رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دخالت در وانتد ان جی reject & differntboy

iNViSiBIe

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mehdi_invisible.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

DifferentBoy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل--: 

• توضیحات: سلام خدمت مدیریت مجموعه امیدوارم حالتون خوب باش
شکایت دارم از دو هاستر محترم / دلیل اینکه میان وانتد ان جی میزنن چیه دقیقا ؟ نمیفهمم واقعا ما ممبرای ان جی چه گناهی کردیم که گیر اینا افتادیم راب میشه سرشون میندازن پایین خودشون راب Fail می کنن بعدشم خودشون همه وانتد هارو میزنن گناه ما چیه ؟ که پول نداریم هاستری بخریم اینا هاستری میخرن وانتد مارو میزنن اجازه نمیدن حتی یه دونه وانتد خودمونو بزنیم من اکتیویتمو نتونستم بزنم اون وقت اجازه نمیدن اکتیویتی فکشنی که توش تست دادم اومدم رنک 3 شدم !!!!! 

امیدوارم پیگیری کنید ! یه مثال میزنم واستون که چرا باید محدودیت هایی تویه /ml قرار داد ! :فرض کنید میخواید برید پی دی درخواست عضویت میدید ولی رد میشید میخواید برید فکشن اف بی ای  درخواست عضویت میدید تست رد میشید ولی هاستری میخرید بدون تست میرید تو فکشنشو دنبال وانتدشون میرید حداقل یه تغیراتی انجام بدین  که هرکی هاستری نخره سرشو نندازه پایین ! یه خورده به فکر ان جی هم باشید ما هیچ ظلمی در حق هیچ کسی نکردیم این حق ما نیست @Ali

• مدارک (فیلم یا عکس): 

یxc1p_sa-mp-086.png

rr3z_sa-mp-085.pngu2mu_sa-mp-084.pngkanu_sa-mp-083.png

• مرسی 1

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @MiNViSiBle

شکایت شما پذیرفته شد.

توضیح: داخل قوانین هاستر جایی محدودیتی در این باره درج نشده به همین دلیل مقصر هاستر ها نمی باشند، زین پس هاستر ها حق دخالت در کشتن Wanted های NG را ندارند.

[ در صورت مشاهده و شکایت برخورد خواهد شد ]

با تشکر.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...