رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Covername

Delniya

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت بازیکنان و مدیریت

پیشنهاد میکنم برای Covername یه جایی روی صفحه اختصاص بدین (مثلا بالای اسممون یا جای دیگه) تا در صورت استفاده از این قابلیت اونجا برای ما بنویسه مثلا "Covername" یا "You using covername"

این باعث میشه هم مطمئن شیم Covername هستیم یا نیستم هم اینکه یادمون نره از حالت Covername خارج بشیم.

ممنون

• مرسی 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

به نظرم بهتر هست نام بالای مینی مپ هنگام کاور نیم به کلمه "Covername" تغییر کنه و چشمک زن هم باشه که کاملا متوجه باشیم (کار از محکم کاری عیب نمیکنه) (منظورم از چشمک زن همون حالتیست که هلمپمی میدهند ولی کسی باز نکرده)

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Delniya گفته است:

با سلام خدمت بازیکنان و مدیریت

پیشنهاد میکنم برای Covername یه جایی روی صفحه اختصاص بدین (مثلا بالای اسممون یا جای دیگه) تا در صورت استفاده از این قابلیت اونجا برای ما بنویسه مثلا "Covername" یا "You using covername"

این باعث میشه هم مطمئن شیم Covername هستیم یا نیستم هم اینکه یادمون نره از حالت Covername خارج بشیم.

ممنون

با نظر شما کاملا موافقم?

• دوست دارم که 3
  • مرسی 1

VisGod.png

لاشه های دیروز من که قلدرن !         امروز یک باورن که لاش خور خورن!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...