رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر و تفسیر قوانین بنا به سلیقه - Maryam

URANUS

ارسال‌های توصیه شده

ب• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: URANUS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با درود. اگر قوانین برای هر فاکشن، هر فرد و هر موقعیت متفاوته چرا افراد رو مجبور به حفظ کردنشون میکنید؟ چرا افراد برای رفتن به اقلیت باید قوانینی رو بخونن که معنیش رو باید دونه به دونه بریم از مریم خانوم استعلام کنیم؟ آیا مسئولان محترم به ایشون اجازه دادن هر کدام از قوانین رو هر موقع که خواستن به دلخواه تفسیر کنند؟

معنی رنک بالاتر چیه؟ از کی تا حالا رنک بالاتر یعنی لیدر و ساب لیدر؟ توی اقلیت هایی که همگی رنک 1 و 2 هستن، رنک4 و  5 چیکاره است این وسط؟ جوری به ایشون اجازه قانون گریزی دادین که علنی به خودش اجازه میده در جواب شکایت ها بگه "منظور از رنک بالاتر رو من مشخص میکنم نه شما"! 

https://forum.arsacia.ir/topic/9698-change-job-aloneboy/?do=findComment&comment=96680

نه مریم خانوم، منظور از رنک بالاتر رو شما مشخص نمیکنید، قوانین سرور مشخص میکنند!

• مدارک (فیلم یا عکس): در توضیحات ارائه شد. 

لطفا برخورد لازم با ایشان صورت گیرد و در غیر این صورت اگر حرف مسئول مذکور در مورد اینکه رنک بالاتر یعنی لیدر و ساب، درست است، برای بنده توضیح بدهید منظور از رنک بالاتر در قوانین زیر چیست؟

نقل قول

3. مدیریت اقلیت

لیدر به همراه افراد با رنک بالاتر در تمامی موارد حرف آخر را میزنند. (چرا ننوشتن لیدر و ساب)

فقط افراد با رنک +6 میتوانند از افرادی که درخواست ورود آنها به اقلیت تائید شده تست بگیرند. (چرا بقیه جاها مثل این ننوشتن افراد با رنک +6)
فقط افراد با رنک +3 میتوانند تمرین برگزار کنند.

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP) (چرا ننوشتن لیدر و ساب)
افراد با رنک +3 که قوانین را بشکنند، بعد از دریافت اخطار اقلیت در صورت تکرار آن به عنوان قانون شکنی شناخته می شود. (مجازات: Rank Down)

نقل قول

شغل شما همیشه باید تعمیر کار ماشین (Car Mechanic) باشد، گاهی اوقات میتوانید با اجازه یک رنک بالاتر شغل خود را به یک شغل قانونی مثل کاراگاه (Detective) یا وکیل (Lawyer) برای مدت محدودی تغییر دهید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP) (چرا مثل اون بالا ننوشتن افراد با رنک +6؟ چرا ننوشتن لیدر و ساب)

امیدوارم در پاسخ به این شکایت نفرمائید که رنک ها هیچ کاربرد و معنی و مفهومی در اقلیت ها ندارند! و رنک 1 با 5 از دید شما هیچ تفاوتی با هم ندارند!

متشکرم

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام.

تفسیر قانون با مسئول می باشد و در اصل: 

در در ۱۳۹۸/۹/۱۷ در 10:10، URANUS گفته است:

منظور از رنک بالاتر رو من مشخص میکنم نه شما

اما دلیل نمیشود که تفسیر همیشه درست باشد و تفسیر باید درست باشد.

بنابراین شکایت شما قبول شد و فرد خاطی اخطار دریافت کرد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...