رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

HQ NR

Horny

ارسال‌های توصیه شده

با سلام می خواستم درخواست اضافه شدن یک HQ به فکشن NR در نزدیکی LS رو بدم, چون از انجایی که فکشن NR ماشین پر سرعتی و پایداری ندارد اوردن News Van بسیار دشوار است و در بین راه احتمال اینکه چپ بشود زیاد است چون تعادلش انچنان پایدار نیست.

این درخواست اکثر اعضای فکشن بوده که بنده یکی از خواستار اجرا شدن این پیشنهاد هستم.

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 ساعت قبل، ATABOOM گفته است:

با سلام می خواستم درخواست اضافه شدن یک HQ به فکشن NR در نزدیکی LS رو بدم, چون از انجایی که فکشن NR ماشین پر سرعتی و پایداری ندارد اوردن News Van بسیار دشوار است و در بین راه احتمال اینکه چپ بشود زیاد است چون تعادلش انچنان پایدار نیست.

این درخواست اکثر اعضای فکشن بوده که بنده یکی از خواستار اجرا شدن این پیشنهاد هستم.

سلام

من 100% موافقم.

یا ماشین هارو عوض کنید

یا موتور بیارید

یا هم به گفته @ATABOOM یه HQ در نزدیکی LS بزارید چون واقعا مدت زمان زیادی میبره و این خوب نیست.

تشکر ❤️

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

سلام

من 100% موافقم.

یا ماشین هارو عوض کنید

یا موتور بیارید

یا هم به گفته @ATABOOM یه HQ در نزدیکی LS بزارید چون واقعا مدت زمان زیادی میبره و این خوب نیست.

تشکر ❤️

با عرض سلام و خسته نباشید.

بنده هم با انجام چنین کاری موافق هستم 

با تشکر از 2 همکار عزیزم @ATABOOM

و عزیز دلم @LeyToM

ویرایش شده توسط DayiAli
  • دوست دارم که 3

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گل. 

خواستم به حمایت از شما و هم چون تجربه NR رو دارم حرف شما رو تائید کنم.

به گفته یکی از دوستان اقلیت

Fire medic در شهر LS و LV مکان های زیادی برای برداشتن ماشین دارد میتوان یکی از انها رو به این اقلیت داد. 

بهترین جایگزین HQ ای هست که در محله ی Jeferson هست.?

ویرایش شده توسط Alirreza
  • دوست دارم که 2

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۲۸ در 15:41، ATABOOM گفته است:

باسلام

من هم کاملا با این موضوع موافقم 

چون خودم مدتی که توی این فکشن بودم دیدم واقعا مشکل مهمیه که با کمک @Ali قابل حله.

با تشکر ?

• دوست دارم که 2

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

با سلام می خواستم درخواست اضافه شدن یک HQ به فکشن NR در نزدیکی LS رو بدم, چون از انجایی که فکشن NR ماشین پر سرعتی و پایداری ندارد اوردن News Van بسیار دشوار است و در بین راه احتمال اینکه چپ بشود زیاد است چون تعادلش انچنان پایدار نیست.

سلام منم موافقم.

?

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...