رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری erfan10

NightDanger

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  0120.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: erfan10.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 0122.png

• توضیحات: سلام من یه Turismo داشتم بازیکن amin.sh اومد گفت میفروشی ماشینتو گفتم اره.گفت بیا دره خونم رفتم اونجا با یه اکانت دیگش که erfan10 بود اومد گفت اول بریم DS رفتیم یه دوچرخه خرید گفت با این trade بزن بقیه ش میریم بانک میزنم به حسابت رفتیم دره بانک من ماشینو با دوچرخه trade  زدم قرارمون هم 1میلیونو 900 بود بعدش هی ماشینو خاموش روشن میکرد که من عکس نگیرم ولی من از قبل عکس گرفته بودم بهش که گفتم من عکس گرفتم اومد پایین و رفت تو بانک $19 زد به حساب گفتم 1میلیونو 900 باید بزنی دوبتره رفت $19 زد به حساب دوباره بهش گفتم 1میلیونو 900 بزن رفتش.

• مدارک (فیلم یا عکس):  اینجا DS که گفت میزنم به حسابتikr4_sa-mp-006.png

اینم پولی که زد به حساب 2 بار همین مقدار زد

z67f_sa-mp-007.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

با توجه به اینکه شما خود مطرح کردید که کلاهبرداری اینطوری را دیده اید نمیدانم چرا باز هم در این دام میوفتید! دستورات در سرور کاملاْ راحت و در دسترس هستند. زمانی که فردی قبول نمیکند تا دم بانک و یا ATM برود و پول داخل حساب خود را برداشته و درخواست معاوضه شما را قبول کند حتماْ ریگی در کفش خود دارد. چرا سعی نمیکنید حداقل برای انجام همچین معامله هایی با ادمین هایی که ۲۴ ساعت در بازی حضور دارند مشورت کنید! چنانچه مدرکی از قبول درخواست معاوضه دارید ارسال کنید تا مدارک شما کامل شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...