رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Problems with new rules

SWAT

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خدا قوت خدمت مدیریت محترم ArSaCiA Game , در پی آپدیت های اخیر سرور شاهد آپدیت ها و اضافه شدن قوانین زیادی بودیم که یکی از این قوانین به شرح زیر بود:
برای عضویت در اقلیت های دسته متوسط ( - داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ملایم - )
برای عضویت در اقلیت های دسته ویژه ( - داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ملایم و داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های متوسط - )
و در آخر اقلیت Hitman که باید : ( - داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ملایم و داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های متوسط و داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ویژه (Cop) (مقام Leader یا Sub-Leader محسوب نمی شوند و حتماً باید مقام بالای 3 کسب شده باشد)) رد شد.
همانطور که از این موضوع آگاه هستید UCP سرور / بخش اکانت من / بخش اقلیت ؛ تاریخچه اقلیت را تا 6 صفحه و در صفحه ششم حداکثر 5 مورد نمایش میدهد؛ و بنده که خیلی وقت پیش داخل اقلیت های MTKFو DTو PD و حتی هیتمن ... رنک های بالایی داشتم به دلیل رفتن تاریخچه UCP با لول 88 و کلی سابقه  باید برم اقلیت Taxi و مسافر بزنم گلگی بنده این است که چرا تدبیرات لازم را قبل از قانون گذاری در نظر نگرفته اید و فکری به حال من و کسایی که مثل من این مشکلو دارن نکردید! و این واقعا نا حقیه!  
و یا کسانی که مهارت و تجربه کافی دارند ولی اکانتشونو Sell دادن و با اکانتای New بازی میکنن به خاطر این قانون دوباره کلی باید خاک خوریه الکی کنن
چند تا راهکار هم البته برای حل موضوع دارم 
1_ ایجاد نظر سنجی از بازیکنان در راستای پا برجا ماندن قانون مذکور

نقل قول

برای عضویت در اقلیت های دسته متوسط ( - داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ملایم - )
برای عضویت در اقلیت های دسته ویژه ( - داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ملایم و داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های متوسط - )
و در آخر اقلیت Hitman که باید : ( - داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ملایم و داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های متوسط و داشتن مقام 3 در یکی از اقلیت های ویژه (Cop) (مقام Leader یا Sub-Leader محسوب نمی شوند و حتماً باید مقام بالای 3 کسب شده باشد)) رد شد.

2_ گذاشتن شرط لول برای عضویت در دسته های ملایم ، متوسط ، ویژه و هیتمن  مثال: برای عضویت در دسته ویژه حداقل لول 40 است (این صرفا جهت مثاله و میتونه هر لولی باشه)

3_رفع مشکل UCP از جهت 

نقل قول

همانطور که از این موضوع آگاه هستید UCP سرور / بخش اکانت من / بخش اقلیت ؛ تاریخچه اقلیت را تا 6 صفحه و در صفحه ششم حداکثر 5 مورد نمایش میدهد

4_ شما بگویید.......
@Ali درخواست رسیدگی از جانب شما رو دارم با تشکر.

• دوست دارم که 4
  • مرسی 3

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png
? ??? ??? ?????'? ???? ??? ?? ????? ???? ??? ?????? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از نظر بنده هم اینطوری اقلیت های دسته متوسط و پلیس و هیتمن عضواشون کم و کمتر میشه و همه میرن به سمت ملایم

دلیل این کار هم همینه که همه فقط نرن کاپ اما اینطوری تراز برقرار نمیشه کاپ خالی میشه و همه میرن سمت ملایم!

لطفا در صورت امکان یه تجدید نظری در مورد این قانون انجام بشه.

با تشکر

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NavidQuick گفته است:

از نظر بنده هم اینطوری اقلیت های دسته متوسط و پلیس و هیتمن عضواشون کم و کمتر میشه و همه میرن به سمت ملایم

دلیل این کار هم همینه که همه فقط نرن کاپ اما اینطوری تراز برقرار نمیشه کاپ خالی میشه و همه میرن سمت ملایم!

با تشکر

اینم یکی دیگه از مشکلات مهمیه که پیش میاد من یادم رفت اشاره کنم مرسی اگه راه کاریم داری میتونی به اشتراک بزاری

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

از نظر من باید یه محدودیت سطحی وجود داشته باشه!

یعنی چی؟ یعنی همونی که خودت گفتی ولی با یه تغییر خیلی ریز

یعنی بگی هرکی سطحش مثلا بالای 30 بود دیگه لازم نیست سابقه توی ملایم و دسته متوسط و یا ... داشته باشه و هرکی زیر 30 بود باید سابقه داشته باشه!

اینجوری فکر کنم باز یکمی تراز تر بشه ولی بازم پیشنهاده.

• مرسی 1

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

درود

من به شخصه با شرط لول و سطح موافق نیستم شاید یکی قدیمیه اما اکانت رو خواب نمیزاشته و سطح بالایی نداره اما قدیمی هست و تجربه داره

به نظر من شرط لول کاره قشنگی نیست.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sobi گفته است:

سلام به نظر من باید در هفته دو یا سه تا میتینگ داشته باشیم برای سریع تر رسیدن به رنک بالاتر

یا اینکه به جای اینکه ۲ بار میتینگ بریم برای رنک ۲ شدن یک بار بشه و بقیه رنک ها هم تعداد میتینک ها کاهش داده بشود چون با این سیستم فعلی بسیار زمان بر و حوصله سر بر است که به رنک ۳ برسیم و بعد بریم فکشن های متوسطه یا ویژه

اضافه شدن تعداد میتینگ کار اشتباهی هست چون ما بیکار نیستیم هفته ای یک بار رو به زور داریم میریم 

در در ۱۳۹۸/۸/۱۵ در 16:11، NavidQuick گفته است:

از نظر من باید یه محدودیت سطحی وجود داشته باشه!

یعنی چی؟ یعنی همونی که خودت گفتی ولی با یه تغییر خیلی ریز

یعنی بگی هرکی سطحش مثلا بالای 30 بود دیگه لازم نیست سابقه توی ملایم و دسته متوسط و یا ... داشته باشه و هرکی زیر 30 بود باید سابقه داشته باشه!

اینجوری فکر کنم باز یکمی تراز تر بشه ولی بازم پیشنهاده.

اما با این موافقم چون بالاخره طرف چه اسلیپ گذاشته چه نداشته نسبت به اولش تجربه داره و بلده مثلا الا یارو با لول ۸۰ میره تاکسی خب زده میشه از سرور چون فکشن پایه اصلی سرور به نظر من به جای گذاشتن محدودیت باید فکشن های جذاب تری ایجاد شه که بهترین فوش هیتمن نباشه و همه نخوان برن هیتمن

❤️°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ????❤️

لینک به دیدگاه

همچنین که دیگر دوستان در مورد این قانون توضیحاتی رو دادن میخوام خاطر نشان کنم که این قانون باعث میشه که افراد اکانت دوم(Multi)خود را به اقلییت های دسته ملایم ببرد و فقط Activity مورد نیاز رو بزنن و بعد برن Sleep و این یعنی وجود افراد غیر فعال و کم کار که فقط باعث پر شدن و تکمیل شدن اقلیت های دسته ی ملایم میشود.

کسانی که به این دسته علاقه داشته باشن در آن فعال هستند و این قانون باعث خستگی میشود و فرد را مجبور میکند که در آن دسته باقی بماند که این نه تنها باعث متنفر شدن از دسته ملایم میشود بلکه مقدار قابل توجه ای باعث تنفر فرد از بازی نیز میشود.

امیدوارم رسیدگی شود و با تشکر از شما.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MaTiNaSi گفته است:

اضافه شدن تعداد میتینگ کار اشتباهی هست چون ما بیکار نیستیم هفته ای یک بار رو به زور داریم میریم 

آره منم دقیقا در مورد همین باهاش صحبت کردم کفت منظورش اینه که تعداد میتینگ هارو برای رنک آپ شدن کمتر کنیم مثلا میتینگ های قبلیو نصفشو حساب کنیم یا کلا برا گرفتن رنک مورد نظر کمترش کنیم

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

هدف از این قانون، این است که بازیکنان تمامی اقلیت ها را تجربه کنند و برای چیزی که دلخواه آنها می باشند تلاش کنند، همانطور که می دانید اینجا سرور Roleplay هست و همانند زندگی واقعی سختی های خود را برای رسیدن به اهداف دارد.

هدف دیگر این قانون، آشنا کردن شما با تمامی دسته هاست به خصوص دسته متوسط که افراد کمی در آن تجربه دارند و در سرور دو دستگی بین سطح بالا ها وجود دارد، افرادی که تا به حال دسته متوسط نبودند و افرادی که در دسته ویژه هستند و این برای یک سرور Roleplay بسیار بد است.

یکی از اهداف دیگر این قانون این است که تمامی اقلیت ها عضو بگیرند و همانطور که مطلع هستید اقلیت های دسته ویژه همین الان هم به اندازه کافی عضو دارند و ما نمی خواهیم این اقلیت ها پر از اعضای بی تجربه شوند. 

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

هدف از این قانون، این است که بازیکنان تمامی اقلیت ها را تجربه کنند و برای چیزی که دلخواه آنها می باشند تلاش کنند، همانطور که می دانید اینجا سرور Roleplay هست و همانند زندگی واقعی سختی های خود را برای رسیدن به اهداف دارد.

هدف دیگر این قانون، آشنا کردن شما با تمامی دسته هاست به خصوص دسته متوسط که افراد کمی در آن تجربه دارند و در سرور دو دستگی بین سطح بالا ها وجود دارد، افرادی که تا به حال دسته متوسط نبودند و افرادی که در دسته ویژه هستند و این برای یک سرور Roleplay بسیار بد است.

یکی از اهداف دیگر این قانون این است که تمامی اقلیت ها عضو بگیرند و همانطور که مطلع هستید اقلیت های دسته ویژه همین الان هم به اندازه کافی عضو دارند و ما نمی خواهیم این اقلیت ها پر از اعضای بی تجربه شوند. 

با سلام.

خب این قانون مفید می باشد، ولی شاید کسی با مولتی هاش هر دسته ای باشه و رنک ۳ رفته باشه اون موقع باید چه فکری کنیم درباره ی این موضوع؟

یه نظری که دارم اینه که تست دسته متوسط از قوانین اقلیت های ملایم هم پرسیده شود، و همچنین بقیه دسته ها با همین قانون پیش برود.

باتشکر‌.

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

خب حرف شما درست اما کسی که با اکانت مولتی که امروزه همه دارن و حتی مولتی ان ها هم سطح بالایی دارد و در ان فکشن ها بوده و تجربه بسیاری دارد تکلیفش چیست؟ درسته اینجا سرور رول پلی است و باید مثل زندگی واقعی باشد اما کسانی که میان برای این است که به ارزو هایی که در زندگی واقعی خودشان نمیرسند یا سخت به ان ارزو میرسند در این بازی که زود تر به ان برسند اگر قرار بر این باشه که پلیر در این بازی هم به اندازه همان زندگی سختی بکشه خب از بازی زده میشه و شاید رسیدن به ان ارزو در زندگی خودش راحت تر باشه 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، MaTiNaSi گفته است:

خب حرف شما درست اما کسی که با اکانت مولتی که امروزه همه دارن و حتی مولتی ان ها هم سطح بالایی دارد و در ان فکشن ها بوده و تجربه بسیاری دارد تکلیفش چیست؟ درسته اینجا سرور رول پلی است و باید مثل زندگی واقعی باشد اما کسانی که میان برای این است که به ارزو هایی که در زندگی واقعی خودشان نمیرسند یا سخت به ان ارزو میرسند در این بازی که زود تر به ان برسند اگر قرار بر این باشه که پلیر در این بازی هم به اندازه همان زندگی سختی بکشه خب از بازی زده میشه و شاید رسیدن به ان ارزو در زندگی خودش راحت تر باشه 

زاویه دیدت افتضاحه 

موضوع زندگی واقعی این حرفا نیست 

هدف بهبود فکشن هاست

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Ali گفته است:

با سلام.

سلام. 

قوانین یه مشکلاتی هم دارند الان یه نگاه به اقیلت دسته ویژه بکنید! این قوانینی که گذاشتید مشکل داره اگه دسته ویژه ممبر اقلیت x استفا بدن تکلیف چیه؟ 

و اگه کسی دسته ملایم رنک 3نبوده 

دسته متوسط رنکه سه نبوده 

ولی دسته ویژه رنک سه بوده باید برگرده بره ملایم؟ 

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

اگه اینطور باشه هدف همه میشه فکشن هیتمن با اینکه بعضی ها اصلا از فکشن هیتمن خوششون نمیاد?

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

دسته ملایم به طور عجیبی پر شده که یعنی اگه ما به اینده نگاه کنیم بیشتر این افراد بعد میتینگ که رنک ۳ رو دریافت کردندبا تمام سرعت به سمت دسته متوسط میرن و این باز خودش باعث به وجود امدن مشکلاتی مانند خالی یا کم عضو شدن دسته ملایم و شلوغ یا پر شدن دسته متوسط میشه و همچنین تا بالا تر برین می بینین که همه چیزش مشکله و فقط باعث دردسر.

ویرایش شده توسط Amir6601
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، BuTleR گفته است:

زاویه دیدت افتضاحه 

موضوع زندگی واقعی این حرفا نیست 

هدف بهبود فکشن هاست

زاویه دید هرکس یه جوره میشه شما لطفا ازدید خودتون نظر بدید ما سعی داریم این قانون رو عوض کنیم اگه بشه که سنگ نندازین ممنون 

به جز پرشدن فکشن های ملایم چه بهبود دیگری داره؟

ویرایش شده توسط MaTiNaSi

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MiNViSiBle گفته است:

سلام. 

قوانین یه مشکلاتی هم دارند الان یه نگاه به اقیلت دسته ویژه بکنید! این قوانینی که گذاشتید مشکل داره اگه دسته ویژه ممبر اقلیت x استفا بدن تکلیف چیه؟ 

دسته متوسط رنکه سه نبوده 

با حرف شما کاملا موافقم، شاید یکی ملایم رنک 1 بوده ولی متوسط نبوده و ویژه رنک 4 بوده اگر به هر نحوی کیک بشه یا استعفا بده باید دوباره از ملایم شروع کنه که این مشکل بزرگی هست.

در 9 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

@Aliجان نظر من این هست که اونایی که لول 20-15 دارن باید در اقلیت های دسته ملایم و متوسط رنک 3 رو تجربه کرده باشن، اونایی که لول 25-20 دارن داشتن رنک 3 در یکی از اقلیت های دسته ملایم یا دسته متوسط نیاز داشته باشن نه هر دو دسته، و اونایی که لول +25 دارن فقط به تجربه در دسته ملایم نیاز داشته باشن. برای کسانی هم که قبل از این قانون با هر لولی، حداقل رنک 2 دسته ویژه رو داشتن ورود به دسته ویژه آزاد باشه.

اینجوری نه کسی میتونه با Sleep/ گذاشتن اکانت، لول خودش رو بیاره بالا به راحتی وارد دسته ویژه یا متوسط بشه و نه کسی میتونه از این قانون و سیستم سوءاستفاده کنه.

• مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

هدف از این قانون، این است که بازیکنان تمامی اقلیت ها را تجربه کنند

خب ببینید اگه بخوایم حرفاتونو تجزیه و تحلیل کنیم در این مورد اگه بخوایم افرادی مثل من رو فاکتور بگیریم که سابقه UCP شون پاک شده (پست اولم اشاره کردم کامل) بازیکنان میتونن با دریافت رنک 2 نیز این تجربرو به دست بیارن چون به اندازه 2 تا میتینگ اکتیو زدن (و حالا اونایی که حالا Av یا FW گرفتن و چند هفته دیر تر باز رنک آپ شدن هم فاکتور میگیریم و موضوع رو بدبینانه در نظر میگیریم) این 2 تا میتینگ تجربه کافی رو به بازیکن میده مگه اینکه بازیکن از IQ پایینی بر خوردار باشه و اصرار بر روی رنک 3 شدن اطلاف وقته فردیه که علاقه ای نداره

و برای چیزی که دلخواه آنها می باشند تلاش کنند، همانطور که می دانید اینجا سرور Roleplay هست و همانند زندگی واقعی سختی های خود را برای رسیدن به اهداف دارد.

و در این مورد شما در زندگی واقعی اول باید تاکسیرانی کنی که یا پزشک باشی که بعد بتونی بری تو گروهایه دسته متوسطیی و بعدش پلیس شی که بتونی قاتل شی؟ ?قطعا نه! در دنیای واقعی بعد از اتمام تحصیل در مقطع دبیرستان رشته دانشگاهی انتخاب میکنی و نسبت به علاقت آموزش میبینی یکی میخواد بره دانشکده افسری یکی پزشکی میخونه یه سریام درسو ول میکنن راننده تاکسی یا شغلای دیگرو انتخاب میکنن در بازی هم به همین صورته فرد بعد از پشت سر گذاشتن قوانین عمومی انتخاب میکنه که به چه اقلیتی بپیونده و صرفا ما نمیتونیم آدما رو مجبور کنیم بر خلاف عقاید و علایقشون عمل کنن و بهایی که میدن و سختی ای که میکشن خوندن قوانین و پشت سر گذاشتن آزمون های سخته و همچنین کامل کردن اکتیویتی فکشن مربوطه به نظر بنده ما در جایگاهی نیستیم که برای دیگران تصمیم بگیریم

خب ما فرض رو بر این میزاریم که فرد آشنا شد و کارهای لازمه رو انجام داد، حالا با افرادی که سیستم ضعیفی دارن یا امکانتشون خوب نیست و امکان درگیری رو ندارن چه کنیم؟ تمام اونا نمیتونن به خواستشون برسن چون سد بزرگی به نام دسته متوسط رو به رو شونه که نه بهش علاقه دارن نه امکان بازی کردم با سیستم به اصطلاح عموم زغالیشون و ما افراده خیلی با تجربه زیادی رو داریم که در دسته ویژه هستند و همینطور معکوس این موضوع در دسته متوسط سرور به طوری بالانس شده که سطح رضایت بازیکنان خوبه

در 10 ساعت قبل، Ali گفته است:

نظر این دوستانمون هم کاملا جوابگوی این نظریه شماست که کاملا با آینده نگری پاسخ دادن این کار و عقیده فقط صرفا پاک کردن صورت مسئله هستش 
?

در 8 ساعت قبل، Amir6601 گفته است:

دسته ملایم به طور عجیبی پر شده که یعنی اگه ما به اینده نگاه کنیم بیشتر این افراد بعد میتینگ که رنک ۳ رو دریافت کردندبا تمام سرعت به سمت دسته متوسط میرن و این باز خودش باعث به وجود امدن مشکلاتی مانند خالی یا کم عضو شدن دسته ملایم و شلوغ یا پر شدن دسته متوسط میشه و همچنین تا بالا تر برین می بینین که همه چیزش مشکله و فقط باعث دردسر.

در 9 ساعت قبل، MiNViSiBle گفته است:

سلام. 

دسته متوسط رنکه سه نبوده 

این نظرات 

در در ۱۳۹۸/۸/۱۵ در 14:00، NavidQuick گفته است:

همانطور که میبینید بنده البته همرو منشن نکردم اما آبجکشن و مشکل خیلی زیاده و شما با یه ریسک و ریوارد ساده متوجه اشکالات کنونی و درازمدت این قانون میشید

امید است که با کمی دقت انتقاد هارو در نظر بگیرید و البته برداشتن شرط رنک از 3 به 2 هم میتونه عملی باشه
با درود فراوان: ArShiASWAT

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

คгรђเครฬคՇ#
Arshiaswat.png

لینک به دیدگاه

با سلام

این قانون جدید فقط برای پلیرهای جدید که وارد سرور میشن خوبه ینی پلیر بی تجربه ای که میاد میدونه مثلا برای ورود بهاقلیت های متوسط باید رنک ۳ دسته ملایم گرفته باشه بنابراین میره دسته ملایم و تا وقتی که رنک ۳ بشه داخل فکشن میمونه و قوانین فکشن رو زیر پا نمیزاره تا کیک نشه و بعد تصمیم میگیره که میخواد بره متوسط یا دسته ملایم دیگه ای یا...

ولی برای کسانی که باتجربه و قدیمی هستند و رنک ۳ ملایم نشدن خوب نیست چون مثلا شاید یه فرد لول ۴۵ تو همه فکشنا ملایم رفته باشه و خسته شده باشه از فکشن و زود بیاد بیرون یا با مولتی رفته باشه به دسته های ملایم مختلف و الان به عنوان مثال گانر خیلی خوبی هست که میخواد داخل دسته های متوسط بچرخه خب این خیلی زجراوره که بخواد بره داخل فکشن ملایم و ۶ هفته گان دست نگیره تا بشه رنک ۳ حالا بخواد بیاد برگرده به متوسط 

به نظر من تست های ورود به اقلیت هارو سخت کنید نه اینکه فقط لول مطرح باشه، تو دنیای واقعی هم افراد به شغلی میرن که توش استعداد دارن، مثلا بیاید تست ورود به اقلیت های متوسط رو یکم عملی کنید یعنی مثلا فرد بیاد PB و لیدر تشخیص بده که به درد دسته متوسط میخوره یا نه... یا مثلا تستی مخصوص هیتمن درست کنید که فردی که میاد به این دسته لجند باشه و تو اسنایپر از بقیه سرتر باشه نه اینکه ۲ ساعت دنبال یه نفر بره واخرش هیچی...

اینجوری فکشن ها متشکل میشن از بهترین های همون کار

و مخصوصا دسته متوسط که الان اوضاعش خیلی داغونه و هرکی لول ۱۰ شد میاد این دسته واقعا نیازه که یه تست عملی باشه...

خیلی طولانی شد با تشکر

لینک به دیدگاه

@Ali گرامی من خودم رو بالا نمیگیرم من کلا ۳ ماه هست که وارد سرور شما شدم و تجربه کافی رو ندارم واسه همین میخوام با مدرک حرف بزنم شما هم اکنون میتونین از طریق این لینک:http://agsa.arsacia.ir/factions

میتونین ببینین که همین الان چه مشکلاتی برای دسته ویژه و متوسط رخ داده است و در چند هفته آینده تقریبا (۱ ماه)، میشود پیش بینی کرد که چه اتفاقاتی برای دسته ملایم پیش می اید (من خودم میدونم که تجربه کافی رو ندارم)

اما اگر اجازه دهید این پیشنهاد رو میکنم که به جای اینکه فرد به رنک3 هر دسته برسد رنک2 هردسته را بگیرد تا به تواند به درجات بالا تری راه پیدا کند (در مدت زمان کم تری)

در 4 ساعت قبل، SWAT گفته است:

امید است که با کمی دقت انتقاد هارو در نظر بگیرید و البته برداشتن شرط رنک از 3 به 2 هم میتونه عملی باشه
با درود فراوان: ArShiASWAT

این واقعا پیشنهاد عالی است و همچنین از حذف کردن این قانون بهتر است چون به دست اوردن رنک۳ بعد از ۱ماه ۲هفته واقعا زمان بر است (بدونه در نظر گرفتن FW و AV) تنها باعث مشکلاتی که در اول پست اشاره کردم و با مدرک صحبت کردم میشود

امید وارم که این قانون تغییر کند.

(با تشکر از مدیریت عالی شما)

ویرایش شده توسط Amir6601
لینک به دیدگاه

الان کسی که رنک سه دپارتمان بوده تو ملایم و متوسط نبوده باید بره ملایم؟ یا میتونه دسته ویژه بره؟

@Ali

ویرایش شده توسط MiNViSiBle

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 11:43، Farazmo گفته است:

خب این قانون مفید می باشد، ولی شاید کسی با مولتی هاش هر دسته ای باشه و رنک ۳ رفته باشه اون موقع باید چه فکری کنیم درباره ی این موضوع؟

بحث "مولتی" ها خیلی وقته حل شده. مولتی ها می توانند وارد اقلیت ها شوند و اگر جا بگیرند ظرفیت اقلیت به بالا میره.

در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 11:50، MaTiNaSi گفته است:

خب حرف شما درست اما کسی که با اکانت مولتی که امروزه همه دارن و حتی مولتی ان ها هم سطح بالایی دارد و در ان فکشن ها بوده و تجربه بسیاری دارد تکلیفش چیست؟

شما زمانی که به عنوان آقای X زحمت می کشید دست رنجش هم میره برای آقای X نه آقای Y.

در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 12:04، MiNViSiBle گفته است:

کجاش؟ چرا یک تاپیک نمی زنید بگید کجا هاش مشکل داره؟

در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 12:04، MiNViSiBle گفته است:

بله! بازی رو تجربه کنید، اقلیت های ملایم رو پر کنید، دسته متوسط رو حتماً باید تجربه کنید بعد باید برید دسته ویژه!

در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 12:06، alireza07 گفته است:

اگه اینطور باشه هدف همه میشه فکشن هیتمن با اینکه بعضی ها اصلا از فکشن هیتمن خوششون نمیاد

لزوماً قرار نیست هدف همه بشه فکشن هیتمن! اما فکشن هیتمن در بالاترین سطح قرار دارد.

در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 12:38، Amir6601 گفته است:

آره ولی بعضی هام موندگار میشن! بعضی ها می بنن مثلاً پلیس اونقدر حال نمیده، چه بهتر که توی همین فکشن بمونمو رنک 5 بگیرم.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۸/۱۷ در 21:28، SWAT گفته است:

خب ببینید اگه بخوایم حرفاتونو تجزیه و تحلیل کنیم در این مورد اگه بخوایم افرادی مثل من رو فاکتور بگیریم که سابقه UCP شون پاک شده (پست اولم اشاره کردم کامل)

کسانی که سابقه UCP شون پاک شده (بیش از اندازه سابقه داشتند) می توانند در تمامی اقلیت ها بروند.

و در این مورد شما در زندگی واقعی اول باید تاکسیرانی کنی که یا پزشک باشی که بعد بتونی بری تو گروهایه دسته متوسطیی و بعدش پلیس شی که بتونی قاتل شی؟

بنده نگفتم اینا مرحله هستند، اینا سختی رسیدن به آرزو هستند.

خب ما فرض رو بر این میزاریم که فرد آشنا شد و کارهای لازمه رو انجام داد، حالا با افرادی که سیستم ضعیفی دارن یا امکانتشون خوب نیست و امکان درگیری رو ندارن چه کنیم؟ تمام اونا نمیتونن به خواستشون برسن چون سد بزرگی به نام دسته متوسط رو به رو شونه که نه بهش علاقه دارن نه امکان بازی کردم با سیستم به اصطلاح عموم زغالیشون و ما افراده خیلی با تجربه زیادی رو داریم که در دسته ویژه هستند و همینطور معکوس این موضوع در دسته متوسط سرور به طوری بالانس شده که سطح رضایت بازیکنان خوبه

مشکل دقیقاً همینجاست، شما یا بلد نیستید درست فیلم بگیرید که سیستمتون ضعیف هم بود مشکلی نداشته باشه یا فکر می کنید فقط کسی باید بره دسته متوسط که خیلی دست به تفنگش خوبه و تو جو چرت و پرت کنونی دسته متوسطست! در صورتی که اینطور نیست، ما بازیکن ها رو داریم میفرستیم به سمت دسته متوسط که تجربه کنن و ببینن که اینطور نیست!

در در ۱۳۹۸/۸/۱۸ در 19:20، MiNViSiBle گفته است:

الان کسی که رنک سه دپارتمان بوده تو ملایم و متوسط نبوده باید بره ملایم؟ یا میتونه دسته ویژه بره؟

بله باید بره ملایم

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با توجه به سخنان دوستان، این محدودیت به رنک 2 از 3 کاهش یافت.

اما این مقدار کمتر نمی شود!

• دوست دارم که 1
  • مرسی 3

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...