رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی Spartan

Neon

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AsleKaar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spartan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Hesar.png

Scary.png

• توضیحات: سلام،ایشون تو میتینگ این هفته اعلام کردن اگه از این به بعد تو سرور وانتدی پاک بشه به تمام اعضای اقلیت که اون لحضه آنلاین هستن فکشن وارن میدن دیشب من،خود ایشون و 3نفر دیگه آنلاین بودیم من در حال رفتن دنبال یه وانتد که تو SF قرار داشت بودم که ایشون به دلیل اینکه یه وانتد تو سرور پاک شد و کسی نرفت Arrest کنه به همه ی ما فکشن وارن داد، من به ایشون گفتم من دنبال وانتدی بودم که تو SF قرار داشت قرار نیست فقط من دنبال وانتد ها برم که گفتن ربطی نداره من گفته بودم اگه وانتدی پاک بشه همه مسئول هستن، که من پذیرفتم ولی مشکل کار اینجاست که مثل اینکه ایشون میخواد فکشن رو پر کنه از رفیق های خودش و بقیه رو بی انگیزه کنه و فراری بده چون بعد از چند دقیقه فکشن وارن 2تا از رفیق های خودش

Scary.png

Amin.Skyrim.png

این دو شخص که تو UCP هم برید چک کنید مشخص هست رو پاک کرد و وقتی بنده و Hesar هم درخواست کردیم واسه مارو هم پاک کنه بدون هیچ توضیحی قبول نکرد ایشون سر حرف قانونی که خودش گزاشته هم نتونست بمونه چون شاید فکرش رو نمیکرد رفیقای خودش هم گرفتارش بشن ولی خوب طاقت نیاورد و پارتی بازی کاملا واضحه و اما مورد دیگه اینکه ایشون همیشه اعلام میکنن کسی در حالی که duty هست بره sleep فکشن وارن خواهد گرفت در حالی که ایشون دیشب خودش چند ساعت در حالی که duty بود sleep هم بود که تو عکس مشخصه.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس اول: UCP Amin.Skyrim

عکس دوم: UCP Scary

عکس سوم: Duty on Sleep

???? ??????? ???????? ??????? ??, ?? ???'?? ?? ?? ? ??? ???????

AsleKaar.png

Nᴏ Oɴᴇ Cᴏᴍᴘᴀʀᴇs Tᴏ Mᴇ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @cjmilad

در 55 دقیقه قبل، cjmilad گفته است:

سلام،ایشون تو میتینگ این هفته اعلام کردن اگه از این به بعد تو سرور وانتدی پاک بشه به تمام اعضای اقلیت که اون لحضه آنلاین هستن فکشن وارن میدن

در این رابطه، من خودم هم اینو تایید میکنم که باید بعضی از اعضای دپارتمنت باید مجازات میشدن، چرا که وانتدی بود و رسیدگی نمیکردن و خودم بارها این موضوع رو دیده بودم و خودم شخصا به میتینگ PD اومدم و گفتم اگر وانتد داشته باشید که پاک شه، مجازات میشد، چرا که دو حالت دارد:

1- خارج از انجام وظیفه هستید (C-2)

2- در حال انجام وظیفه هستید و رسیدگی نمیکنید!

مورد اول زمانی قابل قبول است که، Duty/ نباشید !

در حالت دوم، C-3 هستید نه رسیدگی میکنید نه Togcollab، این موضوع به شدت مشکل داشته و برخورد میشود.

در ۱ ساعت قبل، cjmilad گفته است:

من در حال رفتن دنبال یه وانتد که تو SF قرار داشت بودم که ایشون به دلیل اینکه یه وانتد تو سرور پاک شد و کسی نرفت Arrest کنه به همه ی ما فکشن وارن داد،

به گفته ی افرادی که سر این موضوع وانتد گرفتن، کلا 1وانتد وجود داشته که در SF بوده، اعضا 15دقیقه فرصت رسیدگی به این وانتد رو داشتند، اما رسیدگی نکردن

(که شما هم جز همون اعضا بودید)

لذا یا شما C-2 بودید، یا اینکه دنبال وانتد بودید اما نتوستید رسیدگی کنید، پس باید از اعضای دیگه کمک میگرفتید یا حتی Togcollab میکردید!

در ۱ ساعت قبل، cjmilad گفته است:

مشکل کار اینجاست که مثل اینکه ایشون میخواد فکشن رو پر کنه از رفیق های خودش و بقیه رو بی انگیزه کنه و فراری بده چون بعد از چند دقیقه فکشن وارن 2تا از رفیق های خودش

درباره این موضوع با لیدر صحبتی شد که گویا بعضی از افراد دفاعیه خودشونو ارسال کردند که باعث پاک شدن FW آنها شده، لذا از لیدرِ مربوطه درخواست میشود مداک را برای بنده ارسال نمایند. @Spartan

در 1 ساعت قبل، cjmilad گفته است:

Hesar هم درخواست کردیم واسه مارو هم پاک کنه بدون هیچ توضیحی قبول نکرد

بازیکن Hesar هم دفاعیه خودش رو اعلام کرد و باعث Clear FW شد.

در 1 ساعت قبل، cjmilad گفته است:

اما مورد دیگه اینکه ایشون همیشه اعلام میکنن کسی در حالی که duty هست بره sleep فکشن وارن خواهد گرفت در حالی که ایشون دیشب خودش چند ساعت در حالی که duty بود sleep هم بود که تو عکس مشخصه.

Duty on Sleep مشکل داشته و مجاز نیست، اما در قوانین ذکر نشده است که مجازات این امر چیست!

چرا که افسری که در حالت Sleep است (C-2) میباشد و حق On Duty ندارد

بنابراین اخطارات لازم در این باره به لیدر داده خواهد شد.

لیدر پلیس دپارتمنت @Spartan 24 ساعت فرصت برای ارسالِ مدارک به بنده را دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

ᴵᶰ ᵗʰᵉ ᶰᵃᵐᵉ ᴼᶠ ᴳᵒᵈ

شاکی محترم: @cjmilad

با سلام:

1: 

در 2 ساعت قبل، cjmilad گفته است:

مثل اینکه ایشون میخواد فکشن رو پر کنه از رفیق های خودش و بقیه رو بی انگیزه کنه

بنده عرض کردم داخل میتینگ که هیچ گونه رفاقتی با هیچ کس داخل اقلیت ندارم (لطفا توهین نکنین).

2:

چون بعد از چند دقیقه فکشن وارن 2تا از رفیق های خودش

Scary.png

Amin.Skyrim.png

این دو شخص که تو UCP هم برید چک کنید مشخص هست رو پاک کرد و وقتی بنده

خوشبختانه در فیلمی که هنگامه اخطار اقلیت (Faction warn)  دادن بودم مشخص هست که افسر: Amin.Skyrim در ساعت 22:17:12 فرد دارای درجه تحت تعقیب را به زندان انداختن و در ساعته 22:17:27 ثانیه درجه تحت تعقیب بازیکن: Anforgiven پاک شد, بنابراین اخطار اقلیت ایشون پاک شد.

افسر: Scary با دادن مدرک که در هنگام پاک شدن درجه تحت تعقیب به تازگی وارد بازی شدن, بنابراین اخطار اقلیت ایشون پاک شد.

لازک به ذکر است: افسر: Scary دست راست رهبر (Sub-leader) می باشد و مجازاتی که بنده برای شما گذاشتم شامل حال ایشون نمیشود و ایشون خودشون تجربه و صلاحیت داشتن این مقام را به بنده اثبات کردن.

3: 

وقتی بنده و Hesar هم درخواست کردیم واسه مارو هم پاک کنه بدون هیچ توضیحی قبول نکرد ایشون سر حرف قانونی که خودش گزاشته هم نتونست بمونه چون شاید فکرش رو نمیکرد رفیقای خودش هم گرفتارش بشن ولی خوب طاقت نیاورد و پارتی بازی کاملا واضحه

مسئول رهبران (Head admin leader) دسته ی ویژه خودشون شخصا به بنده گفتن که اخظار اقلیت افسران دیگر را با ذکر دلیل پاک کنم.

اما مورد دیگه اینکه ایشون همیشه اعلام میکنن کسی در حالی که duty هست بره sleep فکشن وارن خواهد گرفت در حالی که ایشون دیشب خودش چند ساعت در حالی که duty بود sleep هم بود که تو عکس مشخصه.

شما تنها یک اسکرین از این حرف بنده بدین که من این حرف رو زدم.

داخل فروم مجموعه هیچ مجازاتی برای اینکار در نظز گرفته نشدِ است( لطفا دروغ نگید).

تمامی مدارک خدمت Markeloff ارسال گردید.

Spartan.png

jt7b_ni8c_los_santos_wallpaper.png

ویرایش شده توسط Spartan

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

آپدیت: ایشون بعد از اینکه متوجه شدن اومدم ازش شکایت کردم رفته فکشن وارن Hesar رو که شاهد بنده بود رو پاک کرده که مثلا ایشون رو ببره سمت خودش.

درخواست رسیدگی دارم این مورد رو هم.

AsleKaar.png

Nᴏ Oɴᴇ Cᴏᴍᴘᴀʀᴇs Tᴏ Mᴇ

لینک به دیدگاه

با فرمایش Head admin Department  اخطار اقلیت افسر Hesar پاک شد.

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Spartan گفته است:

ᴵᶰ ᵗʰᵉ ᶰᵃᵐᵉ ᴼᶠ ᴳᵒᵈ

با سلام:

1: 

بنده عرض کردم داخل میتینگ که هیچ گونه رفاقتی با هیچ کس داخل اقلیت ندارم (لطفا توهین نکنین).

2:

خوشبختانه در فیلمی که هنگامه اخطار اقلیت (Faction warn)  دادن بودم مشخص هست که افسر: Amin.Skyrim در ساعت 22:17:12 فرد دارای درجه تحت تعقیب را به زندان انداختن و در ساعته 22:17:27 ثانیه درجه تحت تعقیب بازیکن: Anforgiven پاک شد, بنابراین اخطار اقلیت ایشون پاک شد.

افسر: Scary با دادن مدرک که در هنگام پاک شدن درجه تحت تعقیب به تازگی وارد بازی شدن, بنابراین اخطار اقلیت ایشون پاک شد.

لازک به ذکر است: افسر: Scary دست راست رهبر (Sub-leader) می باشد و مجازاتی که بنده برای شما گذاشتم شامل حال ایشون نمیشود و ایشون خودشون تجربه و صلاحیت داشتن این مقام را به بنده اثبات کردن.

3: 

مسئول رهبران (Head admin leader) دسته ی ویژه خودشون شخصا به بنده گفتن که اخظار اقلیت افسران دیگر را با ذکر دلیل پاک کنم.

شما تنها یک اسکرین از این حرف بنده بدین که من این حرف رو زدم.

داخل فروم مجموعه هیچ مجازاتی برای اینکار در نظز گرفته نشدِ است( لطفا دروغ نگید).

تمامی مدارک خدمت Markeloff ارسال گردید.

Spartan.png

شما کلا کارت مشکل داشته اول باید بیای بپرسی کسی مدرکی داره یا نه بعد به همه فکشن وارن بدی UCP رو خراب کنی.

وقتی ام فکشن وارن دادی طبق قوانینی که تو فروم ذکر شده باید بعد 2هفته هر فکشن وارن پاک بشه.

مدارک Hesar رو هم حتما برای @Markeloff بفرستین چون خیلی جالبه کسی که چند ساعت بود به همراه من تو بازی آنلاین بود و خودش اومد به من اطلاع داد که میلاد fw مون مبارک چجوری میشه که یهو مدرک دار میشه؟

همونطور که گفتم ایشون فقط دنبال پارتی بازی هستن و اگه این موضوع بخواد به همین راحتی بسته بشه واقعا تاسف باره.

AsleKaar.png

Nᴏ Oɴᴇ Cᴏᴍᴘᴀʀᴇs Tᴏ Mᴇ

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، cjmilad گفته است:

آپدیت: ایشون بعد از اینکه متوجه شدن اومدم ازش شکایت کردم رفته فکشن وارن Hesar رو که شاهد بنده بود رو پاک کرده که مثلا ایشون رو ببره سمت خودش.

درخواست رسیدگی دارم این مورد رو هم.

سلامی دوباره،

من خودم شخصا به این موضوع رسیدگی کردم، بازیکن Hesar بنده رو صدا کرد و ماجرا رو گفت، منم وقتی دیدم حق با ایشون بوده به لیدرِ مربوطه گفتم FW این شخص را پاک کند.

بازیکن Hesar هنگام Clear Wanted پیش ادمین Grayson برای معامله گلد بوده است، اما چون که اینترنت مشکل داشته و سایت فروشگاه دیر باز میشده

باعث شده که این امر طولانی شود و نتوانند به وانتد رسیدگی کنند.

لذا هر یک از این اشخاص، دارای دلیلی بودند که باعث شده اخطار اقلیتشان پاک شود، بنابراین از شما خواهشمندیم اگر مدرکی وجود دارد که شما رو همانند بقیه اشخاص بی گناه کند، برای بنده ارسال نمایید.

توجه: لطفا تا پایان رسیدگی به این موضوع از پست های بی دلیل خوداری کنید!

• مرسی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

به جای این همه توهین صبور باشید تا شکایت بررسی بشود.

Spartan.png

ویرایش شده توسط Spartan

Spartan.png

تنها ترسش اینکه...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Spartan گفته است:

با فرمایش Head admin Department  اخطار اقلیت افسر Hesar پاک شد.

@Markeloffشرایط HeSar مثل بنده بوده چرا باید واسه ایشون پاک بشه واسه من نشه؟ درست با دلیل توضیح بدین خب!

AsleKaar.png

Nᴏ Oɴᴇ Cᴏᴍᴘᴀʀᴇs Tᴏ Mᴇ

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۹/۱ در 20:17، cjmilad گفته است:

@Markeloffشرایط HeSar مثل بنده بوده چرا باید واسه ایشون پاک بشه واسه من نشه؟ درست با دلیل توضیح بدین خب!

بخونید:

در در ۱۳۹۸/۹/۱ در 19:44، Markeloff گفته است:

سلامی دوباره،

من خودم شخصا به این موضوع رسیدگی کردم، بازیکن Hesar بنده رو صدا کرد و ماجرا رو گفت، منم وقتی دیدم حق با ایشون بوده به لیدرِ مربوطه گفتم FW این شخص را پاک کند.

بازیکن Hesar هنگام Clear Wanted پیش ادمین Grayson برای معامله گلد بوده است، اما چون که اینترنت مشکل داشته و سایت فروشگاه دیر باز میشده

باعث شده که این امر طولانی شود و نتوانند به وانتد رسیدگی کنند.

لذا هر یک از این اشخاص، دارای دلیلی بودند که باعث شده اخطار اقلیتشان پاک شود، بنابراین از شما خواهشمندیم اگر مدرکی وجود دارد که شما رو همانند بقیه اشخاص بی گناه کند، برای بنده ارسال نمایید.

توجه: لطفا تا پایان رسیدگی به این موضوع از پست های بی دلیل خوداری کنید!

بازیکنان Grayson و Hesar دلیل قانع کننده آوردن و جفتشون بر سر معامله بودن و باعث شد FW آنها پاک شود.

توجه کنید که این اشخاص داخل سرور به من مراجعه کردند و قضیه رو گفتن، شاید بهتر بود شما هم به جای اینکه با لیدر  درباره ی شکایت بحث کنید، به من مراجه میکردید.

توجه: شما هم فرصت دارید اگر مدرکی دارید که خودتان را تبرعه کنید، برای بنده ارسال نمایید تا اخطار شما پاک شود.

ویرایش شده توسط Markeloff
  • چی چی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد خدمت دوستان

به دلیل عدم ارائه مدرک از سوی شاکی، شکایت رد میشود، کارِ لیدر مربوطه صحیح بوده است.

+ بسته شد.

• دوست دارم که 2

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...