رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بازی ماینکرفت

amirrezagholipour

ارسال‌های توصیه شده

درخواستی جمعی از کاربران

Minecraft – Pocket Edition از محبوب ترین، پرطرفدارترین و سرگرم کننده ترین بازی های فکری و آرکید از استودیوی بازیسازی Mojang می باشد که نسخه های مختلف آن برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده و به درخواست کاربران قصد معرفی نسخه آندرویدی ان را داریم! نسخه ی اندرویدی بازی Minecraft – Pocket Edition با قیمت 6.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رود و تا به این لحظه بیش از 10.000.000 خرید را به خود گرفته است و این مورد برای یک بازی پولی با این قیمت واقعا یک شگفتی است! در بازی ماینکرافت شما به صورت آزادانه به ساخت و ساز می پردازید و یک شهر رویایی با تمام امکانات و به زیباترین شکل ممکن را آماده می کنید! به طور کلی به هر آنچه که می خواهید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید! ساخت و ساز در بازی بسیار آسان است، همه ی بلوک ها و شکل هایی که می خواهید را در ابعاد مختلف در اختیار دارید و تنها کاری که لازم است انجام دهید آن است که به بهترین شکل ممکن این بلوک ها را کنار هم قرار دهید؛ پس به دقت بسیار زیادی نیاز است زیرا قرار دادن یک تکه به صورت اشتباه علاوه بر آنکه شکل ساختمان را خراب می کند ممکن است باعث شود تا کل ساختمان فرو ریخته و شما را وادار کند تا ساختمانی جدید را از اول شروع کنید!

برخی از ویژگی های بازی فکری Minecraft – Pocket Edition اندروید :

ساخت انواع سازه های مختلف توسط بازیکن

در اختیار قرار دادن انواع آیتم ها از جمله بلوک و غیره

دارا بودن صداگذاری بسیار عالی با پخش موسیقی متنوع

دارا بودن یک گیم پلی واقعا اعتیادآور و متفاوت

امکان بازی به صورت گروهی با دوستان با وای فای

بازی Minecraft – Pocket Edition علی رغم فروش عالی خود توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 را با بیش از 8500.000 رای را از آن خود نماید. دقت داشته باشید که بازی ماینکرافت گرافیکی نیست اما طراحی منحصر به فردش شما را به خود مجذوب خواهد نمود! اگر به بازی های خاص اندرویدی علاقه دارید و به دنبال یک بازی زیبای اندرویدی هستید به هیچ وجه ماینکرافت – پاکت ادیشن را از دست ندهید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

مپ دنیای ماین کرفت از دنیای واقی بیشتره اگه فیلمش رو پیدا کردم میزارم 

ما همینیم که هستیم
شاخ نیستیم چون گاو نیستیم
خاص نیستیم چون عقده نداریم
بالا نیستیم چون پرچم نیستیم
فقط یه آدمیم، چیزی که خیلیا نیستن …

Iliyaw.png

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در 17 ساعت قبل، Kmason گفته است:

نسخه pc ماینکراف رو چطور می شه انلاین بازی کرد؟

یک سری سرور های پریمیوم ماینکرفت مثل "های پیکسل" با 50 هزار بازیکن آنلاین هست که نیاز به اکانت اورجینال ماینکرفت داره (به قیمت 25 دلار)
یک سری سرور ها برا ماینکرفت های کرکی هم هست که بهترین خارجیش رو من بازی کردم فکر می کنم "اکستریم کرفت باشه با حدود 3-4 هزار بازیکن آنلاین
برای نسخه ی کرکیش شما یک عدد TA Launcher دانلود می کنید و به وسیله ی اون بازی رو می تونید به صورت آنلاین انجام بدید

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کل این متنی که ایشون در مورد ماینکرفت پاکت ادیشن ارسال کردن کپی از سایت فارسرویده |: هر کی این پیامو میبینه سرچ کنه :

Minecraft pocket edition دانلود

سایت فارسروید رو باز کنید و توضیحاتش در مورد بازی رو با این متن مقایسه کنید، خودتون متوجه داستان میشید.

emza_taxi.png

emza_lsv.png

لینک به دیدگاه

ماین کرافت واقعا عالی هست و چیز های زیادی داخلش میشه کشف کرد. 

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، SOBHAN9898 گفته است:

ماین کرافت واقعا عالی هست و چیز های زیادی داخلش میشه کشف کرد. 

حتما همینطوره?

???? ????????? ??????

RudeKid.png

V̲i̲P̲

لینک به دیدگاه

عالی?

بعضیا خیلی خــــــــــاصن ….

ولی حیف که در حد مــــــــــا نیستن….↻↯↯

?                           ????                        ?

Shwyn.png

لینک به دیدگاه

خوبه ?

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

09f92bfdebff75adaf0be1fd1e6510eb.jpg

به نظرتون هیروبراین واقعیه؟

1-هیروبراین همون اسکین استیوه ففط چشماش سفیده

2-سازنده های گیم مدعی هستن این شخصیت رو نساختند اما روی جلد نسخه ایکس باکس ماینکرافت تصویری از هیروبراین پیدا شده

23-204x300.jpg

(( سمت چپ اون زامبیبه |: ))

3-هیرو براین یک ویروس است؟شواهدی وجود دارد که می تواند احتمال درستی این گفته را بالا ببرد. همه ی افرادی که هیروبراین را دیده اند می گویند باعث شده که بازی به کرش برود. پس می توان نتیجه گرفت که هیرو براین از شخصیت های تعریف شده ی بازی نیست و با آمدنش بازی بهم می ریزد اما شاید هم این کرش کاملا یک نقشه بوده باشد که از قبل برنامه ریزی شده است. پس هنوز احتمال اشتباه بودن این فرضیه وجود دارد.

4-هیروبراین روح برادر مرده noth است؟در بعضی از سایت ها و مقاله ها گفته شده که noth هیچ برادری به نام برایان نداشته و این گفته یک خیال پردازی عظیم است. چه طور ممکن است یک نفر از دنیای مرده ها به این جهان برگردد و بین این همه گزینه وارد یک بازی کامپیوتری شود. طبق گفته دین های رسمی و برتر جهان این کار غیر ممکن است.

5-هیروبراین را خود سازندگان در بازی قرار داده اند ؟بزارید این قضاوت را با یک مسعله ساده تر انجام دهیم. آیا شما دوست دارید که هیروبراین در بازی باشد؟ من که بودنش را از نبودش ترجیه میدهم. خیلی از کاربران هم همین نظر را دارند پس احتمال این هم وجود دارد که سازندگان ماینکرافت برای بالا بردن هیجان بازی این کار را کرده اند. اما برای اینکه بازی ماینکرافت سر و صدای بیشتری در رسانه ها داشته باشد گفته اند که ما نمی خواهیم هیرو براین وارد بازی شود اما خودش به صورت محرمانه به بازی نفوذ می کند.

با تشکر

ویرایش شده توسط LOGOLUXM

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خدا وکیلی انقدی که این بازی طرفدار داره که نگو.بعد من دیدم بعضی ها تازه مد گرافیکی هم میریختن روش.در کل یازی با حالیه من الان دارمش و دارم پلی میدن .

>>>>>> AmirSalar<<<<<< 

.AmirSalar.75.png

Amir_Salar75.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۴ در 16:48، Amir5477 گفته است:

خدا وکیلی انقدی که این بازی طرفدار داره که نگو.بعد من دیدم بعضی ها تازه مد گرافیکی هم میریختن روش.در کل یازی با حالیه من الان دارمش و دارم پلی میدن .

حیف شیدر پک (مود گرافیکی) هاش سیستم بالا میخواد?

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

بنظرم پلی دادن ماین بصورت آفلاین حوصله آدمو سر میبره، همیشه آنلاین بازی میکردم ولی از وقتی که تغیراتی توی سرور هاش ایجاد شده دیگه نتونستم آنلاین بازی کنم(تو pc) اگه کسی در حال حاظر میتونه آنلاین بازی کنه لطفا راهنمایی کنه.

ممنون.

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

ماینکرافت سبک جالبی داره بخاطر همینه که محبوبه?!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۸ در 10:45، BullShark گفته است:

یک سری سرور های پریمیوم ماینکرفت مثل "های پیکسل" با 50 هزار بازیکن آنلاین هست که نیاز به اکانت اورجینال ماینکرفت داره (به قیمت 25 دلار)
یک سری سرور ها برا ماینکرفت های کرکی هم هست که بهترین خارجیش رو من بازی کردم فکر می کنم "اکستریم کرفت باشه با حدود 3-4 هزار بازیکن آنلاین
برای نسخه ی کرکیش شما یک عدد TA Launcher دانلود می کنید و به وسیله ی اون بازی رو می تونید به صورت آنلاین انجام بدید

مرسی بابت مطالبت

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...