رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Infernal - شکایت الکی!

mohamadTIGGER

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: infernal.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: همونطور که در عکس میبینید لیدر ایشون به بنده گفتن باهاش دوعل بدم بعد که دوعل من تموم میشه از من سایت شکایت بی مورد میکنن به دلیل dm 

هم از طرف لیدر ایشون بوده هم  از طرف خود اینفرنال از من شکایت شده نمیدونم قصط شکایت الکی این جوان چیست ؟ واقعا فاز شما چیست عزیز جان

• مدارک (فیلم یا عکس): gta_sa_2017_04_25_03_21_52_854.jpg

http://s8.picofile.com/file/8293364800/avc_gta_sa_2017_04_25_03_23_00_544.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز بنده نه اخطار!  نه FW  نه هیچ چیز دیگه ای ندارم شما الکی برای گرفتن مدرک از من که به هر بهونه ای چون با بنده لج هستی پیدا کنی که بنده fp60شم

من fw بخاطر هیدرولیک در ماشین گرفتم ! منظورتون از شکایت الکی نمیدونم چی بود برای این که از لیدر شما شکایت نکنم شخص شما شکایت به عهده گرفتید 

لطفا پاسخگو باشید

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، mohamadTIGGER گفته است :

دوست عزیز بنده نه اخطار!  نه FW  نه هیچ چیز دیگه ای ندارم شما الکی برای گرفتن مدرک از من که به هر بهونه ای چون با بنده لج هستی پیدا کنی که بنده fp60شم

من fw بخاطر هیدرولیک در ماشین گرفتم ! منظورتون از شکایت الکی نمیدونم چی بود برای این که از لیدر شما شکایت نکنم شخص شما شکایت به عهده گرفتید 

لطفا پاسخگو باشید

برو از لیدر شکایت کن.

لطفا پاسخگو باشید ( پاسخ گو هستم دوست عزیز )

برای این که از لیدر شما شکایت نکنم شخص شما شکایت به عهده گرفتید  ( این نشد باز داری الکی ی چی میچسبونی بم )

مدیریت سرور گفتن که اگه باز شکایت الکی کنی برخورد شدید میشه ولی انگار شما اخطار مدیر را جدی نگرفتید.

از مدیریت درخواست رسیدگی دارم ایشون جدی نمیگیرن اخطار ها رو .

با تشکر

امضا:خشی اینفرنال

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

دانیال جان فکنم شد 42 ساعت نتیجه میگیریم طبق گفته اینفرنال  :

من انست نمیشم بلکه از سالی به سال دیگر منتقل میشوم

بنا بر این ما همه در کف این مخلوق هستیم که چگونه به وجود امده و اگه رسیدگی نمیشه close کنیدش لطفا حال شکایت دیگه ندارم میره تا سال بعد دوباره ss ss کنم

ویرایش شده توسط mohamadTIGGER
لینک به دیدگاه

از نظر شما تمام شکایت ها الکی محسوب میشن نمیدونم چقدر پارتیتون کلفته که ب گفته خودتون 17تا av دارید

که انست میشید سایت فکردی فقط من شکایت کردم؟  

برو شکایت دوستان دیگه هم ببین 

اگه سرور واقعا عدالت داره مارو به تمسخر نگیرید من مثل بقیه پارتی با کسی ندارم

پشتم تو {{ بازی }} به جایی گرم نیست راحت فحاشی کنم توTS جلو ادمین که خیلی راحت بنم نشم

شما تمسخر گرفتی شکایت رو مرد باش جواب بده بهونه نیار 

میگی با  MaCaVeL به شکایت من 1 ساعت خندیدی ازین داستانا این نشانه عدل شما هست اگه واقعا راس میگی

تمام حرف های من با سند هست

حتی مدرک خرید فروش دادم به علی کسی توجه نکرد گفتنfake

من جای شما بودم به کارم ادامه میدادم موفق باشی پسر

کشته مرده عدالت اینجام!

بگید اینم شکایت الکی 

میزنه بن میکنه فکر میکنه خیلی شاخه اره عزیزم تو تو بازی شاخی ما تو کارمون شاخیم

انقدر بن کن تا کیف کنی {{ جمله امیانش بود}} 

لینک به دیدگاه

با سلام

از نظر شما تمام شکایت ها الکی محسوب میشن نمیدونم چقدر پارتیتون کلفته که ب گفته خودتون 17تا av دارید ( بنده 17 av ندارم )

برو شکایت دوستان دیگه هم ببین  (کسی نمیبینم )

شما تمسخر گرفتی شکایت رو مرد باش جواب بده بهونه نیار (پناه بر خدا من که همش دارم جواب میدم )

میگی با  MaCaVeL به شکایت من 1  ساعت خندیدی ازین داستانا این نشانه عدل شما هست اگه واقعا راس میگی ( بنده دقیقا همین الان هم دارم میخندم )

حتی مدرک خرید فروش دادم به علی کسی توجه نکرد گفتنfake ( میدونستی پاپوش درست کردن واسه ادمین بن داره؟ )

من جای شما بودم به کارم ادامه میدادم موفق باشی پسر ( باز دارید تحمت میزنید )

کشته مرده عدالت اینجام! ( کجا؟ )

میزنه بن میکنه فکر میکنه خیلی شاخه اره عزیزم تو تو بازی شاخی ما تو کارمون شاخیم ( عزیزم بنده شاخ نیستم )

انقدر بن کن تا کیف کنی  (من فقط قوانین را اجرا میکنم )

امضا: خشی اینفرنال

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیزم بجای درست کردن اسم fake من همیشه با اسم [.MR.]mohamad وارد میشم تو تیم اسپیک درضمن من بخوام بکسی فحش بدم mic میگیرم نه حرف

اون موقع هم من بخاطر 1 فحش در mic بن شدم از ts این موقعی هست که من بن بودم خیلی جالبه مگه نه؟

اگه به fake بود الانucp من بن fake داشت 

منو ازین چیزا نترسونید درضمن پستای منم حذف نکنید !

جای اسپم و گذاشتن مدارک fake

و جواب دادن به پست خودتون صبر کنید رانک بالا تر پاسخ بدن

ممنون

امضاع:[.MR.]mohamad

:)

ویرایش شده توسط mohamadTIGGER
لینک به دیدگاه

در در 5/5/2017 در 13:45، mohamadTIGGER گفته است :

عزیزم بجای درست کردن اسم fake من همیشه با اسم [.MR.]mohamad وارد میشم تو تیم اسپیک درضمن من بخوام بکسی فحش بدم mic میگیرم نه حرف

اون موقع هم من بخاطر 1 فحش در mic بن شدم از ts این موقعی هست که من بن بودم خیلی جالبه مگه نه؟

اگه به fake بود الانucp من بن fake داشت 

منو ازین چیزا نترسونید درضمن پستای منم حذف نکنید !

جای اسپم و گذاشتن مدارک fake

و جواب دادن به پست خودتون صبر کنید رانک بالا تر پاسخ بدن

ممنون

امضاع:[.MR.]mohamad

:)

من مدرک فیک میسازم؟ تحمت ؟

عزیزم اون امضاع نیس 

امضا:خشی اینفرنال

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...