رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نادانی در قوانین - Daniiw

Leyt

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: leyt0m.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daniiw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: باسلام خدمت مدیریت گرامی و محترم

بنده در اقلیت ایشون از یکی از ممبر های ایشون شکایت کردم (در اینجا توضیح نمیدم و لینک مستقیم شکایت رو میزارم) قضاوت با خودتون! درضمن اول لینک اولی رو باز کنید و جواب لیدر رو در لینک دومی! ممنونم.

• مدارک:

ایشون حتی AV هم ندادن!!!

ویرایش شده توسط LeyToM
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: leyt0m.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daniiw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: باسلام خدمت مدیریت گرامی و محترم

بنده در اقلیت ایشون از یکی از ممبر های ایشون شکایت کردم (در اینجا توضیح نمیدم و لینک مستقیم شکایت رو میزارم) قضاوت با خودتون! درضمن اول لینک اولی رو باز کنید و جواب لیدر رو در لینک دومی! ممنونم.

• مدارک:

ایشون حتی AV هم ندادن!!!

لازمه این رو بگم که هر کاری یک CMD مخصوص داره و ایشون هم برای گرفتن وانتد باید از /ms استفاده میکردن نه /m!!

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق شکایت های بی مورد، الکی و زیاد شما که به طور کل 90 درصد آنها رد می شوند و طبق شکایتی که شما از .Abolfazl. در ساعت 20:07 روز یکشنبه کردید.

بنده روز دوشنبه ساعت 10:57 پاسخ شما رو چنین دادم 

در در ۱۳۹۸/۶/۱۱ در 10:57، Daniiw گفته است:

@LeyToM بخشی از شکایت شما علیه .Abolfazl. تایید شد. ( مامور مورد نظر اخطار لازمه را دریافت خواهد کرد، در این مورد هیچ مشکلی نداشته که /m بدهند! )

حالا بخشی که پذیرفته شده چی بوده؟

بنا به شکایت شما ایشان 3 تا /m داده و بعدش به شما وانتد Ignoring Cop داده در بخش اول هیچ موردی نداشته زیرا که هیچ قانونی برای اینکه حتما از /ms برای دستگیری استفاده کنند وجود ندارد این دستور توسط موسس جهت سهولت در انجام دستگیری ها و برای متوجه شدن به رسیدن و عدم رسیدن پیام به بازیکن مورد نظر تعبیه شده است.

در بخش دوم شکایت شما ایشان باید طبق این قانون بعد از 30 ثانیه اقدام به کشتن شما میکردند.

نقل قول

3. مضنون سر جایش می ایستد یا در شعاع کوچکی دور شما می چرخد (AFK نباشد)، در این حالت بعد از گذشت 30 ثانیه از سومین اخطار می توانید اقدام به کشتن او کنید

به دلیل تخطی در این موضوع در ساعت 11:29 روز دوشنبه تنها پس از گذشت 32 دقیقه از پاسخ شکایت Faction Warn دریافت کردند. ( Abolfazl. UCP. )

حالا من سوال از شما دارم فهم این موضوع خیلی سخت بود؟

آیا شما حتی UCP این شخص را بررسی کردید؟

ایا شما نادانی در قوانین یا؟

از Supervisor درخواست مجازات ایشان برای شکایت های بی مورد و الکی که در تمامی بخش های انجمن پیداست را دارم.

//انتهای پیام

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...