رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تسریع و تسهیل پروسه Bail

Roozbeh

ارسال‌های توصیه شده

با سلام، بطور خلاصه؛

از اونجایی که ارتباط مستقیمی بین وکیل و بزهکار نیست نیاز به حضور شخص ثالث (پلیس) ملزم است، و دقیقا مشکل با همین قسمت آخره، به 118 زنگ بزن، شمارشو بگیر، زنگ بزن، گوشیش روشن باشه یا نباشه، بگه کار دارم نمیام و... اینکه نشد RolePlay!

پیشنهاد من اینه که Lobby زندان میزو صندلی داره، پس یک BELL قرار داده بشه که حالا یا به صورت Bell [TEXT]/ یا Bell/ با متن کاستوم پیغامی رو برای اعضای گارد (در صورت فقدان سایرین) ارسال کنه، همینطور در قوانین تغییری داده بشه تا الزام آور باشه (همونطور که قبلا بندی مبنی بر وظیفه اعضای رنک 1 گارد درقبال محافظت از زندان بود، الانم بندی برای Respond به Bell اضافه بشه)، مشکل شغل Lawyer حل میشه، یاعلی. @Ali @Mohny

• دوست دارم که 1

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• توسعه دهنده

با سلام،

ممنون از پیشنهادی که ثبت کردید.

بنده چند ایده به ذهنم رسید ولی از شما هم میپرسم.

فرض کنید که یک راه حل خلاقانه وجود دارد که با آن روش نیازی به تغییر قوانین نیست،

بفرمائید که پیشنهاد شما برای حل مسئله ی توجه اعضای گارد ملی به این مورد چیست؟

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

اگر زمانی که به اصطلاح این BELL به صدا در میاد یک درخواست مثل مکانیک و تاکسی به اعضای گارد فرستاده بشه و اونها باید از دستور Accept/ استفاده کنند و به اونجا بروند و دستمزد از سرور دریافت کنند.

البته این سیستم یکم شاَن NG رو پایین میاره به نظرم و جدا از اون مشکل Abuse هم به وجود میاد.

Caps.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AmooQannad گفته است:

اگر زمانی که به اصطلاح این BELL به صدا در میاد یک درخواست مثل مکانیک و تاکسی به اعضای گارد فرستاده بشه و اونها باید از دستور Accept/ استفاده کنند و به اونجا بروند و دستمزد از سرور دریافت کنند.

اگه قرار باشه قبول کردن یا نکردنش دست خود ممبر باشه که میشه همون چیزی که الان هست، الزام نداره!

در مورد دستمزد هم کاملا مخالفم، قرار نیست که همه چی شرطی باشه.

در 8 ساعت قبل، AmooQannad گفته است:

البته این سیستم یکم شاَن NG رو پایین میاره به نظرم و جدا از اون مشکل Abuse هم به وجود میاد.

هر فکشنی یه سری وظایف داره و شأن بی معنیه.

در 12 ساعت قبل، Mohny گفته است:

بنده چند ایده به ذهنم رسید ولی از شما هم میپرسم.

فرض کنید که یک راه حل خلاقانه وجود دارد که با آن روش نیازی به تغییر قوانین نیست،

بفرمائید که پیشنهاد شما برای حل مسئله ی توجه اعضای گارد ملی به این مورد چیست؟

ارادت، دوستمون در مورد پولی کردنش و دریافت Payment در قبالش پیشنهاد داده بود که بنظرم همین الانشم بیش از حد داره پول به سرور وارد میشه، زمانی که سرپرست بودم و درسترسی مستقیم به علی داشتم پیشنهادای زیادی برای وصل کردن فکشنا بهم و ایجاد چرخه بین پولای موجود در سرور دادم، همینطور راههایی برای Drain کردن پول از سرور که هرکدومشون نیازمند تغییر اساسی در اسکریپت سرور بود.

اما در این مورد، چون از توانایی ها و ظرفیت اسکریپت اطلاعی ندارم نمیتونم دقیق نظری بدم، اما بطور مثال اگر داخل MyActivity اضافه بشه، یا به ازای هر رسیدگی موفق تعداد یک Lawyer Point به طرف تعلق بگیره (حتی اگر رنک یک باشه و بعد از رنک 3 شدن بتونه ازشون استفاده کنه) میتونه مشوق خوبی باشه، برای جلوگیری از سوء استفاده هم میشه ترتیبی داد فقط در صورتی که فرد Lawyer بوده و Bail داشته باشد و از Bell استفاده کند و در نهایت یک نفر را آزاد کند، Lawyer Point برای پلیس مربوطه منظور گردد، اگه ترتیب دادن همچین سیستم هوشمندی میسر باشه، بهرین راهه!

ویرایش شده توسط Roozbeh
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 2

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • مؤسس

همیشه باید 1 الی 2 گارد در زندان باشد و همچنین قانونی باید وجود داشته باشد و اجرا شود.

لطفاً در این باره تحقیق شود. @RealSlimShady @Meli

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

• مدیریت

به نظر میرسه که این مشکل فقط با تغییر در قوانین حل بشه.

در در ۱۳۹۸/۱۰/۴ در 04:45، Roozbeh گفته است:

Bell [TEXT]/

چون حتی با وجود چنین چیزی بازهم نیازه که در بخش قوانین تغییراتی داشته باشیم.

و به جای اینکار در همه‌ی زمان‌ها یک یا دو گارد رو موظف به حضور در لابی زندان می‌کنیم.

تایید شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 2 ساعت قبل، RealSlimShady گفته است:

به نظر میرسه که این مشکل فقط با تغییر در قوانین حل بشه.

چون حتی با وجود چنین چیزی بازهم نیازه که در بخش قوانین تغییراتی داشته باشیم.

و به جای اینکار در همه‌ی زمان‌ها یک یا دو گارد رو موظف به حضور در لابی زندان می‌کنیم.

تایید شد.

یعنی موردی که گفتم در قوانین نیست؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali گفته است:

گارد ملی فقط در صورتی که Punish نداشته باشه به Jail میاد، به غیر از اون نمیاد مگر اینکه یه Lawyer تماس بگیره تا بیاد اونم با هزار تا زحمت

در این باره قانونی گذاشته نشده.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ali گفته است:

همیشه باید 1 الی 2 گارد در زندان باشد و همچنین قانونی باید وجود داشته باشد و اجرا شود.

بیشتر زمان ها وکیل ها خودشون زنگ میزنن به اعضای گارد ملی و درخواست میکنند برن که بعضی زمان ها هم تلفن اونا خاموشه مجبورن برن دنبالشون و با هزار خواهش و التماس و منت بیارن تو زندان که درو باز کنه که در بعضی اوقات هم NG میاد میگه ROB هست برید به PD بگید.

+خلاصه: این قانون نیست.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• مدیریت
در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

اعضای گارد ملی نقش نگهبانان زندان را دارند. کار آنها اجرای قوانین زندان به نحوه احسن میباشد.

این نزدیکترین بند قوانین به این موضوعه اما دقیقا و با جزئیات این قانون وجود نداره.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

با سلام این مورد حل شده 

اعضای NG موظف هستند در 15 دقیقه یکبار در زندان جهت رسیدگی به امور زندان و زندانبانی حضور داشته باشند! 

اما 

نظر بنده نیز

(-) 

میباشد! 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

دیدگاه بنده نسبت به پیشنهاد شما (-) هست

نقل قول

- شما زمانی که On-Duty هستید باید یا تلفن همراه خود را روشن و در دسترس قرار داده و گزینه Privacy Mode داخل تلفن همراه خود را خاموش کنید یا هر 15 دقیقه به زندان سر بزنید تا افرادی که می خواهند Bail/ بدهند بتوانند کارشان را انجام دهند. (اگر وسط دستگیری یا کشتن مجرمی هستید می توانید پاسخ ندهید اما به محض تمام شدن عملیاتتان باید به زندان سر بزنید) (مجازات: Faction Warn)

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر من (-) می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

درود، نظر اینجانب ″ - ″ می‌باشد.

باید Cop نظارت کافی در روند Jail داشته باشد.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...