رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک از اقلیت بی مورد توسط- Maryam

iSauron

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   %5BS%5Dauron.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Maryam.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:    Mehdi_invisible.png    Caps.png  

• توضیحات:  با عرض سلام ادمین مریم بنده را ناگهانی و بی دلیل از اقیت کیک میکنند لطفا دفاعیات خود را نمایان کنید. ضمنا ادمین Spartan هم حرف های بنده رو تایید کردند

• مدارک (فیلم یا عکس):   ygw3_sa-mp-805.pngdidk_sa-mp-808.png

? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??????'? ???            iSauron.png    

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Ariawn

شکایت شما در حال بررسی است، لطفا صبور باشید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

نقل قول

• برای ورود به اقلیت های ویژه (Cop) باید حداقل تا مقام 2 یکی از دسته های ملایم و حداقل مقام 2 یکی از اقلیت های دسته متوسط بروید تا بتوانید وارد این اقلیت ها شوید.

844f_rankup.png

yhcf_yadesh_ni.png

sa_mp_895.png

مدارک گویای همه چیز است.

لینک به دیدگاه

با سلام

حالا که اسم من هم اومد خواستم بگم که بر فرض این که من برم به لیدر بگم من رو رنک 2 کن بعدش 10FP کیک کن و ایشون انجام بده آیا من باید مجازات بشم یا لیدر که از اختیاراتش سوءاستفاده کرده؟

راجع به این موضوع جایی نوشته نشده که باید پلیر رو با 80FP اخراج کرد.

به نظرم مسئولیت کامل ماجرا بر عهده لیدر هست و نه هیچ کس دیگه

بدرود.

Caps.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، AmooQannad گفته است:

با سلام

حالا که اسم من هم اومد خواستم بگم که بر فرض این که من برم به لیدر بگم من رو رنک 2 کن بعدش 10FP کیک کن و ایشون انجام بده آیا من باید مجازات بشم یا لیدر که از اختیاراتش سوءاستفاده کرده؟

راجع به این موضوع جایی نوشته نشده که باید پلیر رو با 80FP اخراج کرد.

به نظرم مسئولیت کامل ماجرا بر عهده لیدر هست و نه هیچ کس دیگه

بدرود.

ساب لیدر و لیدر مربوطه به دلیل تخلفشون مجازات شدن. ولی زمانی که فرد بجای گزارش تخلف لیدر و تلاش برای برگشتن به اقلیت قبلی سعی در فریب لیدر گارد ملی میکنند و با رنک ۲ تقلبی وارد این اقلیت میشن یعنی با ساب لیدر اقلیت قبلی دست به یکی کرده و مقصر هستند. آیا چنین فردی که بلافاصله بعد از کیک اشتباه بجای گزارش و برگشت به اقلیت قبلی برای یک اقلیت دیگر که شرایط خاصی برای ورود داره که به لطف تخلف سابلیدر مهیا شده درخواست میدن معصوم و بی گناه هستند؟

آیا اگر سابلیدر ایشون رو رنک ۲ نمیکردن و به اشتباه با ۸۰ FP کیک میکردند باز هم فقط با خرید طلا وارد یک اقلیت دیگر میشدن و انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده؟

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق بررسی های انجام شده، شکایت شما رد میشود، زیرا:

ساب-لیدر VLA اشتباهی مرتکب شد و آن هم این بود که شما رو رنک 2 کرده و بلافاصله با 10FP از اقلیت کیک داد! (مجازات بر روی فرد اعمال شد)

اما شما گفتید که بی دلیل کیک شدید!

چرا بی دلیل کیک شدن خود را با ما در میان نزاشتید و فورا پست عضویت NG گذاشته و به این اقلیت پیوستید؟! چرا گزارش ندادید این موضوع رو؟

جواب: واضح است، چون که شما از عمد این کارو انجام داده و سعی در گمراه کردن بقیه داشتید از جمله لیدر های دپارتمنت و به جا اینکه کار ساب لیدر را گزارش دهید پست عضویت گذاشته و سو استفاده کردید.

بنابراین شما شریک جرم محسوب شده و مجازات شما صحیح بوده است.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط Markeloff

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...