رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حل مشکل اقلیت تاکسی

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت موسس عزیز سرور و بازدیدکنندگان این تاپیک!

1)
یکی از اصلی ترین مشکلات بعد از اپدیت پرداخت خودکار دستمزد که باعث این شد که کمی از  محبوبیت این فکشن کم کنه این بود که برای دستیابی به دستمزد باید پول Fare که مسافر کم میشود به 20 برسد!

--این مشکلی نیست برای مسافر ! برای راننده تاکسی مشکله و راننده مجبوره برای اینکه به 20 برسه یه جور  مسیر و طولانی تر بکنه که بتواند دستمزد را دریافت کند! ولی این طولانی شدن مسیر برای مسافر ناخوشایند است ! و دلیلی میشه که دیگه مسافر تاکسی کم بشه و دیگر کسی سراغ تاکسی نرود!! و همین موضوع واقعا اذیت کننده است!

من قبل با اکانت دیگری در تاکسی بودم و واقعا کارش زیاد بود !! اما الان یعد از این اپدیت 15 دقیقه تو چهارراه منتظر بودم که مسافر سوار کنم!! 

و اکر هم سوار میشن اصلا به 20 نمیرسد ! و این نسبت به بقیه فکشن ها کمبود به حساب میاد !!!

برای حل ایم مشکل 2 راه حل وجود دارد!

راه حل اول)  میزان 20 را به 10 کاهش دهیم!

راه حل دوم)  این زمان 20 برای تاکسی اجرا نشود  و فقط برای مسافر اجرا شود! مثال: (( مسافری که سوار میشه میتونه هر لحظه پیاده بشه! (( مثلا 5$ ))  و سرور دستمزد را به راننده بدهد ولی اما  همون مسافر  برای سوار شدن دوباره  به تاکسی باید چند ثانیه بایستد!! (مثل 10s)!!

راه حل دوم از نظر من بهترین است! و از Abuse جلوگیری می کند!

مشکل 2) 

عدم توانمندی سوار کردن بیشتر از 1 مسافر! 

دوستان فرق موتور با ماشین چیه؟ اگر همکاران دیگر تاکسی در سرور نباشد و شما 2 عدد سرویس تاکسی رو قبول کرده باشید! داستان چه می شود؟؟ باید یکی از انها معطل شود که شما برید ان یکی مسافر را  به مقصدش برسانید!

لطفا ظرفیت تاکسی رو بیشتر کنید! 200$ که میگیریم اونم اگر به 20 برسه زیاد سودی نمی کنیم!!

خوب اگر 1 مسافر قرار است سوار کنیم به جای ماشین موتور بزارید! هم فکشن تاکسی جذاب تر میشه و محبوبیتش بالا میره و هم سریع تر!! 

موتورهای متنوعی هستش میتونید ازش استفاده کنید! پایین !!

522.png

521.png

461.png581.png

مشکل 3) 

با وجود این همه مشکل و سختی بدست اوردن پول، 200$ هیچ است نسبت به بقیه فکشن های دسته ملایم!

اقلیت معلم = 1500$

اقلیت خبرنگاران= 800$

..... 

و بقیه فکشن ها واقعا نا چیزه!!! 200$ !!

((قصد بنده از این تاپیک فقط این بود که مشکل اقلیت دوست داشتنیه تاکسی حل بشود !! و اگر گلدی به بنده تعلق میگیره ، خواهان ان نیستم به جای آن مشکلات این اقلیت را حل بفرمایید !!))

با تشکر از @Ali , @Kelton و @Mohny همچنین @PedraM که وقت میگزارند برای سرور !

!! به امید حل این مشکلات !!

.Sepehr.png

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و حالا پیشنهاد 

به مسافر قابلیتی بدهد که با دستور [ Givelocation/  یا Giveloc/ ]  به Main menu و به قسمت Map رفته و مقصد را Mark کند و ان Mark به Checkpoint راننده تبدیل بشود. که مسافر به دیگر به زحمت نیافتد! و راحتر بشود برای هردو!

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده هم پیشنهادی داشتم در همین باره 

میتونید همانند مدیک که بعضی قسمت های مپ رو 5$ و بعضی قسمت ها رو 2$ و ... میگیره بکنید

اما همچنان مشکل 200$ هست 

اول اینکه کار تاکسی از خبر نگاران یا مدیک و یا معلم های عزیز بیشتره و باید مسافت طی کنه و مسافر برسونه که جلوش چندین مشکل هست مثلا باید همیشه با سرعت کمتر از 100 حرکت کنند ولی مثلا معلم ها یه جا میشینن و سوال میپرسن و خبر نگاران فقط خبر ارسال میکنن و رانندگی ای در کار نیست اگرم هست خودشون میرن و میچرخن جزو کار نیست.

تقاضا دارم سرعت مجاز از 100 به 120 بیاد هر ماشین یا موتوری که سوار بشی سریعا به 100 میرسی سرعت، 120 هم سرعت بالایی نیست و سرعت رسیدن مسافرا به مقصد هم بیشتر میشه و از تاکسی بی زار نمیشن.

و اینکه با توجه به کار تاکسی باید پولی که در میاره از بقیه فکشن های دسته ملایم بیشتر باشه نه کمترین پول

اکثرا هم یه پول ثابت دارن 

اگه اینطوریه پولی که خبر نگاران میگیرن هم از تعداد کاراکتر های خبرشون بگیرن همش 800$ نباشه.

یا  بقیه فکشن ها

همه ثابت ?

فعالیت تاکسی خیلی پایینه چون همه میدونن اگه برن یه ماشین پیدا کنن و برن به محل سریع تره تا بخوان تاکسی خبر کنن و بیاد و ببرشون 

تا تاکسی برسه ، سوار شه و با سرعت 100 تا ببرتش 

هیچ کس اینو نمیخواد

مسئله بعدی اینکه وقتی ماشینی از اقلیت برداشته میشه درسته ایدی وسیله توی چت اقلیت گفته میشه ولی وقتی بنده تو بازی نباشم و بعدش بیام از کجا بفهمم کی چی برداشته

درخواست دارم وقتی کسی وسیله برمیداره پلاک وسیله اسم فرد رو بگیره

و اینکه وقتی کسی سرویس تاکسی میده مکانش هم بنویسه شاید بتونیم با هماهنگی با ممبر های عزیز هر نفر ی منطقه خاصی وایسته و هر کی توی اون منطقه بود دستور تاکسی فرد رو قبول کنه و حمل نقل به صورت چشم گیری سریع تر میشه

لایک فراموش نشه ?❤️

• دوست دارم که 1
  • مرسی 3

AliTP.png

Best Friends ??

MrNitro.png

ali_cracker.png

Delniya.png

Other friends

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...