رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دخالت در دپارتمان و چت اقیلت ان جی Differntboy & Reject

iNViSiBIe

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mehdi_invisible.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DifferentBoy.png

Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ----

• توضیحات: سلام خدمت مدیریت مجموعه این دو هاستر عزیز همیشه دارن تو کار اقیلت ها دخالت میکنن بی نظمی + سواسفتاده از رنکشون و ...

اول میریم سراغ هاستر عزیز Differntboy خوب همونجور که تو عکس های میبینید میبنید که داره توهین میکنه : بهش میگم  من رنک چهار ان جی ام میگه تو رنک موزم نیستی اصلا همه اینا به کنار دلیل اینکه میاد تو چت اقیلت گارد پیام میده یعنی چی ؟ چون هاستره هر کاری دوست داره بکنه ؟ بیاد مسخره کنه چت اقیلت بهم بریزه بعدشم بگه من که هاستریم داره تموم میشه بذار بره شکایت کنه هرچی از دهنش در میاد بگه  

خب سراغ هاستر محترم Reject عزیز دل شما اگه خیلی ادم خوبی بودی میتونستی بحث تموم کنی ولی خودت ادامه دادی بازم چت های بی مورد از دوتا هاستر  + توهین به ممبر ان جی 

اصلا مگه ان جی لیدر نداره ؟ به چه حقی به خودشون اجازه میدن توهین کنن ؟

همه اینا به کنار طبق شکایتی که قبلا کردم هاسترا اصلا حق دخالت تو کارای ان جی رو ندارن عکس اخر هم میبنید که تو /d داره میگه اقایون نزدیک بانک نشد ! ببخشید عزیز به شما چه ربطی داره ؟ لیدر + ساب + ممبرا انلاینن اون وقت لیدر هم با ما هماهنگ کرده که نریم شما چیکاره ای ؟ دخالت میکنی 

پیشنهاد : یه محدودیتی تو هاسترا بزارین که هرکی از راه اومد هاستری نخره فک کنه خیلی خوبه فلان فلان هرکاری هم کارش دوست داشت بکنه بعدم فک کنه هاستره ایراد نداره

/ml محدودیت ایجاد کنید توش که تو دپارتمان نیان دپرتمان بهشون نیازی نداره دارن سو استفاده میکنن 

• مدارک (فیلم یا عکس): d6mn_sa-mp-048.pngw5yw_sa-mp-047.pngtiqu_sa-mp-046.pngszfw_sa-mp-045.pngrlhf_sa-mp-049.png

Mehdi_invisible.png   

ویرایش شده توسط MiNViSiBle
.

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب و احترام @MiNViSiBle

شکایت شما پذیرفته شد.

توضیح: هاستر Diffrentboy به دلیل نداشتن Days هاستری کافی و علاوه بر آن مرتکب سواستفاده های دیگری شده بودند.

مجازات: 30 روز محرومیت از سرور

مدارک کافی علیه هاستر Reject ندارید.

با تشکر.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...