رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی به موقع به وظایف - WAKE

URANUS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: URANUS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WAKE.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با درود. لیدر اقلیت یدک کش وظایف خود در فروم را به موقع انجام نمیدهد. شکایتی در بخش گزارش اعضا وجود دارد، که لیدر مذکور با وجود اینکهچند روزی است از پیوستنش به اقلیت می گذرد هنوز هیچ پاسخی به شکایت مذکور نداده است. نکته قابل توجه ماجرا اینجاست که اگر لیدر اقلیت به موقع به شکایت مذکور رسیدگی می کرد، طبق قانون باید به بازیکن خاطی اخطار اقلیتی می داد و بر اساس قوانین ارتقای رنک بازیکن خاطی تا پاک شدن اخطار به تعویق می افتاد. لیدر اقلیت یدک کش با کم کاری در رسیدگی به بخش گزارش های اقلیت، باعث شده است بازیکن خاطی اخطار نگیرد و رنک اپ شود.

نقل قول

ایجاد مزاحمت برای بازیکنان و کارکنان به هر نحوی (DM یا DB) ممنوع است (مجازات: Faction Warn)

• مدارک (فیلم یا عکس): 

پست شکایت و عدم وجود پست پاسخ از سوی لیدر: http://forum.arsacia.ir/topic/10-گزارش-اعضا/?do=findComment&comment=91873

عدم برخورد با بازیکن خاطی و ارتقای رنک او: http://agsa.arsacia.ir/players/faction/GSSaeed

یادآوری: موضوع این شکایت اخطار گرفتن یا رنک آپ نشدن بازیکن خاطی نیست بلکه موضوع عدم رسیدگی به موقع به وظایف لیدر است. پس رسیدگی به شکایت بعد از اطلاع از مفاد این شکایت خللی در جریمه مشخص شده وارد نخواد کرد.

• هاها 1

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

بنده جواب این پست شکایت رو پریروز دادم اما بنا به دلایلی پستم رو پاک کردم

و جواب ایشون رو نمیدونستم از چند نفر سوال کردم هر کسی یه چیزی گفت و میخواستم مطمعن شم و جواب ایشون رو بدم تا مشکلی پیش نیاد

در رابطه با رنک اپ ایشون هم شما 3 بار شکایت کردید

پ.ن:ساب لیدر مربوطه به دلیل بی توجهی از ساب لیدری برکنار خواهند شد

پوزش به خاطر مشکلاتی که پیش امده

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد

از اونجایی که بنده رنک فروم مودراتوری ندارم  از مودراتور عزیز @Mary دعوت میکنم که اگر لیدر مورد نظر پستی پاک کردن اعلام کنند.

لیدر مورد نظر @WaKe چجور پرسیدین که جوابی داده نشد؟

ویرایش شده توسط ErfanViDi

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

لیدر عزیز مسئولیت اشتباهات ساب لیدر بر عهده لیدره!

مگه میشه شما یک نفر رو ساب کنید، ایشون همه رو FP80 کنه و شما بگین ساب اشتباه کرد، به من مربوط نیست؟

ضمنا از دیروز تا حالا چه اتفاقی افتاده که متوجه شدین بازیکن مذکور باید FW بگیره که بهش دادین؟ از لحظه ای که بنده شکایت کردم تا الان کدام مدیر محترم پاسخ سوال شما رو دادن که تو این چند روزی که لیدر هستین جواب نمیدادن؟

من شکایت نمیکردم متوجه نمیشدین باید به بخش گزارش اعضا رسیدگی کنید؟

موضوع شکایت عدم رسیدگی به موقع به گزارش اعضا است

مسئول محترم رسیدگی به شکایات! به نظرتون کسی که عذر بدتر از گناه میاره و ادعا میکنه همچین قانونی رو بلد نیست، و  جواب ایشون رو نمیدونسته و از چند نفر سوال کرده، باید لیدر بمونه؟

نقل قول

2. ایجاد مزاحمت برای بازیکنان و کارکنان

ایجاد مزاحمت برای بازیکنان و کارکنان به هر نحوی (DM یا DB) ممنوع است (مجازات: Faction Warn)

ویرایش شده توسط URANUS
  • هاها 1

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...