رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی کفایتی

elfo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ELFO.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Row_.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: caspian.sp.740.png

• توضیحات: این دوست عزیز  اصلا لایق لیدری نیستن و  اصلا انلاین نیستن با اکانت row_ و با اکانت های مولتیش بازی میکنند ، یکی از اکانت هاش که اصلا خبر نداشتم که ایشون هستن موتورشون رو که قفل نکرده بود سوار شدم و منفجر کردم که ایشان امدن گفت خندتو محو میکنم که افلاین شدن و با اکانت اصلی امدن و بی دلیل fw دادن وبعد کیک باfp 80  همه چیز تو عکس ها معلومه و توهین هایشان هم بماند و خواستار حداکثر مجازات واسه Row_ هستم 

ایشان که دوست روزبه هستن  این شکایت رو رد میکنن  پس از @kelton میخوام به این شکایت رسیدگی کنن و fp  من رو پاک کنن 

واقعا لیاقت لیدری ندارند در موردش فکری بکنید 

• مدارک (فیلم یا عکس): eh_sa-mp-029.png

58jo_sa-mp-030.png

gu0l_sa-mp-031.png

8sl7_sa-mp-032.png

5fzt_sa-mp-033.png

r6h7_sa-mp-034.png

9ozl_sa-mp-035.png

wa4e_sa-mp-036.png

ac4m_sa-mp-037.png

c3mv_sa-mp-038.png

s23u_sa-mp-039.png

sl52_sa-mp-040.png

ویرایش شده توسط elfo
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام؛

اینطور که پیداست، لیدر صلاحیت ادامه همکاری در تیم کارکنان را ندارند، فلذا از تیم اخراج شدند.

بخاطر مشکل پیش آمده از شما پوزش میطلبیم، لطفا زمانی که من آنلاین بودم، ریپورتی با عنوان Clear FP T#8802 بدهید تا FP های شما پاک و به دسته متوسطی مذکور بازگردید.

در در ۱۳۹۸/۶/۸ در 22:05، elfo گفته است:

ایشان که دوست روزبه هستن  این شکایت رو رد میکنن  پس از @kelton میخوام به این شکایت رسیدگی کنن

آشنا و غریبه، برخورد یکسان است، لطفا قضاوت نکنید.

- بسته شد.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...