رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پاک کردن چت و بن - Scary

Sweet

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Sweet..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Scary.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

شکایت اول

توضیح خواصی ندارم چون نمیتونم درست توضیح بدم  ولی تا جایی که فهمیدم میگم

دیروز من Helpme دادم بعد هلپری که Open کرده بود نتونست جواب بده و به من اطلاعات غلط داد و  بعد به این اقا گفت و این اقا  اومدن جای من و به من گفتن جواب همینه چیه هی Helpme الکی میدی و هزار تا چیزه دیگه که الان حضور ذهن ندارم .... بعدش که رفتن تست کردن و ... دیدن که جواب که اشتباه کردن این اقا فورا چت من رو Clear داد!!!! این یعنی چی؟ یعنی اینکه من نرم مدرک جمع کنم و بیام شکایت! اما قافل از اینکه Chatlog هم وجود داره! و جالب اینجاس من بهش میگم چرا چت ام رو Clear دادی میگه ماله منم مثل تو Clear شد ?

ike4_capture.png11.png

g0js_capture.png22.png

خب حالا شما اگه ی زحمتی بکشی و ChatLoG رو قشنگ بخونی قشنگ متوجه موضوع میشی  @Kelton

بعدم ایشون به من میگن چرا هی Helpme بی دلیل میدی اگر مدرکی دارن که من Helpme الکی دادم بفرستند.

Chat Log

http://uupload.ir/view/2ps4_bandicam_2019-09-17_13-23-39-159.avi/ 

شکایت دوم

من بعد چند وقت اومدم امروز رفتم توی ی Event بعد  طرفی رو که Duel دادم باهاش رو زدم بعد این Scary که با من لج کرده بود از قضیه قبل اومد و از من فیلم خواست!

من با Launcher اومده بودم توی بازی و event و تاجایی که من میدونم اون هایی که با Launcher میان نیازی به فیلم گرفتن از بازیشون نیست اما من با این شرایط باز هم فیلم گرفتم.  حالا بعدش

بعد که ایشون برای فیلم گفت من گفتم اگه ندم چه ‌غلطی میخوای بکنی و بعد ایشون رفتش و من رو Mute کرد بعد من Report دادم بیا فیلم رو اگه میخوای بیگر که ایشون هیچ کاری نکردن  و بعد چند دقیقه دیدم که بنده رو ۷ روز بن کردن ?  تمام.

Filme Duele Man

http://uupload.ir/view/wl8i_avc_gta_sa_2019-09-18_12-43-27-243.mp4

• مدارک (فیلم یا عکس):  در توضیحات قرارم دادم

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Sweet

در در ۱۳۹۸/۶/۳۰ در 01:47، Sweet گفته است:

شکایت اول

هاستر مورد نظر 24 ساعت فرصت جهت دفاع از خود و ارسال مدارک دارند.

در در ۱۳۹۸/۶/۳۰ در 01:47، Sweet گفته است:

شکایت دوم

شکایت شما رد شد.

دلیل: به گفته ی خود توهین کردید و Mute شما درست بوده و شایان به ذکر است که قوانین خیلی وقته تغییر پیدا کرده و اعلام شده که لانچر امکان چیت زدن داخلش وجود دارد در اصل زمانی که شما فیلم را ارسال نکردید باید بن میشدید.

• دوست دارم که 1

Kelton.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...