رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ticket PD , Rob az biz va sbiz

Refigh

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید من دوتا پیشنهاد دارم که سعی میکنم خیلی کوتاه و مفید بگم 1. ما سیستم دزدی از بانک رو داریم و به نظر من چیزی که کم داریم دزدی از بیز ها و است بیز ها هست که می‌تونه به صورت تک نفره باشه و فرد به تنهایی از یک بیز یا است بیز سرقت کنه 

مورد بعد . 

2. در مورد جریمه PD در حال حاضر لیمیت پنج دقیقه واسه هر Speedc خیلی زیاد بر فرض زمانی که جریمه کردید اگر دوباره Speedc بزاریدواگر کسی. رد شود مجبور هستیم که فرد رو تا 5مین نگه داریم یا 5صبر کنیم و بعد Speedc بزاریم 

مورد دیگر در مورد جریمه 

افرادی هستند که ماشین هاشونو وسط چهار راه و یا وسط خیابون میزارن و مثلا به Lv میرن خوب ما بعنوان پی دی یکم مسخره که بریم Lv دونبال صاحب ماشین و راه حل این مشکل اینجاست که ما بتونیم رو ماشین جریمه بزاریم که فرد وقتی برگشت و خواست سوار شه مثل بیمه تا پرداخت نکرده نتونه بره جایی یا اینکه وقتی میخواد ماشینشو بفروشه جریمه رو بده مثل همین خلافی زندگی های خودمون و همین میشه یکی دیگر از ملاک های قیمت گذاری روی vehicle چون از وقتی Td و داشته شده قیمت گذاری سخت و قیمت ماشین ها همه نزدیک به قیمت Stan هست. 

❤️°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ????❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

پیشنهاد #1 تکراری.

پیشنهاد #2 زمان 3 دقیقه هست و کمتر هم نمی شود.

پیشنهاد #3:

برای اینکه سو استفاده نشه ایده ای دارید؟ ما نمی توانیم بفهمیم ماشین وسط خیابان است یا کنار آن.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 9 ساعت قبل، BuTleR گفته است:

پلیس هایی که اقدام به جریمه میکنند باید مدرک جمع آوری کنند و در صورت نیاز ارائه بدن 

اون هایی که ماشینارو هول میدن چی؟

• ناراحت 1

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

اون هایی که ماشینارو هول میدن چی؟

ما تو دنیای واقعی هم نمی‌تونیم ماشین رو به این راحتی ها هل بدیم پس بیایم کاری کنیم که در بازی هم نشه ماشین رو هل داد همون‌طور که وقتی کسی سوار ماشینش هست نمیشه هل داد میتونیم زمانی که پلیر از ماشین پیاده میشه یک بات بزاریم که دیگه ماشین ها هل داده نشه دقیقا مثل زمانی که پلیر سوار ماشینش هست و ماشین با هل دادن تکان نمیخوره الا فقط وقتی پلیر پیاده میشه یک بات تو ماشین میشینه تا حکم همون پلیر رو داشته با شه من از اسکریپش سر در نمیارم واسه همین گفتم بات اگر بدون اومدن بات هم بشه که چه بهتر.

ویرایش شده توسط MaTiNaSi

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MaTiNaSi گفته است:

ما تو دنیای واقعی هم نمی‌تونیم ماشین رو به این راحتی ها هل بدیم پس بیایم کاری کنیم که در بازی هم نشه ماشین رو هل داد همون‌طور که وقتی کسی سوار ماشینش هست نمیشه هل داد میتونیم زمانی که پلیر از ماشین پیاده میشه یک بات بزاریم که دیگه ماشین ها هل داده نشه دقیقا مثل زمانی که پلیر سوار ماشینش هست و ماشین با هل دادن تکان نمیخوره الا فقط وقتی پلیر پیاده میشه یک بات تو ماشین میشینه تا حکم همون پلیر رو داشته با شه من از اسکریپش سر در نمیارم واسه همین گفتم بات اگر بدون اومدن بات هم بشه که چه بهتر.

خب اگر ماشین باگ یا در حالتی قرار بگیره که نیاز به هول دادن باشه چی؟

لینک به دیدگاه

میتونید کاری کنید که فقط تا 3 دقیقه اول بشه تیکت داد و بعد از اون کاری نشه کرد اینجوری هم کسی وسط جاده ترافیک و پارک نمیکنه هم صاحب ماشین حواسش به ماشینش هست.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AliAgent گفته است:

خب اگر ماشین باگ یا در حالتی قرار بگیره که نیاز به هول دادن باشه چی؟

Towcar  /Relog/,....... 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نظرى كه من دارم اجرا كردنش سخت ولى با اون مى تونيم اين مشكل رو حل كنيم.

نظرم اينه كه محل هايى رو به سيستم تعريف كنيم كه اونجاها نشه ماشين رو هل داد مثل جاى مناسب برا پارك و جاهايى رو تعريف كنيم كه بشه مثل وسط خيابون تا مردم بتونن با هل دادن اونا راه رو باز كنن و با مشكل رو به رو نشن.

• دوست دارم که 1

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

این پیشنهاد من بود دیگه حالا سخته زشته و.....  شاید اگه منم از اسکرپتش سر در می اوردم اصلا همچین پیشنهادی نمیدادم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...