رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Change Job - [A]lone[B]oy

Omid

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UTM_AMER.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BA%5Dlone%5BB%5Doy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: نیازی نیست

• توضیحات: با عرض سلام خدمت مدیریت محترم در این چند روز اخیر ایونتی که Find And G باشه نداشتیم و اینکه ایشون با  اینکه لیدر هستند شغل خودشون رو عوض کردن در صورتی که باید Mechanic و طبق گفته های خودشون اعضای TTC باید Mecanic باشند و حق Change Job ندارند اما ایشون Deactive هستند(لیدر نمیتواند شغلش رو عوض کنه در دسته ملایم ) طبق همین موضوع بنده Lawyer شده بودم بعد ایشون FW دادن به ایشون گفتم Founder در فروم گفته که مجازه در یه مدت کوتاه ایشون میگفتن نه مجاز نیست خلاصه Fw دادن و همونطور که میبینید FP80  شدم اخرین ایونت FIND AND G لیدر پلیس Spartan گذاشتند که مربوط به دو هفته پیش میباشد و این اسکرین شات مربوط به روز سه شنبه میباشد قبل از اینکه با ادمین Markeloff صحبت کنم و FP 80 بشم و جلوی ادمین ذکر شده به ایشون گفتم (A]loneoy] ) خودت Deactive هستی بعد به ما که Lawyer میشیم واسه خرید و فروش App و Bail سختگیری میکنی که بعد OFF شدم بعد اومدم توی بازی دیدم FP 80 شدم ایشون می گویند  (A]loneoy] ) اگر Lawyer شم Av  میگیرم :l زمانی که اسکرین شات گرفتم هم تاریخش موجود میباشد در عکس دوم 

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_002.png

Capture_2019_11_29_04_22_03_323.png

Screenshot_2019_11_25_10_18_39.jpeg

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

نقل قول

شغل شما همیشه باید تعمیر کار ماشین (Car Mechanic) باشد، گاهی اوقات میتوانید با اجازه یک رنک بالاتر شغل خود را به یک شغل قانونی مثل کاراگاه (Detective) یا وکیل (Lawyer) برای مدت محدودی تغییر دهید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

لطفاَ مدرک خود را که از رنک بالاتر اجازه گرفتید در همین پست ارسال کنید در غیر اینصورت شکایت شما به دلیل نداشتن مدرک کافی رد خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mary گفته است:

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم

لطفاَ مدرک خود را که از رنک بالاتر اجازه گرفتید در همین پست ارسال کنید در غیر اینصورت شکایت شما به دلیل نداشتن مدرک کافی رد خواهد شد.

بنده چون کسی در فکشن نبود اون موقع Change job کردم الانم بحثم Change Job Leader TTC هست اما به URanus گفتم

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، djamer گفته است:

بنده چون کسی در فکشن نبود اون موقع Change job کردم الانم بحثم Change Job Leader TTC هست اما به URanus گفتم

طبق قوانین شما بایستی قبل از تغییر شغل از رنک بالاتر اجازه میگرفتید و در این مورد برخورد لیدر صحیح بوده است. لیدر اقلیت میتونن برای مدت کوتاه شغلشون رو تغییر بدن و نیازی به اجازه ی رنک بالاتر ندارن. چنانچه مدرکی دارید که ایشون بیشتر از حد از این شغل استفاده کردند در همین پست قرار بدید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mary گفته است:

طبق قوانین شما بایستی قبل از تغییر شغل از رنک بالاتر اجازه میگرفتید و در این مورد برخورد لیدر صحیح بوده است. لیدر اقلیت میتونن برای مدت کوتاه شغلشون رو تغییر بدن و نیازی به اجازه ی رنک بالاتر ندارن. چنانچه مدرکی دارید که ایشون بیشتر از حد از این شغل استفاده کردند در همین پست قرار بدید.

بنده در فروم به رنک بالاترم پی ام دادم گفتم بهشون و در جریان بودند

والا مدت کوتاه نبوده از اولش که اومده بود فکشن اینطوری بوده تهمت نیست حیف که ویندوز عوض کردم وگرنه اسکرین داشتم

رنک بالاترم در جریان بودند واسه عوض کردن شغل

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، djamer گفته است:

بنده در فروم به رنک بالاترم پی ام دادم گفتم بهشون و در جریان بودند

منظور از رنک بالاتر ساب لیدر و لیدر هستش چنانچه اجازه گرفتید مدرک خود رو ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Mary گفته است:

منظور از رنک بالاتر ساب لیدر و لیدر هستش چنانچه اجازه گرفتید مدرک خود رو ارسال کنید.

منظور از رنک بالاتر یعنی منی که رنک 2 هستم له رنک 3_4_5 و 6 هم لیدره بگم درصورتی که انلاین باشند

و اینم بگم نصف بیشتر بچه های یدک کش lawyer میشن بدون اینکه از لیدر یا رنک بالاتر اجازه بگیرند.

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به دلیل منحرف شدن این شکایت دوباره این شکایت در دست بررسی قرار گرفت و ضمن عرض پوزش بابت اتلاف وقت از شما خواسته میشود به موارد پیشرو دقت کامل دهید و از منحرف کردن موضوع و وارد کردن یک شکایت دیگر در این شکایت خودداری فرمایید.

در در ۱۳۹۸/۹/۸ در 14:52، djamer گفته است:

طبق همین موضوع بنده Lawyer شده بودم بعد ایشون FW دادن به ایشون گفتم Founder در فروم گفته که مجازه در یه مدت کوتاه ایشون میگفتن نه مجاز نیست خلاصه Fw دادن

لطفاَ برای این شکایت خود چنانچه مدرک کامل دارید که از فرد رنک بالاتر خود (۳-۴-۵)‌ اجازه گرفتید یک شکایت جدید ثبت کنید تا بررسی شود. و حتماَ از اینکه به لیدر گفتید از رنک بالاتر اجازه گرفتید و لیدر با آگاهی به این موضوع به شما FW‌ دادند مدرک ارسال کنید.  

شاکی محترم @djamer در رابطه با این شکایت لیدر مورد نظر حق دارن برای مدت کوتاهی شغل خودشون رو تغییر دهند و در اقلیت بالاتر از رنک لیدر نمیباشد و ضمن این امر ایشان نیازی به اجازه گرفتن از کسی برای تغییر شغل به مدت محدود ندارند:

نقل قول

شغل شما همیشه باید تعمیر کار ماشین (Car Mechanic) باشد، گاهی اوقات میتوانید با اجازه یک رنک بالاتر شغل خود را به یک شغل قانونی مثل کاراگاه (Detective) یا وکیل (Lawyer) برای مدت محدودی تغییر دهید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

به دلیل انحراف موضوع و وارد شدن یک شکایت کاملاَ سوا به داخل موضوع و گیج شدن روند رسیدگی به شکایت از شما خواسته میشود چنانچه مدرکی مبنی بر اینکه لیدر مربوطه به مدت بیشتر از ۱ ساعت از شغلی جز شغل Mechanic استفاده کردند در این پست ارسال کنید تا لیدر مربوطه مجازات شوند. زیرا که مدارک تغییر شغلی که با گوشی گرفتید دارای تاریخ و زمان شفاف و واضح نمیباشند.

نقل قول

ح. شکایات

• مدارک:

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۹/۸ در 16:00، djamer گفته است:

اما به URanus گفتم

با درود، با توجه به اینکه در این شکایت از بنده نام برده شده، لازم دونستم مواردی رو بیان کنم

نکته مهم: اون کامنتتون رو چرا حذف کردید؟

چند وقت پیش وارد بازی که شدم، جناب شاکی که اومده بود پیشم بهم گفت همونروز بابت تغییر شغل از لیدر AV گرفته.

ازم اجازه خواست برای تغییر شغل، و گفت دیگه همیشه میتونه شغلش تغییر بده؟ که بهش جواب دادم هر بار باید اجازه بگیره، و فقط همون موقع رو بنده بهش اجازه دادم

شب که دوباره برگشتم به بازی، دیدم Fp80 شده، جریان رو ازش پرسیدم، پیگیری کرد، مشخص شد به دلیل تغییر شغل، AV دوم و FW گرفته و چون سه روز قبلش هم FW داشت، اخراج شده بود. این اطلاعات من از اون روز هست.

همین مورد که لیدر واسه تغییر شغل بدون اجازه، به جای FW دادن، av میداده قانون شکنیه!

ولی سوال اینجاست که همین جناب لیدر اخیرا واسه FW دادن به روزبه، بهانه نذاشتین جلوی پاش که به فلان بهانه ها منتظره آنلاین بشه؟ چطور واسه این شاکی اجازه ندادن آنلاین بشه و ازش بپرسن از کی اجازه گرفته؟

مهمتر از همه اینها شما به عنوان مسئول لیدرهای سرور که هنوز معنی رنک بالاتر رو نمیدونید، حتی شجاعت این رو ندارید پای اشتباهتون بایستید، چطور میخواید قانون رو اجرا کنید؟

لیدر بدون اینکه بپرسه، قانون شکنی کرده و اخراج کرده

شما قانون رو به نفع لیدرتون عوض میکنید میگین معنی رنک بالاتر رو شما تعیین میکنید

این وسط فقط اعضای ساده سرور مجبورن قانون رو رعایت کنن!؟؟؟

ویرایش شده توسط URANUS
  • هاها 1

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

@URANUS دوست محترم شکایتی که انجام شده در باره ی تغییر شغل لیدر میباشد و در پست قبل از شما درخواست شد که اگر @djamer مشکل و یا شکایتی راجب FW خودشون دارند در یک پست شکایت جدید قرار بدن. شما میتونید در اون پست اظهار نظر کنید.  این شکایت به شما مربوط نبوده و تقاضا میشود خود را خارج از این موضوع نگه دارید و با بحث های بی مورد از منحرف کردن شکایت به داخل شکایت دیگر و پیچیده کردن موضوع خودداری فرمایید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، URANUS گفته است:

شب که دوباره برگشتم به بازی، دیدم Fp80 شده، جریان رو ازش پرسیدم، پیگیری کرد، مشخص شد به دلیل تغییر شغل، AV دوم و FW گرفته و چون سه روز قبلش هم FW داشت، اخراج شده بود.

با عرض سلام و خسته نباشید!

Fp80 ایشون اصلا ربطی به شغلشون  نداشته و فقط به دلیل توهین شدت بالا بوده!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mary گفته است:

@URANUS دوست محترم شکایتی که انجام شده در باره ی تغییر شغل لیدر میباشد و در پست قبل از شما درخواست شد که اگر @djamer مشکل و یا شکایتی راجب FW خودشون دارند در یک پست شکایت جدید قرار بدن. شما میتونید در اون پست اظهار نظر کنید.  این شکایت به شما مربوط نبوده و تقاضا میشود خود را خارج از این موضوع نگه دارید و با بحث های بی مورد از منحرف کردن شکایت به داخل شکایت دیگر و پیچیده کردن موضوع خودداری فرمایید.

با عرض سلام خدمت ادمین محترم

اگر توجه کنید تمام مدارک بنده گذاشته شده و بنده تمام شکایت هایی که از لیدر داشتم در یک پست گذاشتم 

و اینکه فرق بنده با روزبه چیه؟ خون ایشون از ما رنگین تره؟ ایشونم مثل ما پلیر هستند و شما هم طرفدار لیدر در میاین 

شما خودتون حرف های فوندر رو میبرین زیر سوال 

جناب روزبه مواد فروشه بهونه میارین 

اما گذاشتن من حرفی بزنم؟ که از کی تجازه کردم شغل مجاز رو انتخاب کنم؟؟؟؟

مورد بعدی در مورد پلیر fult اگه اشتباه نکنم که پست گذاشتم شما اون رو هم رد کردین برای چی؟ خون او پلیر هم بازم رنگین تره؟

شما واسه اینکه لیدر به اشتباهش پی نبره همش شکایت رو رد میکنید لیدر پارتی بازی میکنه ولی همش میگید در جریان هستم مثل اون موقعی که اینترنتا قطع بود و بنده به شما و لیدر مدرک دادم از پلیر alpha شما ادمین محترم @Mary شما گفتین بهش Fw بده در صورتی که ایشون Fake Activity "Abuse" کرده بودند و اینجا هم حرف فوندر رو زیر سوال بردین.

دیروز هم لیدر صد درصد شغلش رو عوض کرده بود وگرنه چه دلیلی داره لیدر بیکار باشه ؟

و در مورد صحبت های @URANUS در مورد بنده: من در پستم تمامی موارد را ذکر کرده ام و ایشون در مورد وکیل شدن بنده در جریان بودند پس ایشون کار اشتباهی نکردند و موضوع رو منحرف نکردند.

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در مورد اسکرین شات با گوشی تمام کسانی که گوشی هوشمند دارن و با اینترنت سروکار دارند ساعت و تاریخ دقیق تنظیم میشود .

با عرض پوزش اگربعضی کلمات اشتباه تایپ شده چون گوشیم هنگ میکنه.

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

شاکی محترم

من نمیدونم چرا وقتی بارها میگم لطفاَ از حاشیه رفتن و منحرف کردن موضوع خودداری فرمایید باز هم بحث های بی مربوط رو به این شکایت راه میدید.

موضوع شکایت حال حاضر شما Change Job - [A]loneoy خود لیدر میباشد نه شما و هرکس دیگر.

لطفاَ چنانچه مدرک کاملتری در این زمینه ندارید اطلاع بدید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...