رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Adrenaline - Unreasonable Kick

SaSaNDevil

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AdReNaLiNe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران مجموعه.
بنده دقیقا 28 اگست انلاین شدم و پست مرخصی گذاشتم و تقریبا برای 21 روز (حد مجاز تو پست درخواست مرخصی که توسط علی گذاشته شده) و واقعا هم نزدیک به 20 روز مسافرت بودم و طبیعتا وقتی بیست روز مسافرتم ، نمیتونم آنلاین بشم و معقول و منطقی نیست که بیام و 14 روز پست مرخصی بزارم و الانم که میبینید این پستو گذاشتم، با گوشی قرار دادم و هنوز هم شرایط لازم برای آنلاین شدن رو ندارم , مگر اینکه بتونم از کافی نت انلاین شم ! و در تعجبم که جناب آدرنالین چرا بنده رو بی دلیل کیک دادند و در پست مرخصی هم دلیل کیک دادنم رو این موضوع بیان کردند که شما بیشتر 14 روز نمیتوانید مرخصی بگیرید !

طبق قوانین همون پست :

نقل قول

- حداکثر مرخصی مجاز 21 روز در ماه می باشد.

حالا شاید یکی هم بیاد و به این موضوع اشاره کنه که:

نقل قول

- تا زمانی که درخواست مرخصی شما توسط Leader پذیرفته نشده نمی توانید از مرخصی خود استفاده کنید!

اما اون موقع Storm لیدر نداشت و درخواست های مرخصی توسط روزبه مورد تایید قرار میگرفت و پست من 28 اگست بوده، ادرنالین تاریخ 31 ام لیدر شدند که من مسافرت بودم و به اینترنت دسترسی نداشتم دیگه.

دقیقا پست قبل از مرخصی من، جناب WalterWhite حدود 20 روز باز هم مرخصی میگیرند که لیدر تایید میکنه، میخواستم بدونم فقط واسه من مشکله این درخواست مرخصی؟  و یا اگرم 14 روزه چرا تو پست نوشته نشده که 14 روز میتونیم مرخصی بگیریم و نوشته 21 روز؟

و اینکه به هیچ وجع منطقی نیست که وقتی من یک ماه مسافرتم، بیام و 14 روز پست مرخصی بزارم که میدونم اگر 24 ساعت بعدش انلاین نشم کیک میشم از فکشن، الان هم این پستو گذاشتم تا دلیلش رو بفهمم و به هیچ وجع هم قصد برگشتن به اقلیت رو ندارم فقط میخوام تکلیف FP هام مشخص شه که به نظر بنده کاملا بی دلیل بوده

با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): مدرکی نیاز نداره ، با توجه به توضیحاتی که دادم فقط پست تاپیک مرخصیمو میزارم تا پیگیری شه ممنون.

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و احترام خدمت شما؛

اول از همه به بخش قوانین عمومی دسته ی متوسط مراجعه کنید:

درخواست مرخصی:

تمامی درخواست های مرخصی باید در انجمن مطرح شوند. اعضا فقط مجاز به گرفتن 14 روز مرخصی در هر 45 روز می باشند.

اعضای تازه وارد که به تازگی اولین هفته خود در اقلیت را سپری می کنند اجازه گرفتن مرخصی را ندارند.

بعد از اتمام تاریخ مرخصی عضو موظف به ورود به سرور حداکثر تا 24 ساعت بعد از آن می باشد و در صورت عدم حضور لیدر موظف به اخراج عضو خاطی می باشد.

نکته: اعضایی که اقدام به درخواست مرخصی می نمایند فقط مجاز به فعالیت حداکثر 1 ساعت در روز و یا sleep/ هستند، در غیر این صورت مرخصی آنها لغو خواهد شد.

افرادی که 3 روز بدون گذاشتن درخواست مرخصی حضور نداشته باشند مشمول مجازات قرار می گیرند (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

دوم:

از شما 2 شکایت شده بود که اگر باز به قوانین عمومی دسته ی
متوسط مراجعه کنید:

شما قادر به داشتن هیج شغلی به جز شغل Arms Dealer یا Drugs Dealer نیستید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

اعضایی که به دلیل بی نظمی یا قانون شکنی از اقلیت اخراج شوند، 80FP دریافت خواهند کرد.

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.
استثناها جهت مجازات افراد فقط با هماهنگی با مدیران صورت می پذیرد.

و مورد آخر که مجاز مرخصی رو میتونی از اینجا و اینجا مشاهده کنی.

من هیچ کاری رو بی دلیل انجام نمیدم و شما فعالیتی هم
نداشتی دلایل کافی برای Kick شدن شما زیاد بود.

لطفا قبل از شکایت و هدر دادن وقت خودت یکم فروم رو مطالعه کن، در اصل کسی که از شما تست گرفته باید اطمینان حاصل میکرده که بلدی قوانین رو یا نه.

ایام به کام.

• هاها 1

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

خب مورد اول اینکه طبق پست خود مرخصی VLA نوشته شده هر عضو میتواند 21 روز درخواست مرخصی کند و من کاری به قوانین دسته متوسط ندارم. اگر 14 روز بود تو همون پست عمومی مینوشت.

شما که طبق گفته ی خودت خیلی به قوانین مسلط هستید، مورد اول راجب شکایت اینکه نوشته اخطار لفظی و نمیدونم با اخطار لفظی و معنیش اشنایی دارید یا نه ولی به معنای اخطار کلامی و گفتاری هست و هیچ وارنی نداره و بازم بگم که 2 تا اخطار لفظی برابر با یک FW هست که از من اگر به خاطر شغل کاراگاه هم شکایت شده باشه میشه یک AV و اخطار لفظی، و من هیچ FW ای نداشتم پس این که گفتی کاملا بی منطق و بی دلیل هست. من هیچ قانون شکنی ای در فکشن انجام ندادم که بخوام FP 80 بشم، اگر شما مدرکی دارید ارائه کنید خوشحال میشم ! چون همه منو میشناسن که حتی موقع هاییم که انلاین میشدم به اعضای تازه وارد فکشن کمک میکردم نه قانون شکنی کنم !

و اینکه همانطور که گفتم بنده طبق خود فروم که نوشته 21 روز مرخصی میتونید بگیرید پست گذاشتم و واقعا هم 20 روز مسافرت هستم و از کسیم نمیترسم که بخوام دروغی بگم ، و منطقی نیست وقتی بیست روز مسافرتم چهارده روز پست مرخصی بزارم و تو خود پست مرخصی نوشته 21 روز مجازید که پست مرخصی بزارید

مورد بعدی در مورد فعالیت، فکشنمون تقریبا لیدر نداشت و بنده هم با @Roozbeh مدام هماهنگی میکردم و سر میتینگ ها حاضر بودم خودشونم در جریان هستند میتونید بپرسید ! و من حتی روز قبل از اینکه برم مسافرت حدود سه ساعت Activity زدم و وقتی نه لیدر داشتیم نه واری بود دلیلی نمیبینم که تو گیم آنلاین شم، ممبرای خودتون مثلا اسکات که مولتیه آنلاین میشه؟ یا بقیه ممبراتون که بهانه میکنید؟ بازم میگم که من هیچ قصدی نداشتم که با وجود انتخاب شما به عنوان لیدر تو فکشن بمونم و مطمعنا بعد از اتمام درخواست مرخصیم ، درخواست استعفا میدادم ولی این کارتون دور از احترام هست و امیدوارم منیجر رسیدگی کنند !

در ضمن شما نمیخواد به من یاد بدید که قوانین رو بلد باشم یا خیر  ❤️

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه

سلامی دوباره:

اول از همه قضاوت کار من و شما نیست که بخوایم به هم توهین کنیم،

شما اگر میخوای حرف خودت رو به کرسی بنشونی بحثش جداس عزیز من، منم بلدم برات تومار بنویسم پس لطف کن منطقت رو بزار جلوی چشم:

12312312.png

اینم از پست VLA که جناب عالی عرض کردی.

نقل قول
در 20 دقیقه قبل، SaSaNDevil گفته است:

خب مورد اول اینکه طبق پست خود مرخصی VLA نوشته شده هر عضو میتواند 21 روز درخواست مرخصی کند و من کاری به قوانین دسته متوسط ندارم. اگر 14 روز بود تو همون پست عمومی مینوشت.

بنده هیچگونه بی احترامی به شما نکردم و قبل از کیک شما و افراد دیگری که کیک شدند با شخص @Roozbeh هماهنگ کردم عزیزم، قبل از هر بحث بیخودی لطف کن اطمینان حاصل کن.

ایام به کام.

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

http://s3.picofile.com/file/8371714434/Mozhem.png

http://s3.picofile.com/file/8371714468/Mozhemm.png

توجه @Roozbeh @Kelton @Mohny و هر کسی که میخواد به این شکایت رسیدگی کنه رو به این اسکرین ها جلب میکنم، تاریخشونم واسه 2019 هست و دور نیست، یا شایدم قانون واسه ما یه جور دیگس ?

لینک به دیدگاه

با سلام،

شما با ورود به دسته متوسط، قوانین دسته متوسط را می پذیرید (قوانینی که در آزمون ورودی اقلیت از شما پرسیده می شود). در این قوانین می خوانیم که:

نقل قول

نقل قول

درخواست مرخصی:

تمامی درخواست های مرخصی باید در انجمن مطرح شوند. اعضا فقط مجاز به گرفتن 14 روز مرخصی در هر 45 روز می باشند.

اعضای تازه وارد که به تازگی اولین هفته خود در اقلیت را سپری می کنند اجازه گرفتن مرخصی را ندارند.

بعد از اتمام تاریخ مرخصی عضو موظف به ورود به سرور حداکثر تا 24 ساعت بعد از آن می باشد و در صورت عدم حضور لیدر موظف به اخراج عضو خاطی می باشد.

نکته: اعضایی که اقدام به درخواست مرخصی می نمایند فقط مجاز به فعالیت حداکثر 1 ساعت در روز و یا sleep/ هستند، در غیر این صورت مرخصی آنها لغو خواهد شد.

قوانین قدیمی در پست درخواست مرخصی نوشته شده بوده که پست مربوطه ویرایش شده است.

شکایت شما رد شد.

بسته شد/

• مرسی 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...