رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری - mehi.pro

MissHadis

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MissHadis.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mehi.pro.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تصاویر گویای همه چیز هستند

• توضیحات: باسلام. امروز عصر یه ad جناب mehdi.pro دادند که infernus فروشی دارند و من باهاشون تماس گرفتم گفتم فول بیمه هست ماشین و ایشون جواب مثبت دادند و همچنین سوال کردم distory time ماشین چنده و ایشون به من گفتند 0 هستش و همچنین من با این شرایط قیمت 2.8 میلیون دلار قبول کردند و گفتند برم جلو خونه ایشون و ایشون ماشین رو فروختند به من ولی بعدش من carinfo که زدم دیدم بیمه 0 هستش و تایم ویرانی ماشین هم 26 بار هستش و به ایشون گفتم که اینکه بیمه نداره و تایم هم 0 نیست و ایشون با تمامی گستاخی و پرویی به کار خودشون افتخار کردند و خوشحال بودند. که کلاه سر من گذاشتند من چنین بی شرمی و گستاخی و عمرا باورم نمیشد کسی بخواهد برای 100 کا دلار در بازی چنین کلاهبرداری کنه و گردن خودش بذاره وگرنه از یک ادمین میخاستم که در خرید و فروش حاضر باشه خوشبختانه من از سخن های ایشون که افتخار به کلاهبرداری میکنن و اینکه اطلاعات دروغی به من دادند اسکرین شات گرفتم لطفا پیگیری کنید که چنین افرادی اعتبار سرور رو زیر سوال نبرند.باتشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/hyl_1.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

‫با سلام!شکایت شما رد شد!

این سهل انگاری شماست و ما مسئولیتی درمورد این سهل انگاری نداریم. قبل از خرید باید از دستور dl/ و carinfoex/ استفاده میکردید و یا از یک ادمین کمک میگرفتید.

موفق باشید.

┍━━━━ ⋆⋅☆⋅⋆ ━━━━┑

Survivor.png

⋆﹥━━━━━━━━━━━━━━━﹤⋆

لینک به دیدگاه

عذر خواهی میکنم این مورد که شما ذکر میکنید فقط بیمه رو میگه چندتاس تایم دیستوری رو که دیگه اعلام نمیکنه

وقتی طرف میاد تایم دیستوری 30 رو میگه 0 

ادمین هم اونجا بود جز این دو دستور چیز دیگه ای که نیست که بگه تایم دیستوری چنده

پس طرف وقتی میگه 0 داره کلاه میذاره سرت

وقتی راهی نیست که تایم دیستوری رو مشاهده کنیم چطور شما مسئول نیستید؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...