رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Reject - نیترو

Domination

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Shayawn.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  تا جایی که من میدونم از خیلی سال پیش نیترو ممنوع بوده برای تمامی اقلیت های پلیس و همچنین کسی که از نیترو استفاده میکنه توسط پلیس دپارتمنت جریمه میشه! ایشون اومده خودش با اینکه عضو اقلیت پلیس دپارتمنته نیترو استفاده میکنه تا به افرادی مثل من که با سرعت بالا رد میشیم و تیکت میخوریم برسه. درک نمیکنم وقتی ازشون میپرسم این کار مجازه میگه بله! 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s3.picofile.com/file/8373526350/gta_sa_2019_09_26_14_25_15_858.avi.html

xz1d_sa-mp-081.png

• هاها 1

𝓢𝓽𝓪𝔂 𝔀𝓲𝓵𝓭 𝓜𝓸𝓸𝓷 𝓬𝓱𝓲𝓵𝓭

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Snow

هاستر مورد نظر 24 ساعت فرصت جهت پاسخ دهی به شکایت و ارسال مدارک دارند. @Reject

ویرایش شده توسط Kelton
  • دوست دارم که 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیریت محترم

اولا که مدرک ایشون مال 26/09/2019 هستش و امروز 3/10/2019 هست. یعنی یک هفته گذشته از مدرک ایشون و معتبر نیست.

نکته دوم اینکه داخل مدرکشون اصلا مشخص نیست که من نیترو استفاده کرده باشم چون دوده ماشین سفید هستش و من فقط با /nitro نصب کرده بودم روی ماشین.

و نکته سوم اینکه داخل قوانین استفاده از Command ادمینی جایی نوشته نشده که استفاده از /nitro برای هاستر غیر مجازه هنگام speedc, من از کجا باید میدونستم؟

ویرایش شده توسط Reject
لینک به دیدگاه

و نکته آخری که همین الآن بررسی کردم، کجای قوانین دسته ویژه نوشته استفاده از نیترو غیر مجازه؟ میشه عکس ازش بگیرید شاکی محترم و ارسال کنید؟

ویرایش شده توسط Reject
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...