رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ChiliBoy

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: God.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ChiliBoy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: من ریپورت دادم و دوتا سوال پرسیدم، اول اینکه: چجوری بیمه برای ماشین گلدی بخرم؟ خب ماشین من گلدیه و کامند رو یادم رفته بود، سوال دوم هم این بود که: هیتمن از رنک چند میتونه کمک بگیره؟ خب من سابقه ندارم و برام سوال بود، حالا این شخص میگه ایجاد مزاحمت، به جز FEnglish که اشتباه نوشتن ولی خب درست کردن و حرفی داخلش نیست، ولی کجای سوال من ایجاد مزاحمت بود؟ چون نمیدونن و یا میترسن سوالی بشه که ندونن میگن ایجاد مزاحمت؟ رسیدگی شه!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s3.picofile.com/file/8375067150/sa_mp_159.rar.html

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

در مدرک ارسال شده توسط شما هلپر مورد نظر پاسخ سوالات شمارو دادند... و به اشتباه حرفی در چت Helpme دادن که مشکل بزرگی برای شما ایجاد نشده و برخوردی هم با شما انجام نشده. سوء تفاهم برای هر فردی ممکن است پیش بیاید. چنانچه مدارک کامل تر و قانع کننده تری دارید ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه

فکر کنم موضوع شکایت رو متوجه نشدید، من نگفتم مجازاتی شدم یا جواب اشتباه گرفتم، گفتم کجای سوال های من اشتباه هست که این بازیکن میگن ایجاد مزاحمت؟ میخوام تکرارش نکنم! اگه هم ایجاد مزاحمت نیست چرا ایشون میگن دارم ایجاد مزاحمت میکنم؟ قوانین رو نمیدونن؟ فکر کنم موضوع شکایت رو متوجه شده باشید

Snow.png

لینک به دیدگاه

هلپر مورد نظر براشون سوء ضن پیش آمده بود که این مورد رو داشتن با من مطرح میکردن که اشتباهی در چت Helpme ارسال شد. با توجه به اینکه من ایشون رو همون لحظه قانع کردم که پاسخگویی به سوالات بازیکنان از وظایف ایشان میباشد و ایشان متوجه شدن. چنانچه خطایی از این بازیکن در مقابل شما (نه چت اشتباهی که مربوط به من میشده و برحسب اتفاق شما از اون مطلع شدید) پیش آمده مدارک خود را ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه

با توجه به ارائه نکردن مدرک دیگری در زمان مقرر شده و ضمن بررسی تنها شواهد موجود شکایت شما رد شد.  

+ بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...