رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug

FlooD

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: %28f%29loo%28d%29.png

- توضیح کامل باگ: سلام من همینطور داشتم UCP چک میکردم که متوجه یه چیزی شدم که در عکس اگر به دفعات مجرم شدن و دفعات زندانی شدن و دفعات مرگ هنگام وانتد رو نگاه کنید متوجه میشید

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): Screenshot_2019_10_05_23_07_11.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، FlooD گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: %28f%29loo%28d%29.png

- توضیح کامل باگ: سلام من همینطور داشتم UCP چک میکردم که متوجه یه چیزی شدم که در عکس اگر به دفعات مجرم شدن و دفعات زندانی شدن و دفعات مرگ هنگام وانتد رو نگاه کنید متوجه میشید

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): Screenshot_2019_10_05_23_07_11.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

با سلام،

عزیزم این باگ نیست.

در واقع یعنی شما تا به حال 31 بار وانتد گرفتید، 25 بار به زندآن رفتید و 6 باز دیگش وانتد شما پاک شده و این 10 بار مردن در حالت وانتد یعنی از 25 باری که به زندان رفتی 10 بارش از طریق کشته شدن به زندان رفتی.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز!این باگ نیست!

اگر به شما وانتد بدهند شما می توانید ۱۵ یا ۲۰ دقیقه (زمانش رو حضور ذهن ندارم) از پلیس فرار کنید و چنانچه طی این زمان مشخص پلیس نتوانست شما بگیرد ۱ درجه از وانتد شما کاسته می شود. 

مثال شما وانتد ۱ دارید و طی این ۱۵ یا ۲۰ دقیقه از پلیس فرار می کنید و اگر پلیس شما را نگیرد و وانتد از بین برود!! دیگر UCP در قسمت ((دفعات زندانی شدن)) به شما ۱ عدد اضافه نمی کنید ولی در قسمت ((دفعات مجرم شدن)) ۱ عدد به ان اضافه می کند زیرا شما جرمی را انجام داده اید.

با تشکر

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

مشکلی در این مورد نیست!

"دفعات زندانی شدن" شامل "تعداد مردن در حالت وانتد" هم میشه!

شما وقتی کشته میشی زندانی میشی دیگه

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۷/۱۳ در 23:13، FlooD گفته است:

دفعات مجرم شدن

دفعات مجرم شدن = تعداد جرم هایی که مرتکب شدید.

به طور مثال شما به یک نفر تیر میزنید و فرد مورد نظر با تماس با 110، شما مرتکب جرم Assualt می شوید (+1 جرم) سپس او را می کشید و مرتکب Murder می شود (+2 جرم) سپس ماشین یک نفر را می دزدید و مرتکب یک جرم می شوید (+3 جرم) سپس یک تیکت پرداخت نمی کنید (+4 جرم) و در آخر یا کشته می شوید (+1 تعداد مردن در حین وانتد) یا دستگیر (Arrest) می شوید (+1 دفعات زندانی شدن)

بسته شد.

• هاها 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...