رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AmirT - عدم صلاحیت

HarleyQuinn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Katayon.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amirt.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ---------

• توضیحات: با سلام خدمت مدیریت محترم بنده با کمال احترام برای تیم مدیریت و البته ادمین خاطی میخوام بدونم که چرا وقتی ما بعد از استفاده از دستور Report/ و صحبت با ادمین و درخواست Spec کردن روی شخص خاصی بعد از اینکه اون شخص عملی رو که در Report/ گزارش کرده بودیم دوباره انجام میده ادمین مربوطه در حالی که Spec بوده و شاهد همه چیز بوده بازیکن خاطی رو هیچ مجازاتی نمی کنه و میگه برو فروم حتی در حالی من به ایشون گفتن من مدرک دارم لطفا Spec کن در حالی که خودشونم شاهد این قضیه بودن هیچ عملی انجام نمی دادن اینجا 3 تا سوال پیش میاد : 1- ایا ادمینی که داره Spec میکنه به هر نحوی موظف به گرفتن مدرک یا فیلم نیست؟ 2- به نظرتون این کار فقط جهت این نبوده که ادمین مورد نظر دوست اون شخص بوده و میخواسته پارتی بازی کنه؟ 3- وقتی شاکی داره اعلام میکنه بنده فیلم دارم الانم لطفا Spec شید و ببینید این بازیکن چی کار میکنه به نظر شما اینا کافی نیست؟ والا بنده از اولین Non-RP اون بازیکن فیلم داشتم وقتی کارم به جایی میرسه که به ادمین شکایت میکنم انتظار دارم ادمین مورد نظر بعد از شاهد بودن و دیدن دوباره ی اون قضیه یه برخوردی کنه تا نه وقت من تلف شه نه وقت خودش ... نمی دونم والا ادمین خیلی میترسه CMD بزنه یا میخواد مثلا میخواد از دوستش طرفداری کنه بودن ادمین هایی بنده نه شناختی ازشون داشتم نه دوستی بودیم بنده به ایشون گفتم Spec کنن ایشون شاهد قضیه بودن و جریمه کردن فرد رو بدون اینکه منو بفرستن دنبال نخود سیاه که خودشونو از سر اون کار باز کنن ضمنا بنده میدونم ممکنه این شکایت به جایی نرسه فقط میخوام ادمین مورد نظر یکم نترس باشه وقتی که خودش شاهد اون قضیه بوده مجازات کنه بازیکنو که اینطوری وقت ادم گرفته نشه ادم نره دنبال نخود سیاه ... التماس تفکر

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک Report/ - مدارک Non-RP بازیکن (ادمین مورد نظر Spec بوده) - اولین Non-RP بازیکن (قبل از Report/)

?ezgif.com-gif-maker_dr8a.gif?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام میکنم خدمت شاکی محترم: 

من از شما در اول معذرت خواهی میکنم ولی بنده روی ایشون Spec  شده بود ولی برای مجازات کردن مدرک کافی نتونستم جمع کنم برای همین به شما گفتم اگه فیلم دارید شکایت کنید من نه اهل پارتی بازی هستم نه هیچی و نخواهم کرد.

من به دلیل تغییر ویندوز بندیکیم نسخه اوریجیانالم پاک شده بود و من یکی دیگه نصب کرده بود و  این نمیدونم به چه دلیل وقتی فیلم رو زدم ارور داده و فیلم ضبط نشده بود.

• هاها 1

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

شکایت شما رد شد.

دلیل: زمانی که شما Report/ میدید ممکن هست شخص خاطی در آن زمان و در همان لحظه خطای خود را تکرار نکند و ادمین قادر به جمع آوری مدارک برای مجازات نباشد.

بنابراین قسمت شکایت از اعضا را برای شما قرار دادیم، به همین دلیل ادمین مورد نظر به دلیل عدم مدارک کافی شما را به فروم هدایت کردند.

با سپاس.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...