رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Maryam - Nonrp

Jok3rNasi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
NightElf.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام 2 تا شکایت دارم الان.
1.همونطور که توی عکس معلومه Maryam  ادمین سرور که مثلا باید الگوی بقیه باشه میاد سوار ماشین من میشه و منو پرت میکنه بیرون. 
2- همونطور که توی عکس دوم معلومه بجای اینکه جواب منو بده میگه از helpme  بپرس در صورتی که از هلپر پرسیدم بلد نبود و بعد که اصرار میکنم خودت بهم بگو یهو لفت میده . 

• مدارک (فیلم یا عکس): 
شکایت اول .
70ug_sa-mp-262.png

شکایت دوم : 
l1se_sa-mp-256.png
p9no_sa-mp-257.png

ویرایش شده توسط Jok3rNasi
اشتباه
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Jok3rNasi

در در ۱۳۹۸/۹/۲۲ در 06:54، Jok3rNasi گفته است:

1.همونطور که توی عکس معلومه Maryam  ادمین سرور که مثلا باید الگوی بقیه باشه میاد سوار ماشین من میشه و منو پرت میکنه بیرون. 

بله، حق با شماست، اما در قوانین گفته نشده که ادمین ها حق Car jack یا کیل دادن بقیه را ندارند، لذا شما میتوانستید از Call 110/  استفاده کنید تا وانتد مربوطه را بگیرند!

در در ۱۳۹۸/۹/۲۲ در 06:54، Jok3rNasi گفته است:

2- همونطور که توی عکس دوم معلومه بجای اینکه جواب منو بده میگه از helpme  بپرس در صورتی که از هلپر پرسیدم بلد نبود و بعد که اصرار میکنم خودت بهم بگو یهو لفت میده . 

سوالی که شما پرسیدید، به بخش هلپرها مربوط شده و ریپورت برای گزارش یک مشکل و یا ... میباشد!

اما اینکه ادمین مورد نظر چرا از سرور خارج شدند نیاز به دفاعیه وی دارد.

ادمین @Mary 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه خود را دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

۱.  بنده دستم روی دکمه ی F خورد و سوار ماشین شما شدم که بالافاصله از ماشینتون پیاده شدم مشکلی که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد. شما میتوانید در این مواقع از دستور Call 110/ استفاده کنید. همانطور که از پلاک ماشین هم مشخصه این ماشین Free متعلق به سرور بوده و بهتون خسارت جانی و یا مالی ای وارد نکردم.

۲. برای پرسیدن سوالات مربوط به بازی میتونید از دستور Helpme/ استفاده کنید و من موظف به پاسخگویی به سوال Helpme شما در Report/ زمانی که هلپر در سرور حضور دارند نیستم. بنده در اون روز از نت بسیار ضعیفی برخوردار بودم که Crash شدم و نتونستم به بازی برگردم. در این رابطه نه شما مدرکی دارید که من از قصد Q/ دادم و نه من میتوانم برای اینکه Crash شدم یا نشدم به شما مدرکی ارائه کنم. 

شما روزی چند بار Helpme/ میدید و این سوال رو بار ها تکرار میکنید تا از کسانی که نمیتوانند به این سوال پاسخ بدن شکایت کنید نمونه آن هم شکایت از هلپر باز هم بخاطر همین سوال. سوالی که نه در قوانین و نه در آموزش های سرور وجود ندارد و یک عمل تجربی میباشد که شما با یک بار رفتن به باشگاه میتونید متوجه بشید. اما پشت ماشین خودتون نشسته و از دستور Helpme/ استفاده میکنید. هلپر های سرور انسان بوده و موظف به دانستن همه ی نکات ریز سرور نیستند. 

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

نقل قول

بازیکنانی که فقط برای آزار و اذیت سایر بازیکنان حساب کاربری ساخته اند و یا بیش از حد مجازات شده اند به صورت دائم محروم خواهند شد.

لینک به دیدگاه

با سلام 

طبق دفاعیه ادمین مورد نظر، اراِئه مدرکی که بتوان ثابت کرد، ایشان از عمد از سرور خارج شده وجود ندارد، بنابراین شکایت شما رد میشود.

با تشکر.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...