رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم برخورد با بازیکن غایب در جلسه هفتگی - Diamoond

URANUS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: URANUS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Diamoond.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با درود. بازیکن Devdas بدون درخواست مرخصی در جلسه هفتگی مورخ 2019/09/19 غایب بودند ولی با وجود چندین ساعت از جلسه لیدر محترم تا این لحظه از دادن اخطار اقلیتی (FW) به ایشان خودداری کردند. از لیدر محترم تقاضا میکنم دلایل نخ نما شده ای مثل سیستم فرد خراب بود، یا به اینترنت دسترسی نداشت، قبلا به من اطلاع داده بود را بیان نکنند. چون طبق قوانین فرد تنها در صورتی می تواند در جلسه هفتگی غیبت کند که در بخش مشخص شده در فروم درخواست مرخصی دهد. لطفا برخورد لازم صورت گیرد. متشکرم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

بخش درخواست مرخصی اقلیت که نشان میدهد درخواستی داده نشده است: http://forum.arsacia.ir/topic/1245-درخواست-مرخصی/?page=12

لینک اطلاعات اقلیت یدک کش، که نشان میدهد بازیکن مذکور امروز 19 سپتامبر اصلا آنلاین نشده اند: http://agsa.arsacia.ir/factions/members/Tow Truck Company

لینک صفحه اطلاعات فرد خاطی که نشان می دهد اخطاری نگرفته اند: http://agsa.arsacia.ir/players/faction/Devdas

تصویر فعلی از صفحه اطلاعات اقلیت:

diamoond2.jpg

یادآوری: اخطار گرفتن یا نگرفتن بازیکن خاطی موضوع این شکایت نیست. بلکه موضوع، عدم رسیدگی لیدر محترم به امور اقلیت و امتناع از جریمه کردن بازیکن مذکور می باشد. پس  اخطار دادن به بازیکن پس از اطلاع از مفاد این شکایت نباید مانع برخورد با لیدر خاطی گردد.

ویرایش شده توسط URANUS

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا شما فقط Devdas رو میگی چون چند نفر وسطه هفته وارده اقلیت شدن گفتن به من که ما سر کاریم اون موقع,  گفتم این هفته رو به کسی FW نمیدم تا در meeting  راجبش صحبت کنیم.

و این که شاید کسی واقعا کار داره شما خیلی رفتین تو بازی تمام زندگی این بازی نیست  انتظار داری 24 ساعت همه بیان بازی کنن کسی که تازه وارده faction بشه FW بگیره خب از سرور زده میشه من فقط خواستم یه زمانی رو تو meeting مشخص کنم که همه باشن.

و فکر نمیکنم این عدم رسیدگی به امور Faction باشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Diamoond258 گفته است:

چرا شما فقط Devdas رو میگی چون چند نفر وسطه هفته وارده اقلیت شدن گفتن به من که ما سر کاریم اون موقع,  گفتم این هفته رو به کسی FW نمیدم تا در meeting  راجبش صحبت کنیم.

و این که شاید کسی واقعا کار داره شما خیلی رفتین تو بازی تمام زندگی این بازی نیست  انتظار داری 24 ساعت همه بیان بازی کنن کسی که تازه وارده faction بشه FW بگیره خب از سرور زده میشه من فقط خواستم یه زمانی رو تو meeting مشخص کنم که همه باشن.

و فکر نمیکنم این عدم رسیدگی به امور Faction باشه.

لطفا موارد غیر مرتبط با شکایت رو مطرح نکنید، در غیر این صورت از مسئول محترم تقاضای برخورد با اسپم خواهم کرد.

قانون مشخصه

تنها کسانی می توانند در جلسات حضور نداشته باشند که در بخش مشخص شده، درخواست مرخصی کنند

saaasssss.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...