رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

غیر حرفه ای عمل کردن ادمین MARYAM

Shadman76

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shadman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ادمین ایوینت مربوطه

• توضیحات: بازیکن_EMpeRoR_  بعد از 2 هفته شکایت بی مورد از من که چیت دم در ایوینت و ادمین ایوینت در اول ایونت گفتند که فیلم لازم نیست من هم طبق فرموده ایشون فیلم رکورد نکردم و ادمین ایونت گفتن که مشکلی نیست پرایز را هم انتقال دادن و الان این بازیکن و ادمین mayam  بعد از 2 هفته من را بن کردن در صورتی ک نه فیلم داشته ایوینت نه چیتی در کار بوده و من  کاملا رد میکنم گفته این بازیکن را و این کار ادمین غیر حرفه ای است

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s6.picofile.com/file/8381462176/Doc1.doc.html

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

تاریخ این شکایت و تاریخی که مسابقه قرار داده شده متعلق به ۳ December میباشد

sa_mp_588.png

12.JPG

tarikh.JPG

3 December روز سه شنبه ( ۹ روز پیش ) : تاریخ مسابقه و قرار داده شدن پست شکایت

9 December روز دوشنبه ( ۶ روز بعد از مسابقه ) به شکایت پاسخ داده شد و ۲۴ ساعت به شما مهلت دفاع و ارسال مدارک داده شد. هیچ پیغام و پستی از شما دریافت نشد با اینکه در پست تگ شده بودید.

12 December روز چهارشنبه ( ۴۸ ساعت بعد از مهلتی که داده شد ) بن شدید.

تمام روند از زمان مسابقه تا اجرای حکم ۹ روز به طول انجامید نه ۱۴ روز.

نقل قول

شما هنگام شرکت در مسابقاتی که در آنها از ماشین، تفنگ یا پارکور استفاده می شود، باید اقدام به فیلم برداری از محیط بازی خود نمایید (مجازات: 7 روز محرومیت)

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 2
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Shadman76 

از آنجا که من اونت را برگزار کرده بودم، لازم دونستم توضیحاتی رو بگم

من در اوایل اونت اعلام کردم که فیلم لازم نیست اما بعد سریعا اصلاح کردم و دوباره اعلام کردم که فیلم بگیرید!

اما مثل اینکه شما متوجه دوباره اعلام کردن من نشدید، لذا بعد از اتمام اونت از شما درخواست فیلم کردم اما گفتین که خودت گفتی فیلم لازم نیست

منم توضیح دادم که بعد اعلام اول، دوباره اعلام کردم که فیلم بگیرید.

اما از آنجا که اشتباه از من بوده و همان اول باید میگفتم که فیلم اجباریست، به شما مبلغ مسابقه رو دادم و درخواست فیلم از شما نکردم!

بنابراین ادمین Maryam به وظیفه خود عمل کرده و شما رو به دلیل ندادن فیلم بن داده.

خواهشمندیم تا پاسخگویی نهایی از گذاشتن پست خودداری کنید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

اما مثل اینکه شما متوجه دوباره اعلام کردن من نشدید

متوجه نشدن بازیکن اشتباه شما نبوده و بازیکن را از این اشتباه مبرا نمیکند. 

شکایت مورد نظر ۴۸ ساعت قابل مشاهده بوده و بازیکن مورد نظر منشن شده بود که از حق خود دفاع نماید اما بی توجهی نشان داده و  عمل من رو غیر حرفه ای خطاب میکنند.

لینک به دیدگاه

با سلام

طی صحبت هایی که انجام شد، بنابراین شد که اکانت شما رفع محرومیت شود، لذا بنده عذرخواهم بابت اشتباهی که در اعلام فیلم کردم.

همچنین ادمین Maryam بی گناه بوده و فقط به وظیفه خودش عمل کرده.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...