رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی توجهی و ارتقای رنک غیر مجاز - Diamoond

URANUS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: URANUS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Diamoond.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با درود. بازیکن ARASH222 در تاریخ 2019/08/23 ارتقای رنک یافته و رنک 2 شدند. پس از تاریخ مذکور، ایشان می توانستند حداکثر در 4 جلسه مورخ 2019/08/30، 2019/09/5،  2019/09/12  و 2019/09/19 حضور داشته باشند. با وجود اینکه شخص لیدر محترم با مرخصی ایشان در جلسه مورخ 2019/09/12 موافقت کرده بودند و ایشان غایب بودند.، در تاریخ 2019/09/19 رنک ایشان را به 3 ارتقا داده اند. لطفا برخورد لازم صورت گیرد. متشکرم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

صفحه اطلاعات اقلیت بازیکن مذکور که نشان دهنده تاریخ ارتقای رنک است: http://agsa.arsacia.ir/players/faction/ARASH222

پست موافقت لیدر محترم با مرخصی بازیکن مذکور برای جلسه هفته قبل: http://forum.arsacia.ir/topic/1245-درخواست-مرخصی/?do=findComment&comment=89252

یادآوری: بنده مشکلی با ارتقای رنک بازیکن مذکور ندارم بلکه موضوع شکایت بی توجهی لیدر محترم و ارتقای رنک غیرمجاز بازیکنان است. حتی با وجود اینکه ایشان از بازیکن مذکور و لیدر قبل در مورد شرایط حضور ایشان در جلسات سوال پرسیدند، ولی به راحتی از طریق UCP و فروم می توان دریافت که بازیکن مذکور چه موقع رنک 2 شده اند و از آن تاریخ امکان حضور در چند جلسه را داشته اند. 

ویرایش شده توسط URANUS

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نکته:

بر اساس این درخواست مرخصی: http://forum.arsacia.ir/topic/1245-درخواست-مرخصی/?do=findComment&comment=87648

و این اسکرین: http://s2.picofile.com/file/8372873734/sa_mp_006.png

بازیکن مذکور در جلسه 2019/08/30 نیز غایب بوده اند.

این موارد به راحتی و به وضوح در فروم اقلیت قابل بررسی بوده اند ولی متاسفانه لیدر محترم با بی توجهی اقدام به ارتقای رنک افراد می کنند.

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

در این مورد من از AmirT لیدر قبلی پرسیدم که rank up  داره گفت اره وقتی که من لیدر بودم meetinge  بعدی rank up میشده و دومین meeting بود

برای همین rank up  شد.

لینک به دیدگاه

ایشون مرخصی گذاشته ولی تو MEETING ها بوده و مرخصی لغو شده

AmirT هم میگه مرخصی ایشون لغو شده بوده پس ایشون RANK UP  داشتن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Diamoond258 گفته است:

در این مورد من از AmirT لیدر قبلی پرسیدم که rank up  داره گفت اره وقتی که من لیدر بودم meetinge  بعدی rank up میشده و دومین meeting بود

برای همین rank up  شد.

در 1 ساعت قبل، Diamoond258 گفته است:

@amirt تأیید می کنید؟

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Diamoond258 گفته است:

ایشون مرخصی گذاشته ولی تو MEETING ها بوده و مرخصی لغو شده

لیدر محترم، بنده کاری به صحبت های لیدر قبل ندارم، ایشون حداکثر 4 جلسه میتونستند بعد از رنک 2 شدن شون حضور داشته باشند، که شما خودتون با مرخصی یکی شون موافقت کردین

لینکش هم اون بالا گذاشتم

با فرض اینکه ایشون در همه میتینگ های قبل از شما حضور داشته باشند، با اجازه خودتون در میتینگ 2019/09/12 غایب بودند. یعنی با فرض حضور در همه میتینگ های قبل شما، جنابعالی با 3 میتینگ ایشون رو رنک 3 کردید.

اسکرین از همه میتینگ ها موجوده، و در صورت نیاز ارائه خواهد شد.

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما:
در مورده این موضوع مرخصی لغو شده آقای  Diamoond متوجه منظور بنده نشدن من بهشون گفتم مرخصی رو حساب نکردم ایشون فک کردن که بنده مرخصی ایشون رو برای رنک آپ حساب کردم یعنی اینکه بنده با این که ایشون مرخصی بودن بنده برای رنک آپ اون رو حساب کردم، این برداشت اشتباه باعث شده ایشون آقای آرش رو رنک آپ کنند.
آقای آرش222 در زمان لیدری بنده یک میتینگ با بنده بودن.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...