/ رو باید 6$ بده و 325$ دریافت کنه

??????????????????????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۰/۹ در 09:03، Ali گفته است:

با درود

این حالت تنها برای ماشین های عمومی سرور عملی است و برای ماشین های شخصی باید تفاوت قائل شد!

نمی دونم امکان پذیر هست یا نه، ولی اگر بتوان ویژگی برای ماشین های سرور تعریف کرد که آیا بعد از رسپاون شدن کسی سوارش شده یا نه مشکل کاملا برطرف میشه. به عنوان مثال عرض میکنم. فرض کنید سلامت ماشین های سرور رسپاون شده 1000 باشه، و به محض اینکه کسی سوارش بشه، سلامتش 999 بشه، و حتی با تعمیر هم به 999 برسه و 1000 نشه. در این حالت ماشینی که سلامتش 1000 باشه یعنی کسی سوارش نشده، و حتی اگه وسط خیابون هم باشه یعنی کسی اون رو هل داده، پس نباید قابل تاو کردن باشه!

اگر بتوان این ویژگی که بعد از رسپاون، کسی سوار ماشین شده یا نه را به صورت صفر و یک تعریف کرد (نیازی به نمایش این ویژگی برای بازیکنان نیست) می توان برای ماشین های شخصی نیز اعمال کرد. هر ماشین که رسپاون بشه، تا کسی سوارش نشده، امکان تاو کردنش وجود نداره، اگر کسی سوارش بشه هم، بعد از پیاده شدن هم، شرط زمان بعد از پیاده شدن ( مثل الان 3 دقیقه یا بیشتر) اعمال میشه و هم شرط شخص اثرگذار مانع جعل فعالیت میشه.

اگر این امکان وجود داشته باشه، دیگه هل دادن هیچ اثری نداره و میشه این حالت رو از شرط اثرگذار بودن افراد روی ماشین حذف کرد.

اگر این ویژگی امکان پذیر نباشه، به نظرم افزایش زمان بعد از پیاده شدن راننده که در حال حاضر حدود 3 دقیقه است، در مورد ماشین های شخصی اثربخش تر باشد.

در کنار افزایش هر محدودیتی، به دلیل واقعی تر شدن فعالیت ها، بازیکنان باید دستمزد بیشتری دریافت کنند تا اقلیت ها همچنان جذابیت داشته باشند.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۹ در 10:17، Fergal گفته است:

یه ماشین که HP 1000 باشه اونوقت نیم ساعت وسط خیابون باشه چرا نباید tow بشه؟

شاید بهتر باشه که ماشینی که بنزین آن 100% و مقدار سلامت آن 100% می باشد بشود Tow کرد، کارمزد اندک هم پرداخت شود ولی در اکتیویتی فرد محاسبه نشود. مثل وقتی به فرد تکراری Heal داده میشود، ولی در اکتیویتی محسوب نمیشود.

ویرایش شده توسط URANUS

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

یه چیز مهم دیگم به نظر من بهش توجه کنید اونم درخواستای مکانیک هست. حداقل تایید 5 درخواست مکانیک در اکتیوی قرار دهید

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

لطفاً یکی به من اوضیح بده که چه اتفاقی داره میوفته من نفهمیدم ?

اگه حقوق ها هنگام اکتیویتی زدن داده بشه پس دیگه Meeting لازم نیست!

.

.

در 22 دقیقه قبل، MrJoker گفته است:

یه چیز مهم دیگم به نظر من بهش توجه کنید اونم درخواستای مکانیک هست. حداقل تایید 5 درخواست مکانیک در اکتیوی قرار دهید

ببخشید پس Job کار مکانیک (Car mechanic) باید حذف بشه دیگه!

ویرایش شده توسط Hope

? Me ?

Oxide.png

:acigar: My Best Friend:acigar:

Hadi_nt.png

CalmBoy.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

ببخشید پس Job کار مکانیک (Car mechanic) باید حذف بشه دیگه!

دوست عزیز من دارم در مورد اکتیوی اقلیت ttc حرف میزنم چه ربطی به حذف شدن جاب داره؟

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• فعالیت این اقلیت از Contracts Kill تشکیل می شود.
  • Contacts Kill برای هر شخص* برای دریافت حقوق و Activity هر 4 ساعت می توان اقدام کرد.
  • Contacts Kill بر روی اکانت های زیر سطح 3 (2 و 1) هر 2 ساعت حاوی حقوق و Activity هست.
  • هیچ یک از فعالیت های بالا زمانی که روی یک اکانت مولتی خود فرد یا اکانت مرتبط صورت میگیرد حقوق و فعالیت به آن تعلق نخواهد گرفت.

اگر @Ali به پلیر ها و اعضای تمامی اقلیت ها اعتمادی نداری ، پس چرا سیستم پرداخت خودکار دستمزد و فعالیت رو اپدیت دادی؟

که الان مجبور بشی برای این پلیرا و اعضا صدتا محدودیت بزاری که جعل نکنند! اگر میخوای جعل نکنند به جای گزاشتن این همه محدودیت و اینا سرور رو به دوره اسکرین شات برگردون که مطمئن باشی هیچ کس دیگه جعل نمی کنه چون هر کاری بکنید بازم کسی پیدا میشه جعل میکنه!! از ۳ نفر ۲ تاشون دوتا سیستم داره!! 

وقتی کاری میکنید به فکر عواقبش باشید!  اینجوری شما داری به پلیرایی که جعل نمی کنند بهشون توهین میکنی! 

اقلیت Hitman مگه ساعتی چقدر Contract داره همین الانش. 

خودتون همین الان بیاید از رنک ۱ شروع کنید تا بدونید چه وضعیتی داره. و این که چند نفر از Contract/ استفاده می کنند.

(((((نظرم اینه این 4 ساعت  برای گرفتن اکتویتی  به 15 دقیقه عوض بشه! ))))))

دقیقا مثل الان ولی برعکس برای هر شخص ۱۵ دقیقه. 

کسی که بخواهد جعل مدرک بکنه، شما هر کاری رو اقدام کنید برای جلوگیری، اون شخص باز کار خودش رو میکنه!!

شما با این محدودیت ها به جای اینکه بازی رو بهتر کنید برای پلیر، عرصه رو تنگ تر و محدودتر میکنید. 

بهترین راهش اینه بگید و موظف کنید که فرد اسکرین بگیره از هر Activity !! در صورت ک مشکوک بودا ازش درخواست کنید!!

موضوع دوم: شما موضوع تاپیک زدید  افزایش حقوق | جلوگیری از activity تقلبی

شما که انقدر رو جلوگیری از فعالیت تقلبی تاکید کردید. هیچی در مورد موضوع اول نگفتید!! درباره اونم بگید بد نیست!

با تشکر @Ali

ویرایش شده توسط RoYce
.

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۱۰/۹ در 17:20، Badboy85 گفته است:

برای بقییه اقلیت ها این روش ها واقعا مفید اما واسه دسته ویژه بسیار بد میشه مثلا ۴ تا کاپ داخل سرور هستند ۱ مجرم با گرفت ۴ تا وانتد البته به صورت تک ب تک یعنی هر ۵ دقیقه وارد زندان و از اون خارج بشه میشه ۱ ساعت تقریبن و حالا بعد این ۱ ساعت میزنه هرکی جلوش رو میکشه و براش مهم نیست که پلس میاد یا نه پل بیاد حتی اگه بخواد از خودشم دفاع کنه نمی تونه و اون چهار تا کاپ داخل بازی باید مثل ماست به وانتد نگاه کنن تا تایم این قانون تمام شه و بعد برن برای دستگیری و کشتن ان فرد 

امیدوارم مفید باشه

شما متوجه نشدید.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ در 19:38، RoYce گفته است:

اگر @Ali به پلیر ها و اعضای تمامی اقلیت ها اعتمادی نداری ، پس چرا سیستم پرداخت خودکار دستمزد و فعالیت رو اپدیت دادی؟

که الان مجبور بشی برای این پلیرا و اعضا صدتا محدودیت بزاری که جعل نکنند! اگر میخوای جعل نکنند به جای گزاشتن این همه محدودیت و اینا سرور رو به دوره اسکرین شات برگردون که مطمئن باشی هیچ کس دیگه جعل نمی کنه چون هر کاری بکنید بازم کسی پیدا میشه جعل میکنه!! از ۳ نفر ۲ تاشون دوتا سیستم داره!! 

شما باید بدانید که حرفتان کاملاً بی اساس بوده و بدون فکر کردن زده شده.

ما هیچوقت نمی توانیم بر پایه یک دسته از جمعیت تصمیم گیری کنیم و تمام دسته ها را در نظر میگیریم. مانند این است که چون ما آنتی چیت داریم، چون گاهی اوقات برخی اشتباه محروم می شوند یا گاهی اوقات سرور باعث ایجاد اذیت به دلیل آنتی چیت می شود یعنی به بازیکنان توهین کردیم و اونها را چیتر خطاب کردیم!

این یک سمت بحث بود، سمت دیگر بحث این است که از همان ابتدا تا به همین الان فعالیت تقلبی جزء فیلتر های ما بوده. چه زمانی که از بازیکنا عکس میگرفتیم و نظارت بر عهده لیدر ها بود، چه الان که محدودیت زمانی زیادی وجود دارد و حقوق اقلیت ها به همین دلیل کم هستند! (محاسبه حقوق اقلیت های ما بر اساس محدودیت زمانی اعمال شده بر روی دستورات شماست! مثلاً وقتی محدودیت زمانی Paramedic برای استفاده از هر Heal به اندازه 2 دقیقه است، ما حقوق Paramedic در ساعت را 60/2 حساب می کنیم و می گوییم یک شخص 30 حقوق در ساعت دریافت می کند در صورتی که در واقعیت اصلاً به این شکل نیست و ممکن است در یک ساعت 2 الی 5 عدد فعالیت و در یک ساعت 50 الی 60 حقوق دریافت کند! ضعف محدودیت سیستم کنونی ما این است که جلوی افراد را میگیرد تا در یک ساعت بیشتر از 30 حقوق/فعالیت دریافت کند و در زمان هایی وقتی می تواند 2 فعالیت در فاصله زمانی 10 ثانیه ای داشته باشد نمی تواند!)

کسی که بخواهد جعل مدرک بکنه، شما هر کاری رو اقدام کنید برای جلوگیری، اون شخص باز کار خودش رو میکنه!!

یک حرف بی اساس دیگر. شما با ایده خواستن توانستنی در این مسئله تفکر کردید، سؤال ما اینجاست که الان خیلی ها دوست دارند پول در بازی HACK کنند، چرا نمی توانند!؟

شما که انقدر رو جلوگیری از فعالیت تقلبی تاکید کردید. هیچی در مورد موضوع اول نگفتید!! درباره اونم بگید بد نیست!

همانطور که در صحبت های بالا عرض کردم، برداشتن محدودیت زمانی باعث می شود به نحوی دیگر به موضوع نگاه کنیم و حقوق اقلیت ها را بر طبق واقعیت بالانس کنیم.

تصمیمات زیر به تصمیمات قبلی اضافه شد:

- محدودیت بنزین و Health وسیله نقلیه برای Tow کردن آن اعمال نمی شود، دلیل آن هم شلوغ شدن خیابان ها است و همان فیلتر تأثیر گذار کافی می باشد.

- اضافه شدن برخی سیستم محرمانه جهت جلوگیری از فعالیت تقلبی. (AI & ML)

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد برای دسته های متوسط: همانگونه قرار هست با /Materials get رفتن و /Materias deliver رفتن و /Buydrugs فعالیت دسته متوسط حساب شه بیاید کاری کنید که کسی که بیشتر Materials و Drugs رو داخل HQ میزاره پول بیشتری بگیره. اینگونه دسته متوسط ها بیکار نمیشوند و متریال جمع میکنند که سبب افزایش مهارت هم میشود.

ویرایش شده توسط Farazmo

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Ali گفته است:

ما هیچوقت نمی توانیم بر پایه یک دسته از جمعیت تصمیم گیری کنیم و تمام دسته ها را در نظر میگیریم. مانند این است که چون ما آنتی چیت داریم، چون گاهی اوقات برخی اشتباه محروم می شوند یا گاهی اوقات سرور باعث ایجاد اذیت به دلیل آنتی چیت می شود یعنی به بازیکنان توهین کردیم و اونها را چیتر خطاب کردیم!

@Ali اینگونه که شما می گویید ! یعنی تمام دسته از جمعیت ها در حال جعل مدرک هستند؟؟ :| و برای مثالتون بگم خیلی خیلی مثال بی ربطیه! ما داریم درمورد جعل فعالیت و تقلب در فعالیت حرف می زنیم! @Ali سوالی دارم دلیل اینکه فرد از چیت استفاده می کنه چیه؟؟ بهش مگه پول میده؟ چیتر از چیت استفاده میکنه چون بهش برتری فیزیکی در بازی میده یعنی چی؟؟ یعنی مثلا فرد از چیت تلپورت استفاده میکنه که دیگه انقدر راه رو طی نکنه! و چیت Aim و .... همه در تغییرات فیزیکی بازی دخیل هستند و چیت و چیتر رو به تقلب در فعالیت ها ربط نده!!! 

مبحث دوم : این که شما توسط انتی چیت بن بشوید و با ادمین بن بشوید فرق بسیاری دارد!!! زیرا احتمال دارد که انتی چیت اشتباه کند چون ربات است اما احتمال اینکه ادمین اشتباه کند خیلی کم است، چون انسان می باشد!! خب الان طبق حرف @Ali تعیین محدودیت ها فکشن توسط ربات انجام می شود یا توسط انسان؟  این کار شما یه توهین محسوب میشه زیرا طبق حرف خودتون کسی که با انتی چیت بن بشه چیتر خطاب نمیشه ولی اما کسی که توسط ادمین بن بشه چیتر خطاب میشه!! پس دوستان این محدودیت ها توسط چه کسی تعیین میشه؟ انسان یا ربات؟ پس طبق حرف خودتون دارید عملا توهین می کنید! 

@Ali همین زمانی که بروی Anti Spoof قرار دارد بر روی حساب کردن اکتیویتی ها و دریافت حقوق بگزارید ! مثلا فکشن آژانس هیتمن به جای این 4 ساعت برای شمردن اکتیویتی به  15 دقیقه تغییر یابد و برای  همه اقلیت هم اینجور  ! 

@Ali دلیل اینکه انقدر زمان ها بالا است چیست؟ چرا باید 4 ساعت باشه که چی شه؟ 15 دقیقه هم کافی است و همین زمان هایی که روی  Anti Spoof قرار دارد برای همه فکشن برای هر شخص برای شمردن و به حساب امدن اکتیویتی عالی است!

با تشکر @Ali

ویرایش شده توسط RoYce
.

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 12 ساعت قبل، RoYce گفته است:

یعنی تمام دسته از جمعیت ها در حال جعل مدرک هستند؟؟

یعنی یک دسته جعل فعالیت می کنند، یک دسته جعل فعالیت نمی کنند، یک دسته اکانت خود را به دیگران می دهند تا برایشان فعالیت جمع کنند، یک دسته کلاً فعالیت نمی کنند و ...

ما نمی توانیم بر اساس یک دسته تصمیم بگیریم و باید بر اساس تمامی دسته های موجود تصمیم بگیریم.

مثال بی ربطیه! ما داریم درمورد جعل فعالیت و تقلب در فعالیت حرف می زنیم!

در اصل فعالیت تقلبی یک Cheat محسوب می شود. Cheat به معنای تقلب است نه به معنای ایجاد تغییرات در روند اصلی بازی، بلکه ممکن است ایجاد تغییرات در روند اصلی بازی تقلب محسوب شود. (یا نشود! مانند Modification های مجاز)

چیتر از چیت استفاده میکنه چون بهش برتری فیزیکی در بازی میده

نقل قول

Cheating in online games is defined as the action of pretending to comply with the rules of the game, while secretly subverting them to gain an unfair advantage over an opponent.[1] Depending on the game, different activities constitute cheating and it is either a matter of game policy or consensus opinion as to whether a particular activity is considered to be cheating.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cheating_in_online_games

همه Cheat ها برتری "فیزیکی" به بازیکن نمی دهند و هر عملی که باعث شود یک بازیکن طبق قوانین تعیین شده داخل بازی (منظور از قوانین در اینجا قوانین داخل انجمن نیست!) یک تقلب یا Cheat محسوب می شود و بله، Cheat برای کسب پول هم وجود دارد و کلی گونه های مختلف دارد.

احتمال دارد که انتی چیت اشتباه کند چون ربات است اما احتمال اینکه ادمین اشتباه کند خیلی کم است، چون انسان می باشد!!

کامپیوتر ها هیچوقت اشتباه نمی کنند و اشتباهاتی که گاهی اوقات از آنها می بینید به دلیل اشتباه خود سازندگان آنها یعنی همان انسان ها می باشد. این سخن من نیست :) 

انسان ها:

43122157873117536840_041668465a95f991750

حرف خودتون کسی که با انتی چیت بن بشه چیتر خطاب نمیشه ولی اما کسی که توسط ادمین بن بشه چیتر خطاب میشه!!

داخل سرور آرساکیا گیم، هر کسی توسط Bot های ما Ban شود به طور حتم از Cheat استفاده کردند یا دارای Cheat هستند. نگاهی به Ban های Weapon hack بکنید.

حرف شما کاملاً بر عکس می باشد.

مثلا فکشن آژانس هیتمن به جای این 4 ساعت برای شمردن اکتیویتی به  15 دقیقه تغییر یابد و برای  همه اقلیت هم اینجور  ! 

باز هم من مطمئن نیستم که شما محدودیت های جدیدی که قرار است اعمال شود را درست متوجه شده باشید.

اما از این مطمئن هستم که یک دسته در Hitman Agency وجود دارد که به دوستان خود می گویند فلان اشخاص خاص را پشت سر هم Contract کنید تا عقده های بچگی خود را روی سرشان بدون دریافت Wanted Level خالی کنیم هم پولی این وسط از دست ندیم هم فعالیتمونو بزنیم هم سود کنیم، محدودیت های جدید باعث می شود که حداقل از این مسئله سود نکنید.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ در 08:49، Farazmo گفته است:

یک پیشنهاد برای دسته های متوسط: همانگونه قرار هست با /Materials get رفتن و /Materias deliver رفتن و /Buydrugs فعالیت دسته متوسط حساب شه بیاید کاری کنید که کسی که بیشتر Materials و Drugs رو داخل HQ میزاره پول بیشتری بگیره. اینگونه دسته متوسط ها بیکار نمیشوند و متریال جمع میکنند که سبب افزایش مهارت هم میشود.

ما همین الان هم سیستمی داریم که کسی که بیشترین فعالیت را داشته باشد به او 50k داده می شود و به عنوان فعال ترین عضو معرفی می شود. اما این سیستم برای دسته متوسط ها نیست و حتماً این سیستم بعد از اعمال تصمیمات این تاپیک برای دسته متوسط ها فعال خواهد شد، پیشنهاد خوبی بود ?

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من محدودیت اتوماتیک نباید اعمال بشه چون اینطوری بازیکنان بی‌گناه که از راه درست فعالیت جمع میکنن و درضمن تعدادشون خیلی زیاد هست ضرر زیادی رو بخاطر اندک تعداد بی‌شعور میخورن. راه پیشنهادی من مجازات بسیار سنگینی با نام: Boosting که حداقل ۱ روز و حداکثر دائما بن داشته باشه که معمولا برای بار اول زمان کمی بن بشن اما دفعات بعدی حداقل ۳۰ روز به بالا. این مجازات مشترکا برای تقلب در جمع کردن اکتیویتی، تقلب در بالا بردن مهارت و ... باشه. تیم جلوگیری از تقلب Boosting برای تحقیق و پیدا کردن این بازیکنان تشکیل بشه.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

به نظر من محدودیت اتوماتیک نباید اعمال بشه چون اینطوری بازیکنان بی‌گناه که از راه درست فعالیت جمع میکنن و درضمن تعدادشون خیلی زیاد هست ضرر زیادی رو بخاطر اندک تعداد بی‌شعور میخورن. راه پیشنهادی من مجازات بسیار سنگینی با نام: Boosting که حداقل ۱ روز و حداکثر دائما بن داشته باشه که معمولا برای بار اول زمان کمی بن بشن اما دفعات بعدی حداقل ۳۰ روز به بالا. این مجازات مشترکا برای تقلب در جمع کردن اکتیویتی، تقلب در بالا بردن مهارت و ... باشه. تیم جلوگیری از تقلب Boosting برای تحقیق و پیدا کردن این بازیکنان تشکیل بشه.

ما مخالف مجازات هستیم و تا جایی که ممکن باشه به هیچ وجه از آن استفاده نمی کنیم.

توضیح بدید که چگونه محدودیت هایی که جایگزین می کنیم باعث کم شدن فعالیت های بازیکنان می شود و چگونه به آن اضافه نمی کند؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ در 04:24، Ali گفته است:

مانند این است که چون ما آنتی چیت داریم، چون گاهی اوقات برخی اشتباه محروم می شوند یا گاهی اوقات سرور باعث ایجاد اذیت به دلیل آنتی چیت می شود یعنی به بازیکنان توهین کردیم و اونها را چیتر خطاب کردیم

@Ali این متن های پایین و بالا گفته خود شما هست!! شما ابتدا می گویید انتی چیت ممکن است به اشتباه محروم کند و سپس طبق متن زیر حرف خودتون رو نقض می کنید!! آخرش کدام حرف از شما رو باور کنیم؟ اینکه انتی چیت قوی است یا اینکه اشتباه می کند!!

در 3 ساعت قبل، Ali گفته است:

داخل سرور آرساکیا گیم، هر کسی توسط Bot های ما Ban شود به طور حتم از Cheat استفاده کردند یا دارای Cheat هستند. نگاهی به Ban های Weapon hack بکنید.

حرف شما کاملاً بر عکس می باشد.

در 3 ساعت قبل، Ali گفته است:

یعنی یک دسته جعل فعالیت می کنند، یک دسته جعل فعالیت نمی کنند، یک دسته اکانت خود را به دیگران می دهند تا برایشان فعالیت جمع کنند، یک دسته کلاً فعالیت نمی کنند و ...

ما نمی توانیم بر اساس یک دسته تصمیم بگیریم و باید بر اساس تمامی دسته های موجود تصمیم بگیریم.

طبق حرف خودتون یعنی اکثر دسته رو در نظر میگیرید و اینکه من نمی گوییم بر اساس یک دسته عمل کنید! براساس اکثر دسته عمل کنید یعنی اینکه تعداد کسانی که جعل نمی کنند بیشتر از کسانی هستند که جعل می کنند! و این یعنی اکثر دسته. به جای گذاشتن این محدودیت 

در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

ویرایش شده در 1 ساعت قبل توسط ZombieRanger

این نظر خوبی است و واقعا کمک شایانی می کند!!

ویرایش شده توسط RoYce
.

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 9 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

شما ابتدا می گویید انتی چیت ممکن است به اشتباه محروم کند و سپس طبق متن زیر حرف خودتون رو نقض می کنید!! آخرش کدام حرف از شما رو باور کنیم؟ اینکه انتی چیت قوی است یا اینکه اشتباه می کند!!

منظور از Ban اینجا Ban خود سمپ است که با ریست دادن مودم آنبن می شوید.

اینکه آنتی چیت بن کند یا بن نکند نشانی قوی بودن یا ضعیف بودن آن نیست.

در 10 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

طبق حرف خودتون یعنی اکثر دسته رو در نظر میگیرید و اینکه من نمی گوییم بر اساس یک دسته عمل کنید! براساس اکثر دسته عمل کنید یعنی اینکه تعداد کسانی که جعل نمی کنند بیشتر از کسانی هستند که جعل می کنند! و این یعنی اکثر دسته. به جای گذاشتن این محدودیت 

در بازی اکثر بازیکنان Cheat نمیزنند، اکثر مردم دزد و قاتل در واقعیت نیستند. همانطور که گفتیم بر اساس همه دسته ها تصمیم میگیریم نه بر اساس یک دسته یا چند دسته یا اکثریت دسته یا اقلیت دسته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...