رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قوانین مربوط هب تبلیغات و Event ها

Vares

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید

بنده مشکلی که باهاش برخوردم یکنواختی شکل قانونی Event ها و تبلیغاتی ـه که در سرور مجازه

یعنی شما مجاز به دادن چند نوع تبلیغ محدود هستین و اگر تبلیغی غیر از اون ها رو بدین از سرور Kick میشید

من میخواستم برای بیزنس غیر رسمی اما قانونیم که تازه راه انداختم کارمند استخدام کنم

(بیزنسی که راه انداختم به مردم ماشین Lowride اجاره میده)

رفتم و در CNN تبلیغ زدم که به یک کارمند نیاز داریم و بنده Kick شدم از ادمین که سوال کردم گفت قانونه که تبلیغات ساختگی ممنوعه در حالی که تبلیغات من ساختگی نبود ، واقعا به کارمند نیاز داشتم

یا در مورد Event ها خب شما میتونید انواع محدودی از Event ها رو اجرا کنید و اگه بخواید خلاقیت به خرج بدین و یک Event جدید اجرا کنید Event تتون اکسپت نمیشه

مثلا من یه زمانی میخواستم Event رقص ماشین راه بندازم و به بهترین رقص جایزه بدم ولی اکسپت نشد

در کل اگر فقط نوع محدودی از Event ها اکسپت بشن و فقط نوع محدودی از تبلیغات قابل مشاهده باشن و اجازه به خلاقیت بازیکنان داده نشه سرور به یک مکان کسل کننده و تکراری تبدیل میشه با Event های تکراری و تبلیغات تکراری

Event ها رو نگا کنید

واقعا چند درصدشون اون طوری که باید هیجان انگیزه

Event خوب Event ـیه که خلاقیت و کنجکاوی بازیکنا رو قلقلک بده

در مورد تبلیغ هم همینطوره

امیدوارم که مدریت محترم ترتیبی فراهم کنن که این نوع قوانین کمی کم رنگ تر بشن و بازیکنان بتونن خالاقیت های خودشون رو در بازی پیاده کنن

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

در کدام بخش قانون Ad/ کسب های ساختگی ممنوع شده؟ نام‌ ادمینی که با شما بدخورد کرده چیست؟

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...