رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک الکی - Navid

ELY

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kertob.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Navid.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: درود    من به ایشون زنگ زدم گفتم اونت عکک میکنی؟ که کیک کرد ایجاده مزاحمت این کارش درسته؟

• مدارک (فیلم یا عکس): uq8y_ag-sa-0153.jpg

For every negative
there is a positive

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

طبق عکسی که خودتون هم ارسال کردین شما چندین بار درخواست قبول کردن مسابقه خود را دادید و طبق قوانین بار اول کیک و بار دوم اخطار دارد!

شما مجاز به درخواست شخصی مانند تائید کردن مسابقات، Respawn و موارد اینچنینی از ادمین‌های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick و در صورت تکرار Warn)

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

شکایت شما پذیرفته شد.

1 روز از زمان هاستری، هاستر مورد نظر کم شد.

توضیح: این قوانین مختص به Report/ می باشد و هیچ ارتباطی به Call/ یا راه های ارتباطی دیگر ندارد، در محیط بازی زمانی که از ادمین مورد نظر چیزی درخواست می کنید شامل 2 حالت می باشد:

1.می توانند توجه کنند و کار بازیکن را انجام دهند.

2.می توانند توجه نکنند.

حق اخطار  و تهدید نیز ندارند.

* اما پاسخ دهی صحیح و کامل در Report/ الزامی می باشد.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:
  • دستور /report:

این دستور فقط برای گزارش نقض قوانین و یا مشکلات با لحن مودبانه و آرام استفاده می شود و هر استفاده دیگری از این دستور ممنوع است (مجازات: 30 دقیقه محرومیت از صحبت)

استفاده از این دستور برای کارهای شخصی (مانند Respawn، تائید کردن مسابقه و یا موارد اینچنینی) ممنوع است (مجازات: Kick)

در صورت تکرار مجازات فرد اخطار خواهد بود.

با سپاس.

• بسته شد •

• دوست دارم که 2

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...