رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خانه یا بیز های از دست رفته

AIireza

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید

alireza_nt.png

من یه پیشنهادی درباره ی خونه ها و یا بیز هایی که با کمبود ساعت بازی از دست رفتن داشتم

تا الان چند تا از این موردا هستش که با قیمت های نوجومیشون کسی طرفشون نمیره

پیشنهاد من اینکه برای اینجور خونه یا بیز ها مزاید بزارید 

برای مثال: خونه ایی که از دست رفته نسبت به ارزشش قیمت گذاری بشه و پلیرها قیمت پیشنهادیشونو بزنن

قیمت های پیشنهادیم 100k+ باشه تا مثلا واسه یه خونه من 1mil قیمت تعیین میکنم اگر تا 24 ساعت یا کمتر طبق نظر دوستان و شما کسی دیگه ایی بالاتر از این قیمت نزنه این خونه برای من بشه

و نکته کسی میتونه قیمت تعیین کنه که همون مبلغو تو بانک داشته باشه و اگر اون مبلغ کسر بشه از قیمت مزاید تو طول 24 ساعت مزایده به نفر قبلی داده میشع

و نکته دوم اینکه تو سرور برای این خونه یا بیزها اگهی مزایده بزنید تا همه اطلاع داشته باشن

اینجوری نه نیازی به Owner هست که وقت خودشو تلف برای اینها کنه چون یکی یا دو تا نیست و باعث میشه کمی پلیرها تو مپ بگردن سیاست مزایده رو یاد بگیرن

پذیرایه جوایز ارزشمند شما هستم?

_____ AliReza_Nt _____

ویرایش شده توسط AliRezaNT
تصحیح

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۸/۷/۱۶ در 05:39، AliRezaNT گفته است:

با عرض سلام و خسته نباشید

alireza_nt.png

من یه پیشنهادی درباره ی خونه ها و یا بیز هایی که با کمبود ساعت بازی از دست رفتن داشتم

تا الان چند تا از این موردا هستش که با قیمت های نوجومیشون کسی طرفشون نمیره

پیشنهاد من اینکه برای اینجور خونه یا بیز ها مزاید بزارید 

برای مثال: خونه ایی که از دست رفته نسبت به ارزشش قیمت گذاری بشه و پلیرها قیمت پیشنهادیشونو بزنن

قیمت های پیشنهادیم 100k+ باشه تا مثلا واسه یه خونه من 1mil قیمت تعیین میکنم اگر تا 24 ساعت یا کمتر طبق نظر دوستان و شما کسی دیگه ایی بالاتر از این قیمت نزنه این خونه برای من بشه

و نکته کسی میتونه قیمت تعیین کنه که همون مبلغو تو بانک داشته باشه و اگر اون مبلغ کسر بشه از قیمت مزاید تو طول 24 ساعت مزایده به نفر قبلی داده میشع

و نکته دوم اینکه تو سرور برای این خونه یا بیزها اگهی مزایده بزنید تا همه اطلاع داشته باشن

اینجوری نه نیازی به Owner هست که وقت خودشو تلف برای اینها کنه چون یکی یا دو تا نیست و باعث میشه کمی پلیرها تو مپ بگردن سیاست مزایده رو یاد بگیرن

پذیرایه جوایز ارزشمند شما هستم?

_____ AliReza_Nt _____

موافقم خیلی از بیز ها یا خونه از دست رفتن به قیمت گلد بالا مثلا 9999999 برای فروشن اگه مزایده بزارید عالی میشه ❤️?

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • مؤسس

اجرای این پیشنهاد خوب است، فقط باید بیشتر روی آن فکر شود و یک مسئول برای آن قرار داده شود.

پیشنهادات بیشتری در این زمینه ندارید؟ چگونه و چطور؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۸/۱۳ در 22:05، Ali گفته است:

اجرای این پیشنهاد خوب است، فقط باید بیشتر روی آن فکر شود و یک مسئول برای آن قرار داده شود.

مثلا یه بیزی از دست رفته یک نفر مسولیت برعهده میگیره و مثلا در مکان x روز پنج شنبه ساعت فلان انجام میشه و قیمت های خودشون میگن بالاترین قیمت ییز میگیره!

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۸/۱۳ در 22:05، Ali گفته است:

برای این کار میتوان یک ادمین را مسئول قرار داد و هر اتفاقی رخ بدهد ادمین پاسخگو باشد. 

برای مثال: ادمین Ali مسئول به مزایده گذاشتن بیز ها و ادمین Ali2 مسئول به مزایده گذاشتن خانه ها است.

ابتدا باید ادمین مسئول یک زمان برا پیشنهادات قیمت معین کند. برای مثال از ساعت 14:00 تا 16:00 روز پنجشنبه 16 آبان. سپس بازیکنان به ادمین پیشنهادات خودشون رو بگن و بالاترین قیمت انتخاب شود و برای هر قیمت 2 دقیقه زمان برای اعلام قیمت بالاتر باشد.

برای ضرر نکردن هم میشود کار زیر را انجام داد:

بیز 00:

قیمت استاندارد > 1,000,000$

قیمت های پیشنهادی از 800,000$ تا 1,200,000$ 

بالاترین قیمت پیشنهادی بین دو قیمت بالا به عنوان قیمت استاندارد اعلام شود و اگر دوباره آن بیز به دلیل نداشتن ساعت مورد نظر از دست رفت دوباره همان استاندارد 1,000,000$ را داشته باشد. @Ali

این فقط یک پیشنهاد است!!

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، MiNViSiBle گفته است:

پشنهاد۱: مثلا یه بیزی از دست رفته یک نفر مسولیت برعهده میگیره و مثلا در مکان x روز پنج شنبه ساعت فلان انجام میشه و قیمت های خودشون میگن بالاترین قیمت ییز میگیره!

بعد اگر کسی که پول در دست نداره بیاد و پیشنهاد الکی بده و بعد از  مزایده بزاره بره هم وقت گرفته شد و هم باعث بروز مشکلاتی میشه مثلا(کسی به این مزایده ها دیگر توجه نمیکند)

پشنهاد۲: بهتره فردی که میخواد این بیز یا خانه رو بخره بعد از مزایده قیمت خانه یا بیز از دست رفته از حساب بانکی فرد کم بشه همچنین فرد نتونه بیشتر از پولی که در بانک داره برای بیز پیشنهاد بده این واقعا عالی میشه.

در 13 ساعت قبل، MiNViSiBle گفته است:

مثلا یه بیزی از دست رفته یک نفر مسولیت برعهده میگیره و مثلا در مکان x روز پنج شنبه ساعت فلان انجام میشه و قیمت های خودشون میگن بالاترین قیمت ییز میگیره!

و  پیشنهاد۱ با پیشنهاد۲ میتواند یک  پیشنهاد عالی شود که نه سوءاستفاده صورت گیرد نه مشکلی پیش بیاید.

(با تشکر از شما مدیریت عزیز)

لینک به دیدگاه

اگر بشه به صورت خودکار باشه خیلی بهتر ادمین فقط نظارت کمی داشته باشه 

حالا چطور: میشه وقتی خونه میپر برای فروش نباشه و فقط بشه با زدن cmd روی خونه قیمت پیشنهادی (بالا تر از قیمت استاندارد گذاشت) و اگه فردی که داره پیشنهاد میزاره پول پیشنهادی رو در بانک نداشته باشه نتونه پیشنهاد بزاره و بعد از زمان مشخصی (۲۴) ساعت یا بیشتر اگر فرد دیگری پیشنهاد دیگری روی بیز خانه و... نداشته بود به تور خودکار واسه اون فرد خریداری شده و پول از بانکشون خریداری شه و اما باید یک محدودیت واسه قیمت پیشنهادی بزارید که مثلا قیمت پیشنهادی علی ۱۰۰۰۰۰۰بوده قیمت پیشنهادی محمد ۱۰۰۰۰۰۱نباشه و حداقل بالای ۵۰کا باید پیشنهاد داده شود.

❤️°•??? ??? ??? ???? ??????? ?? ????❤️

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید

در رابطه با این موضوع خواستم چند پیشنهاد دیگه اضافه کنم

برای مثال خونه ایی که از دست میره قیمتی دیگه براش ست نشه

و مسئول مورد نظر برای خونه طبق مبلغ Stand مبلغ پیشنهاد رو برای بازیکنان تعیین کنه

به صورت زیر

House 1

(This house is for sale (Auctioned

Level: 20

1.000.000 :Home value

Suggested price for this house: +250,000

My priced: 1.250.000

Suggested price: 1,2500,00 AliReza_NT 

ارزش خانه :Home value

+قیمت پیشنهادی برای این خانه :Suggested price for this house

قیمت برای مزایده :Suggested price 

قیمت پیشنهادی :Highest price

وقتی من در My price قیمتی 250.000+ ثبت کردم 24 ساعت دیگه اگر بالاتر از قیمت من چیزی ثبت نشد من برنده مزایده مشیم

و همچنین با زدن دستور  TimeHouse 1/ به ما اعلام کنه که چند ساعت دیگه مزایده تموم میشه

Businese 1

LS Market

(This Business is for sale (Auctioned

Level: 10

Gold: 4000

500,000 :Business value

100,000+ :Suggested price for this business

600,000 :My priced

Suggested price: 600,000 AliReza_NT 

بیز هم مانند متن بالا میتونه Cmd مثله

Timebiz/ و Timesbiz/ داشته باشه

• مرسی 1

?????????

AlirezaNT.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

به نظرم اگه،

یک مکان ثابت قرار بدیم برای مزایده ها، و هر کسی قیمت پیشنهادیشو ثبت کنه، و اون لحظه مبلغ رو پرداخت کنه به صورت موقت (جهت جلوگیری از سو استفاده)،

و هنگامی هم که یه مزایده شروع شد با OOC به همه اعلام بشه، فلان بیز، خونه، ...

برای مزایده قرار گرفت، یا اینکه کلا این وظیفه یا مسئولیت به همراه نظارتش رو بدیم دست شهردار (mayor) که بنده خدا بیکارم نمونه.

حالا یا به صورت پیشفرض یا توسط شهردار یک زمان برای فلان خونه مزایده گذاشته بشه که بعد از تموم شدن اون تایم بیشترین پیشنهاد، صاحب اون مال شه!

که البته شهردار اگه بخواد مدیریت کنه این موضوع رو به جای OOC هنگام مزایده میتونه از دستوراتی مثل gov/ استفاده کنه، یا یک دستور خاص برای اخبار مزایده قرار داد.

بعد از مزایده هم مبالغ پرداختی (به غیر از برنده)، برگرده به کسانی که شرکت کردن.

پیشنهاد جالبی بود، بدک نمیشه!

ویرایش شده توسط Mohny

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...